Login
  • Comment: Yksi kierros Käenkoskella / Osallistumismaksu 2€ jäseniltä, 4€ muilta / Vapaaehtoinen 1€ holaripotti

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRating of MetrixRating of scoreChange
1Niilo Koivisto775880.3105.3
2Elian Leskelä714811.1697.16
3Sauli Tuuri848940.892.8
4Iina Kallonen764828.4564.45
5Mika Tiitto794854.3760.37
6Rasmus Peurala900953.7653.76
7Lauri Leskinen888940.852.8
8Antti Niemi854906.2352.23
9Samsa Liimatainen823871.6648.66
9Joni Kujansuu897945.6648.66
11elias lehtonen806853.1447.14
12Hannu A Peurala855897.5942.59
13veeti nieminen838880.342.3
14Aatu Vastamäki936969.3233.32
15Marcus Peurala931961.1330.13
16Pekka Itävalo881910.5529.55
17Markus Klapuri758785.2427.24
18Leevi Mansukoski936959.8123.81
19Verneri Viitanen769792.4423.44
20Tomi Nieminen844867.3423.34
21Markus Hietikko896919.1923.19
22Joni Rantanen907929.2822.28
23Risto Peura928949.4421.44
24Tapio Lokki938958.0820.08
25Petri Löytynoja913932.1619.16
26Jyrki Järventausta876894.7118.71
27Ville Ruinu892906.2314.23
28eelis kuivanen746759.3113.31
29Nico Jytilä849860.1311.13
30Lauri Huhdanpää929937.928.92
31Janek Lember872880.38.3
32Hannu Peurala864871.237.23
33Jaakko Isohanni837842.855.85
34Hannu Jalonen867872.895.89
35Tuomas Hautakangas861866.345.34
36Eemil Tiitto739742.023.02
37Kasper Salonen869871.662.66
38Matti Palomäki870871.661.66
39Leevi Antila931932.161.16
40Tomi Gourlay962962.010.01
41Marko Huhdanpää853848.92-4.08
42Arttu Laatu839834.62-4.38
43Riku Koskinen886880.3-5.7
44Jari Nieminen815808.86-6.14
45Jenna Hylkinen841832.77-8.23
46Oula Kuusiluoma880871.66-8.34
47Tino Kiltti963949.44-13.56
48Jari Järventausta815800.36-14.64
49Veijo Haveri869850.05-18.95
50Mika Ahovainio917897.59-19.41
51Thomas Tuovinen994965.29-28.71
52Mika Haapamäki854819.81-34.19
53Jarmo Hirvonen832793.88-38.12
54Totti Nokso-Koivisto861819.81-41.19
55Joonas Oksamo840793.88-46.12
56Veikko Hautakangas941880.3-60.7
57Ari Matula830767.95-62.05
58Kasper Mäkipää845780.92-64.08
59Tommi Leskelä868802.52-65.48
60Rasmus Kallonen959888.94-70.06
61Jesse Kosonen975888.94-86.06
62Benjamin Marjamäki862759.31-102.69
63Raven Newsom1018.581018.58
64Veikka Soikkeli953.77953.77
65Jouni Laakso880.3880.3
66Miska Corell871.66871.66
66niko mäkelä871.66871.66
68Roope Corell860.13860.13
69Frans Runsas858.69858.69
70veli-pekka salomäki839.97839.97
71Benjamin marjamäki811.16811.16

NoName+/-Thr  1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-  
  Par34343333333434333560
Ammattilaiset (Avoin) (21) +/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum  
1Aatu Vastamäki5/1/26 18:00-2F343342324523243434-258  
  5/8/26 18:00-6F343323333334252325-456  
  5/15/26 18:00-12F342322332324342246-654  
  5/22/26 18:00-17F344322423335342224-555  
  5/29/26 18:00-25F244422332224243234-852  
  6/5/26 18:00-27F343325322324352327-258  
  6/12/26 18:00-32F332442333333333226-555  
  6/19/26 13:00-35F343433322334352325-357  
  6/26/26 18:00-43F333422432333233225-852  
  7/10/26 18:00-49F343342332334233234-654  
  7/24/26 18:00-50F332423233335255344-159  
  7/31/26 18:00-55F233432232364342324-555  
  8/7/26 18:00-57F343543324324342324-258  
  8/14/26 18:00-59F334424323345232425-258  
  8/21/26 18:00-64F334322322255342334-555  
  8/28/26 18:00-68F343333342324233335-456  
  9/4/26 18:00-67F334442343333434335+161  
  9/11/26 17:30-75F242432332333233325-852  
  9/18/26 17:30-85F334322322333233234-1050  
  9/25/26 17:30-86F343333332424343345-159-861114
2Marcus Peurala5/1/26 18:00+3F364432333335334335+363  
  5/8/26 18:000F233543522334242334-357  
  5/15/26 18:00-2F244343433334333234-258  
  5/29/26 18:00+3F244533433443353435+565  
  6/5/26 18:00-5F243333332223233335-852  
  6/12/26 18:00-8F343432222344245325-357  
  6/19/26 13:00-10F262442332233252346-258  
  6/26/26 18:00-7F244452243443363235+363  
  7/10/26 18:00-7F344523422344244325060  
  7/24/26 18:00-6F332323332335374336+161  
  7/31/26 18:00-7F343532523234434234-159  
  8/14/26 18:00-12F234333323223342436-555  
  8/21/26 18:00-21F243322323333233325-951  
  9/4/26 18:00-33F433322223223322235-1248  
  9/11/26 17:30-44F433322242233332224-1149  
  9/18/26 17:30-51F243423332324332325-753  
  9/25/26 17:30-57F342334222224352236-654-57963
3Thomas Tuovinen5/1/26 18:00-9F333422332324232325-951  
  5/8/26 18:00-17F233323233334342324-852  
  5/15/26 18:00-23F343422332225252244-654  
  6/5/26 18:00-30F344423223234232334-753  
  6/12/26 18:00-32F333433323433332445-258  
  6/26/26 18:00-25F634433233344344356+767  
  7/10/26 18:00-25F253333223334333339060  
  7/17/26 18:00-27F333643323343334224-258  
  7/31/26 18:00-28F233434332424444244-159  
  8/14/26 18:00-35F233333222324342435-753  
  8/21/26 18:00-41F244333222323333336-654  
  9/11/26 17:30-46F434523232223252434-555-46674
4Tomi Gourlay5/22/26 18:00-1F434332343423244335-159  
  6/26/26 18:00-7F333343223233342434-654  
  7/17/26 18:00-14F331323334434333224-753  
  7/24/26 18:00-16F334432232255352325-258  
  7/31/26 18:00-17F234334433433343226-159  
  8/7/26 18:00-28F333423322224232234-1149  
  8/14/26 18:00-28F244332332523455325060  
  8/21/26 18:00-31F234352342434233334-357  
  8/28/26 18:00-34F334333422233334534-357  
  9/11/26 17:30-34F243342433244333445060  
  9/25/26 17:30-38F332433433235333324-456-38622
5Rasmus Peurala5/1/26 18:00+5F343424333534354345+565  
  5/8/26 18:00+3F333433332334333336-258  
  6/26/26 18:00-7F335333333323432224-654  
  7/10/26 18:00-13F333523233323432334-654  
  7/24/26 18:00-18F234333332244232435-555  
  8/14/26 18:00-22F345433233323243324-456  
  8/28/26 18:00-26F344323352234234234-456  
  9/11/26 17:30-32F334532323324333224-654  
  9/25/26 17:30-30F333443323444243346+262-30690
6Joni Kujansuu5/15/26 18:00-7F234433323424343235-357  
  5/22/26 18:00-8F343423333425342335-159  
  5/29/26 18:00-4F343533333334353436+464  
  6/5/26 18:00-5F334432222345343336-159  
  6/12/26 18:00-7F334433323325343334-258  
  6/19/26 13:00-9F334433333344242235-258  
  6/26/26 18:00-10F343432332334443335-159  
  7/10/26 18:00-15F333332334325333324-555  
  7/17/26 18:00-15F333434224325443335060  
  7/24/26 18:00-16F343433233335233336-159  
  7/31/26 18:00-19F343342333324242435-357  
  8/7/26 18:00-23F342342333234242345-456  
  8/21/26 18:00-17F344433255334353327+666  
  9/11/26 17:30-22F442423332333333325-555  
  9/25/26 17:30-25F234332432334443325-357-25935
7Leevi Mansukoski5/22/26 18:00-2F344433332334342244-258  
  6/19/26 13:00-10F343342332234242224-852  
  7/31/26 18:00-10F345432432334233327060  
  8/28/26 18:00-16F243343323235232325-654  
  9/4/26 18:00-16F234532333234354335060-16284
8Raven Newsom6/12/26 18:00-10F333422222224233344-1050-1050
9Risto Peura6/5/26 18:00+1F343343332324345435+161  
  8/21/26 18:000F333432323433353345-159  
  9/25/26 17:30-6F333333323325332325-654-6174
9Lauri Huhdanpää5/1/26 18:000F333432343337232345060  
  5/15/26 18:00-8F233333322333242335-852  
  6/5/26 18:00-12F343322332334343335-456  
  6/12/26 18:00-16F353342333224233335-456  
  7/17/26 18:00-6F359342442335235337+1070  
  7/31/26 18:00-13F332423332235232335-753  
  8/28/26 18:00-16F243422332334343336-357  
  9/4/26 18:00-8F575432233346242346+868  
  9/11/26 17:30-6F353343332334343436+262-6534
11Veikka Soikkeli5/1/26 18:00-1F243432322444244435-159-159
12Sauli Tuuri6/12/26 18:00-3F343432423324443435060-3177
12Tapio Lokki7/24/26 18:00-3F343423332233353236-357-357
14Tino Kiltti9/18/26 17:30-2F333432233423342365-258-258
15Leevi Antila6/12/26 18:000F453433323334243236060060
15Petri Löytynoja9/18/26 17:300F343433333433333336060060
17Joni Rantanen5/8/26 18:00-4F352332233335342235-456  
  5/15/26 18:00-6F233534235324343234-258  
  6/5/26 18:00-9F333432222724243326-357  
  6/12/26 18:00-3F344463433433442525+666  
  6/19/26 13:00-2F334433332323443545+161  
  7/10/26 18:00+2F354442322424343447+464+2362
18Mika Ahovainio9/18/26 17:30+4F435523343345333335+464+464
19Jesse Kosonen6/12/26 18:00+5F344432323453453346+565+565
19Rasmus Kallonen9/11/26 17:30+5F342443242344374336+565+565
21Veikko Hautakangas8/28/26 18:00+6F444333543334443435+666+666
Amatöörit (alle 900) (29) +/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum  
1Rasmus Peurala5/15/26 18:00+7F344445333334343236+464  
  6/5/26 18:00+4F334432233234342246-357  
  6/12/26 18:00-1F244432323224252335-555-1299
2Joni Kujansuu5/8/26 18:00-4F343433333324242325-456-456
3Veikka Soikkeli6/12/26 18:00-5F343432232224343345-456-5115
4Sauli Tuuri5/15/26 18:00-3F253432323223443435-357  
  6/5/26 18:00-3F345434434223332335060-3117
5Lauri Leskinen5/15/26 18:00-1F334523233335342335-159-159
6Antti Niemi5/22/26 18:00+3F443533332335254335+363+363
6Markus Hietikko5/15/26 18:00+2F534333232334443355+262  
  6/5/26 18:00+3F343333333534334335+161+3123
6Ville Ruinu7/10/26 18:00+3F443533432345333335+363+363
9Hannu A Peurala5/1/26 18:00+4F353433432345343336+464+464
10Pekka Itävalo5/22/26 18:00+3F443422353334343346+363  
  6/12/26 18:00+5F354424333324253336+262+5125
11Janek Lember7/10/26 18:00+6F354532433444343336+666+666
11Riku Koskinen9/18/26 17:30+6F344532433334335536+666+666
13Kasper Salonen7/10/26 18:00+7F345344232364542337+767+767
14Tommi Leskelä7/24/26 18:00+15F354544343535344547+1575+1575
15Elias Lehtonen9/25/26 17:30+17F354443533325372445+969+17137
16Oula Kuusiluoma6/12/26 18:00+3F333543333335344335+363  
  7/17/26 18:00+7F334434343425333445+464  
  9/11/26 17:30+21F363443323456654436+1474+21201
16Matti Palomäki5/1/26 18:00+9F444433343336363337+969  
  5/15/26 18:00+15F344534334335343336+666  
  7/24/26 18:00+21F344543342344254345+666+21201
16Miska Corell8/28/26 18:00+21F334433323424345255+262+21201
19Nico Jytilä8/28/26 18:00+16F463434353434342336+767  
  9/4/26 18:00+25F445433343435334347+969+25205
20Jyrki Järventausta5/8/26 18:00+4F343533333335353336+464  
  5/29/26 18:00+9F453533433334343336+565  
  7/10/26 18:00+11F343433343334344335+262  
  7/17/26 18:00+18F443533433345343436+767  
  7/31/26 18:00+22F444533342324344336+464  
  9/11/26 17:30+26F343533342434343436+464+26386
20Mika Haapamäki5/29/26 18:00+15F563643432525343359+1575  
  7/24/26 18:00+26F454533443434344446+1171+26146
22Tomi Nieminen7/24/26 18:00+22F453533342335374335+868  
  8/7/26 18:00+30F453453333345452435+868+30270
23Hannu Jalonen5/1/26 18:00+4F354433333334443345+464  
  5/8/26 18:00+14F443553524336363425+1070  
  5/15/26 18:00+24F445643323336434535+1070  
  5/22/26 18:00+26F344543432224552334+262  
  6/5/26 18:00+35F444433433346354426+969  
  7/24/26 18:00+37F343333432335363245+262  
  9/25/26 17:30+48F444533324444443547+1171+48468
24Tuomas Hautakangas5/15/26 18:00+4F344433533334334336+464  
  5/22/26 18:00+7F343433343334343346+363  
  5/29/26 18:00+16F454723332535343337+969  
  6/12/26 18:00+24F353433433444343348+868  
  6/19/26 13:00+32F345453343445342336+868  
  7/24/26 18:00+38F343533333434454426+666  
  7/31/26 18:00+49F344434442444434439+1171  
  8/14/26 18:00+60F653533343324464427+1171  
  8/21/26 18:00+64F454433332325353345+464  
  8/28/26 18:00+71F443643333225543346+767  
  9/4/26 18:00+77F443433333334444347+666  
  9/11/26 17:30+88F453643353434443346+1171  
  9/18/26 17:30+99F444452334447434336+1171+99879
25Veijo Haveri5/1/26 18:00+12F454553443335343437+1272  
  5/15/26 18:00+22F454533442344343348+1070  
  5/22/26 18:00+27F344532342335344346+565  
  5/29/26 18:00+36F454533442335353346+969  
  6/12/26 18:00+48F444435433335463437+1272  
  7/17/26 18:00+56F344534343435343346+868  
  7/31/26 18:00+64F354533343334354436+868  
  8/7/26 18:00+76F344543453335353537+1272  
  8/21/26 18:00+88F454533443334454347+1272  
  8/28/26 18:00+100F443533443336344448+1272  
  9/11/26 17:30+107F343533333335454436+767  
  9/25/26 17:30+114F344533333335344446+767+114834
26Hannu Peurala5/8/26 18:00+13F444434343535453447+1373  
  5/15/26 18:00+27F443534353435745336+1474  
  5/22/26 18:00+33F354423443325353436+666  
  5/29/26 18:00+38F443533332534443336+565  
  6/5/26 18:00+46F544433332335353348+868  
  6/12/26 18:00+53F553532333435443336+767  
  6/19/26 13:00+61F443533333354344338+868  
  6/26/26 18:00+70F454434333345343446+969  
  7/10/26 18:00+74F343333433255333347+464  
  7/17/26 18:00+81F443445332335443328+767  
  7/24/26 18:00+85F444533333334233446+464  
  7/31/26 18:00+93F354533333444543345+868  
  8/7/26 18:00+99F343433333445444435+666  
  8/14/26 18:00+106F344434334345343436+767  
  8/21/26 18:00+114F453443333544353336+868  
  8/28/26 18:00+118F344432343335263336+464  
  9/4/26 18:00+122F345432342335344345+464  
  9/11/26 17:30+128F343443342334333449+666  
  9/18/26 17:30+137F344433433354344447+969  
  9/25/26 17:30+141F444433332336343345+464+1411341
27Arttu Laatu8/7/26 18:00+110F453443333335453436+868  
  9/4/26 18:00+132F443434333445364337+1070  
  9/11/26 17:30+145F453443444336463436+1373  
  9/25/26 17:30+158F453544434335344546+1373+158998
28Marko Huhdanpää5/1/26 18:00+9F344443343435353347+969  
  5/8/26 18:00+14F463533333334343336+565  
  5/15/26 18:00+21F353533443434343445+767  
  5/29/26 18:00+32F364533434535353336+1171  
  6/5/26 18:00+52F478532353435344449+2080  
  6/12/26 18:00+60F453533442435343346+868  
  6/19/26 13:00+81F667533354445453446+2181  
  6/26/26 18:00+87F343433353335353337+666  
  7/10/26 18:00+90F344543333334343335+363  
  7/17/26 18:00+111F7584333334354434510+2181  
  7/24/26 18:00+121F344643444434363335+1070  
  7/31/26 18:00+127F353533442436342435+666  
  8/14/26 18:00+135F544533343334353436+868  
  8/21/26 18:00+142F344534334435442336+767  
  8/28/26 18:00+147F354433343435343335+565  
  9/4/26 18:00+150F353533333334343336+363  
  9/11/26 17:30+159F443433353435345436+969  
  9/18/26 17:30+168F444443433335353437+969  
  9/25/26 17:30+183F544538332534443456+1575+1831323
29Jari Nieminen7/24/26 18:00+123F444543444436453347+1575+123663
Noviisit (alle 850) (22) +/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum  
1Jouni Laakso6/19/26 13:00+6F345533433345343335+666+666
1Niilo Koivisto5/15/26 18:00+6F344432334334353447+666+666
3niko mäkelä6/12/26 18:00+7F335434353435333337+767+767
3Samsa Liimatainen6/12/26 18:00+7F334433333346344446+767+767
5Mika Tiitto6/19/26 13:00+9F343543343344344348+969+969
6Iina Kallonen9/11/26 17:30+12F354533444535343536+1272+1272
7Joonas Oksamo5/15/26 18:00+16F355563352455463435+1676+1676
7Jarmo Hirvonen6/12/26 18:00+16F455533364444733436+1676+1676
9Frans Runsas6/12/26 18:00+14F353533374426344438+1474  
  7/10/26 18:00+17F343433433334343346+363+17137
9Markus Klapuri9/18/26 17:30+17F554523453446354456+1777+1777
11Ari Matula6/12/26 18:00+19F453543433446375448+1979+1979
12Miska Corell7/17/26 18:00+19F343434342348333237+666+19139
13Roope Corell7/17/26 18:00+20F454533433345553326+1070  
  8/28/26 18:00+25F443435332435342337+565+25205
13Nico Jytilä6/5/26 18:00+9F434436233455353345+969+969
15Tomi Nieminen5/15/26 18:00+5F454433344224442445+565  
  5/22/26 18:00+14F453444432436334346+969+14134
16Jaakko Isohanni6/26/26 18:00+7F443534334334334437+767  
  7/10/26 18:00+20F353533443546344446+1373  
  8/21/26 18:00+31F354533433536353346+1171+31211
17veli-pekka salomäki6/5/26 18:00+10F363423533334465436+1070  
  6/12/26 18:00+21F346443543344552336+1171  
  7/10/26 18:00+32F344533453446344345+1171+32212
18veeti nieminen5/15/26 18:00+9F355532433346343436+969  
  5/22/26 18:00+18F354443433434443446+969  
  7/10/26 18:00+30F344643433354443456+1272+30210
19Jari Järventausta6/19/26 13:00+20F444534453435464558+2080  
  7/10/26 18:00+31F344433443435363447+1171  
  7/31/26 18:00+43F444543443335354437+1272  
  8/7/26 18:00+61F554733444435444357+1878+61301
20Jenna Hylkinen5/1/26 18:00+9F354533333335443348+969  
  5/8/26 18:00+19F454533443336343445+1070  
  5/15/26 18:00+30F354633335335543346+1171  
  5/29/26 18:00+45F454544352435453546+1575  
  7/10/26 18:00+58F444436443455344345+1373  
  7/17/26 18:00+69F443433432445454339+1171+69429
21Arttu Laatu5/1/26 18:00+11F444443342544443348+1171  
  5/8/26 18:00+27F445533344435473447+1676  
  5/22/26 18:00+36F344543433435443436+969  
  5/29/26 18:00+48F544534342345454436+1272  
  6/5/26 18:00+57F454533342335363337+969  
  6/12/26 18:00+70F344533333436464438+1373  
  6/19/26 13:00+85F355443433445353449+1575  
  7/10/26 18:00+93F443533333336344446+868  
  7/31/26 18:00+102F354433433336353437+969  
  8/28/26 18:00+122F347543333436443436+1272+122782
22Jari Nieminen5/1/26 18:00+15F454544453335444437+1575  
  5/8/26 18:00+32F554644543334463446+1777  
  5/15/26 18:00+39F453433332335363446+767  
  5/22/26 18:00+48F443633343335453436+969  
  6/5/26 18:00+65F445544343535455338+1777  
  6/12/26 18:00+76F443544433435363346+1171  
  7/10/26 18:00+93F455543442436454447+1777  
  7/17/26 18:00+108F443533343438454447+1575  
  7/31/26 18:00+140F454543544336453447+1777  
  8/7/26 18:00+159F454634444535345457+1979  
  8/21/26 18:00+177F454634543536453338+1878  
  8/28/26 18:00+191F544533333435454547+1474  
  9/4/26 18:00+203F444533443335364338+1272  
  9/11/26 17:30+214F453533444335353347+1171+2141114
Juniorit (alle 18v) (13) +/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum  
1Totti Nokso-Koivisto6/26/26 18:00+13F444422354434585336+1373+1373
2Elian Leskelä7/24/26 18:00+14F444436344436444436+1474+1474
2Benjamin marjamäki9/4/26 18:00+14F344453432337554357+1474+1474
4Elias Lehtonen9/18/26 17:30+8F453434333334344357+868+868
5Benjamin Marjamäki8/21/26 18:00+19F345633443436664438+1979  
  9/18/26 17:30+21F454563354457354437+2181+2181
5Miska Corell6/26/26 18:00+13F343554542435463445+1373+1373
7Eemil Tiitto6/19/26 13:00+22F446544373535444359+2282+2282
8Roope Corell6/26/26 18:00+10F463434343335345436+1070+1070
9Kasper Mäkipää9/4/26 18:00+15F474533343555353445+1575  
  9/11/26 17:30+35F447643344457454435+2080+35155
10veeti nieminen7/24/26 18:00+34F343433333436344245+464  
  8/7/26 18:00+35F353532342434342335+161  
  9/11/26 17:30+36F353542333235333335+161+36396
11eelis kuivanen7/24/26 18:00+25F564653463446444458+2585  
  7/31/26 18:00+43F464533455347463336+1878  
  8/7/26 18:00+60F474543344445353447+1777+60240
12elias lehtonen7/24/26 18:00+10F445533343435363435+1070  
  7/31/26 18:00+22F464544532336443435+1272  
  8/7/26 18:00+33F455433333435354536+1171  
  8/14/26 18:00+45F355633354444353435+1272  
  8/21/26 18:00+56F454533233425453457+1171  
  9/4/26 18:00+62F353533333444353336+666  
  9/11/26 17:30+64F343533334325232545+262+64484
13Verneri Viitanen7/24/26 18:00+17F445644452445354437+1777  
  7/31/26 18:00+41F456533554535473458+2484  
  8/7/26 18:00+63F454643444445454558+2282  
  8/14/26 18:00+81F454543443555454347+1878  
  9/11/26 17:30+89F344433432335453636+868  
  9/18/26 17:30+97F353533432435353446+868+97457

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

Free discgolfmetrix.com is used


 Show presenter
 | 
Show PDF 

Results will be updated every 30 seconds!


Käenkosken Viikkokisat

  • Osallistumismaksu PaKiNan jäseniltä 2€, muilta 4€. Vapaaehtoinen holaripotti 1€.
  • Luokat Metrix-ratingin mukaan (Junioriluokka iän mukaan)
  • Holaripotissa 200€.
  • Kierretään yksi 18-väylän kierros Pro-layouttia.
  • Payout 50% 
  • Maksutapa Mobilepay (23065) tai käteinen.
  • Caddiebook

Olethan ajoissa paikalla. Tervetuloa!


Share

What would you like to share?