Login
  • Comment: Pelataan Aholahdessa, Harjumajalla tai Tanhuvaarassa viikonloppuisin, lähdöt 9-19

  Aholahti 15.8.Harjumaja 16.8.Tanhuvaara 22.8.Aholahti 23.8.Harjumaja 29.8.Tanhuvaara 30.8.Harjumaja 5.9.Harjumaja 6.9.Harjumaja 12.9.Harjumaja 13.9.Harjumaja 19.9.Harjumaja 20.9.Harjumaja 26.9.Harjumaja 27.9.Harjumaja 10.10.Harjumaja 11.10.Harjumaja 17.10.Harjumaja 18.10.Sum
1Olli Reinikainen 72585659605655595954606363774
2Veikko Luostarinen 74555555545374625758597
3Timi Silventoinen 626555686060575958544
4Ismo Konttinen 626065636158596767562
5Arto Makkonen 66788472727176519
6Jarno Muhonen 627360666060381
7Jere Väisänen 647466746273413
8Mika Loikkanen 5951495255266
9Miikka Piri 5655585563287
10Pielpa Auravuo 6479525954308
11Antti Matikainen 7359676069328
12Timo Piiparinen 6668696672341
13Juuso Timonen 59484952208
14Valtteri Rouhe 57516060228
15Niko Makkonen 58696760254
16Aki Pajula 71627266271
17Samuel Nurmi 575253162
18Janne Toivanen* 615464179
19Saku Rusko 636064187
20Eeli Pennanen 686875211
21Tuomas Malkki 736270205
22Pyry Kinanen 686875211
23Leevi Hölttä 6253115
23Niklas Mönkkönen 6055115
25Sami Karvonen 7564139
26Eetu Venho 6364127
27Henri Mönkkönen 6363126
28Armas Tiainen 6070130
29Markus Auravuo 8175156
30Leevi Pasanen 5858
31Juuso Mehtonen 6363
32Simo Seppänen 6161
33Katri Koli 7272

Free discgolfmetrix.com is used


 Show presenter
 | 
Show PDF 

Results will be updated every 30 seconds!


Kisa on ilmainen ja palkinnoton.

Pelataan joko Aholahdessa, Harjumajalla tai Tanhuvaarassa väliaikalähdöin 15 minuutin välein.
Ensimmäiset lähdöt aamulla klo 9:00 ja viimeiset klo 19:00. 
Valitse tai valitkaa vapaasti itsellenne parhaiten sopiva aika ja menkää valittuna aikana pelaamaan.
Muistakaa, että radalla on varmasti muitakin harrastajia, kuin kisaan osallistuvia, joten normaaliin tapaan nopeammin pelaavat ryhmät ohittavat mahdollisuuksien mukaan hitaammat.

Ilmoittatua voi yksinkin, ja jollei omalle ajalle löydy pelikaveria, niin yksinkin voi radan kiertää ja kirjata tuloksen. 
Mikäli ryhmässä on tilaa, niin kuka vain voi tulla samaan ryhmään pelaamaan, kunhan ryhmän maksimikoko 4 ei ylity. 
Älkää lähtekö kierrokselle ennen valittua aikaa, jotta se, joka ilmoittautuu vasta viime tingassa, ei jää ryhmästä. 
Ilmoittatukaa mielellään vähintään 5 minuuttia ennen lähtöaikaa, jotta yllämainitulta tilanteelta vältytään.

Tervetuloa!

 

Share

What would you like to share?