Login
  • Show groups: click here
  • Comment: Osalus 6.- Millest 2.- HIO 70.- Algus 18:30!

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRating of MetrixRating of scoreChange
1Joel Masing74983586
2Jaan Valtin909984.575.5
3Urmet Riisalu898968.7670.76
4Kristjan Krimberg9371000.2463.24
5Rain Tombak896945.1649.16
6Lauri Kaasik945992.3747.37
7Janar Laanemets949992.3743.37
8Ott Ventsel938976.6338.63
9Kennet Valtri870905.8235.82
10Maret Tombak740772.0632.06
11Hendrik Karlson926953.0327.03
12Mark Kadak847866.4819.48
13Targo Trepp932945.1613.16
14Peeter Mägi793803.5310.53
15Heigo Valtri880890.0810.08
16Meelis Vist967976.639.63
17Johann Zeiger917921.554.55
18Mario Tombak669669.770.77
19Jürgen Mark930929.42-0.58
20Egert Möll925921.55-3.45
21Mikk Ventsel941937.29-3.71
22Keiro Burmeister10131008.1-4.9
23Veiko Tuisk982976.63-5.37
24Raiko Rau™927921.55-5.45
25Alle Valtri939929.42-9.58
26Martin Abel945929.42-15.58
27Siim Põldsaar826803.53-22.47
28William Tammar862827.14-34.86
29Armo Aas950913.69-36.31
30Ralf Ellermann790748.45-41.55
31Merili Mägi848803.53-44.47
32Mirje Krimberg826779.93-46.07
33Eleri Kästik862811.4-50.6
34Andres Peilman852795.66-56.34
35Markkus Ansip930858.61-71.39
36Robbie Kolkanen913835-78
37Jese Kelder957866.48-90.52

NoName+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 91011121314151617181920212223242526+/-
 Par3333333433333333333343333380
1Keiro Burmeister -13F22332223233233223223433332-1367
2Kristjan Krimberg -12F25232233232222332223423243-1268
3Lauri Kaasik -11F23224223333233323232432323-1169
3Janar Laanemets -11F24322224233232332332423323-1169
5Jaan Valtin -10F23333244232232332223433223-1070
6Ott Ventsel -9F34232324332332233223423323-971
6Veiko Tuisk -9F23323223343232423322433233-971
6Meelis Vist -9F23323234333334324223322223-971
9Urmet Riisalu -8F23322223332253332233523333-872
10Hendrik Karlson -6F32223334233232333423523243-674
11Rain Tombak -5F23422333242343233243423333-575
11Targo Trepp -5F23332224442343332233423423-575
13Mikk Ventsel -4F32233223232444432233324344-476
14Martin Abel -3F34333234333332332432333333-377
14Alle Valtri -3F43434324233233324222423235-377
14Jürgen Mark -3F44322325332423333322434233-377
17Egert Möll -2F32422335353332334222324442-278
17Johann Zeiger -2F24232435342442333322323424-278
17Raiko Rau™ -2F22324325233333334433522333-278
20Armo Aas -1F22233325234343342444323333-179
21Kennet Valtri 0F25324323344243332423523342080
22Heigo Valtri +2F33324534343332324433423324+282
23Mark Kadak +5F44342424334528432222423333+585
23Jese Kelder +5F32333424333433333344443344+585
25Markkus Ansip +6F22433435234334432333424643+686
26Joel Masing +9F23434235343443434423434434+989
26Robbie Kolkanen +9F34534434233342335443433334+989
28William Tammar +10F55332334344333334333533444+1090
29Eleri Kästik +12F24332334343444543434624344+1292
30Peeter Mägi +13F24344435233443353643533343+1393
30Siim Põldsaar +13F35534245433362443243533334+1393
30Merili Mägi +13F23545236343343333433634335+1393
33Andres Peilman +14F54342335434343344433534434+1494
34Mirje Krimberg +16F43324356343343533634534334+1696
35Maret Tombak +17F34444345343443454433623335+1797
36Ralf Ellermann +20F26634435344433432444434545+20100
37Mario Tombak +30F25556445342454633437635345+30110

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2026-08-26 20:36:11. Free discgolfmetrix.com is used


 Show presenter
 | 
Show PDF 

Results will be updated every 30 seconds!


Iga 5 mäng eriline ja HCP kord, ehk võita võib igaüks ja võistlus käib pigem iseendaga.Ehk võidab see,kes parandab enda reitingut kõige rohkem.
Mängime 2x13 ringil
1.CTP 6.rada möödetakse postist ja tops eraldi. Suhkrusära 15.- kinkekas.
2.CTP 7.Rada möödetakse postsit ja tops edasi  Auhinna paneb välja kvaliteet kohvi tootja THE BRICK
Pikim Putt rada 12. (peab olema putteriga visatud ja konkreetne puttimine,drive v lähenemine poolelt väljakult ei lähe arvesse,samuti ei loe eestkäega vise)meelega korvist kaugemale viskamine keelatud!!!
HIO ei kasva samal mängul,vaid jääb järgmisesse mängu!
Tekib ka väike kotka fond.   KOTKAS =2.-
Kui kuskil grupis alla 6 osaleja, siis võin ise muuta gruppe reitingu järgi.
Auhinnalised kohad iga 10 kohta üks! 1-10osalejat siis 1. 11-20 siis 1-2! 21-30 siis 1-3. jne
Poolid võivad enne mängu algust muutuda vaata kindlasti üle!!!
Võrdsete tulemuste korral putt harjutus korvi.
Hooaja lõpus toimub finaalmäng,kuhu kutsutud aktiivsemad Kernu nädalamängu osalejad.
Osalust võib tasuda ülekandega:
Lauri Kaasik
EE081010010234246018
Selgitus:Nimi 

Share

What would you like to share?