Login
  • Comment: Joen Liitokiekon LED-cupin kilpailut ovat kaikille avoimet ja ilmaiset. Tervetuloa pelaamaan! Kts. lisätiedot ja säännöt INFO-sivulta.

    Table of points

    NoNameJoen Liitokiekon LED-kisa - 6.10.2026Joen Liitokiekon LED-kisa - 13.10.2026Joen Liitokiekon LED-kisa - 20.10.2026Joen Liitokiekon LED-kisa - 27.10.2026Joen Liitokiekon LED-kisa - 3.11.2026Joen Liitokiekon LED-kisa - 10.11.2026Total
    Pro Open
    1Sammy Pylkki100100931000393
    2Miro Räsänen87878776.50337.5
    3Miikka Räsänen64.59382870326.5
    4Saku Tuovinen58.58266820288.5
    5Reino Laukkanen64.5575467.50243
    6Kari Kontkanen5170.543.549.50214.5
    7Ilari Rouhiainen6906667.50202.5
    8Mika Ahonen070.573.555.50199.5
    9Juha Pakarinen0784861.50187.5
    10Antti Ylönen544839450186
    11Jari Jeskanen58.5043.5720174
    12Aapo Halmeenmäki070.510000170.5
    13Jukka Kosunen0515455.50160.5
    14Miika Voutilainen73.507800151.5
    15Leevi Naumanen0540930147
    16Jarkko Puustinen8006600146
    17Antti Kukkonen005476.50130.5
    18Saku Nevalainen061.5061.50123
    19Pauli Sorsa0073.540.50114
    20Olli Immonen061.5049.50111
    21Niklas Jauhiainen93000093
    22Juho Ahveninen480040.5088.5
    23Pasi Harjula80000080
    24Eetu Kulmala73.5000073.5
    25Oskari Pakarinen070.500070.5
    26Jimi Maljojoki00600060
    27Terho Vattulainen04500045
    Pro Open Women
    1Tiina Räsänen1001001001000400
    Junior ≤ 15
    1Jami Nurhonen001001000200
    2Severi Rouvinen00930093

    Sponsors


     Show presenter
     | 
    Show PDF 

    Results will be updated every 30 seconds!

    Share

    What would you like to share?