Login

9/27/26 16:00 Golfstart|Tukuma disku golfa parks → RED|LATVIA, Tukuma novads, Tukums

44. Raunds  9/27/26 16:00
↑↓
  • Show groups: click here
  • Comment: Spēlēsim sarkano trasi. ACE uzkrājums 78€. Vēlamas grupiņas līdz plkst. 15:00

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRatingResultHCSum (Result-HC)
1markuss girbe8356514.350.7
2Jēkabs Runcis6438230.9451.06
3Martins Štāls7966917.6851.32
4Edgars Birznieks927596.3352.67
5Juris Luščenoks8226915.4253.58
6Agris Gulbis8806410.453.6
7Ralfs Šmits6528430.1653.84
8Roberts Suitums8117116.3854.62
9Ralfs Sedlers915627.3754.63
10Edgars Laķis8137216.255.8
11Gustavs Zanders26012064.1255.88
12Alise Rugāja7947417.8556.15
13Janis Geide7837518.856.2
14Edgars Zanders902658.4956.51
15kristers spiridonovs7537821.456.6
16Marcis Megnis894669.1956.81
16Egils Roķis917647.1956.81
18Kaspars Jansons8037417.0756.93
19Deivids Bernāns954613.9957.01
20Mārtiņš Kubelis902668.4957.51
21Toms Ščadriniks8487113.1757.83
22Māris Petruševics7687820.157.9
23Pauls Putnāns8846810.0557.95
24Mārtiņš Būmeistars7997617.4258.58
25Eduards Anševics892689.3658.64
25Ilze Kubele7428122.3658.64
27Ralfs Bergs8157516.0358.97
28Zigmārs Liepiņš7498121.7559.25
29Gvido Štipenbahs8567212.4859.52
30Magnuss Kubelis33911757.2859.72
31Līga Megne6868727.2159.79
32Arvils Zeltiņš975622.1759.83
33Janeks Auziņš946654.6860.32
34Juris Rībens902698.4960.51
35Katerina Zandere6499130.4260.58
36Reinis Feldmanis886719.8861.12
37Mārtiņš Skraucis898708.8461.16
38Paula Rībena7048725.6561.35
39Artis Runcis6818927.6461.36
40Aivis Putnāns7768119.4161.59
41Ralfs Reinbahs927686.3361.67
42Valters Brizga7698220.0261.98
43Sandis BISENIEKS887729.7962.21
44Didzis Gribusts7958017.7662.24
45Toms Grīvs8537512.7462.26
46Krists Glāznieks923696.6762.33
47Rihards Bernāns960663.4762.53
48Matīss Kubelis955673.963.1
49Oskars Grīvs888749.7164.29
50Ralfs zeltiņš951694.2564.75
51Maksis Golomboši8727611.0964.91
52Marsels Valts Bisenieks6569529.8165.19
53davis meiers8528012.8267.18
54Ainārs Gereish8428113.6967.31
55Davis Ruduks918777.1169.89
56Edvards Vilums7489321.8471.16
57Gatis Rugajs8448813.5274.48
58Mikuss Kurmahers7686.66-10.66
59Markuss Dižbite7886.66-8.66
60Martins Fridenbergs8886.661.34
61kristiāns Āboliņš9086.663.34

NoName+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-
 Par44433433333333334561
1Edgars Birznieks -2F333435223242353345-259
2Deivids Bernāns 0F434235223233444364061
3Arvils Zeltiņš +1F333455224243433444+162
3Ralfs Sedlers +1F344236233344333354+162
5Agris Gulbis +3F445335233242244446+364
5Egils Roķis +3F334255234343245255+364
7markuss girbe +4F334354333343544254+465
7Janeks Auziņš +4F336225423435243545+465
7Edgars Zanders +4F345435333333263345+465
10Rihards Bernāns +5F335254334332343466+566
10Marcis Megnis +5F436344253233333456+566
10Mārtiņš Kubelis +5F355235333432455245+566
13Matīss Kubelis +6F334326542344444255+667
14Eduards Anševics +7F355435343533243265+768
14Ralfs Reinbahs +7F334255333432343468+768
14Pauls Putnāns +7F344345533344333455+768
17Ralfs zeltiņš +8F335324524252547454+869
17Juris Rībens +8F336444323354434545+869
17Martins Štāls +8F435437333343333366+869
17Krists Glāznieks +8F334356333443433465+869
17Juris Luščenoks +8F344345243362454355+869
22Mārtiņš Skraucis +9F444434332434943444+970
23Toms Ščadriniks +10F455344333343436365+1071
23Reinis Feldmanis +10F344345544344353355+1071
23Roberts Suitums +10F454335344444253356+1071
26Edgars Laķis +11F336345334554253446+1172
26Sandis BISENIEKS +11F446346353443344246+1172
26Gvido Štipenbahs +11F334226434553464455+1172
29Oskars Grīvs +13F555335424533454266+1374
29Kaspars Jansons +13F375347333453344355+1374
29Alise Rugāja +13F435345334365244565+1374
32Toms Grīvs +14F344337343544473446+1475
32Janis Geide +14F366336333344245368+1475
32Ralfs Bergs +14F535436444463253365+1475
35Mārtiņš Būmeistars +15F545435334343444486+1576
35Mikuss Kurmahers +15F446436333443654365+1576
35Maksis Golomboši +15F455337424245533575+1576
38Davis Ruduks +16F437447343435235466+1677
39Māris Petruševics +17F447354343364454366+1778
39kristers spiridonovs +17F346456533552543555+1778
39Markuss Dižbite +17F556346444443244457+1778
42davis meiers +19F555346434354256655+1980
42Didzis Gribusts +19F436636443455544446+1980
44Aivis Putnāns +20F546447454343454465+2081
44Ainārs Gereish +20F445446534455544456+2081
44Zigmārs Liepiņš +20F446436433345545567+2081
44Ilze Kubele +20F446447335555434366+2081
48Jēkabs Runcis +21F549457343334344566+2182
48Valters Brizga +21F656346334444454557+2182
50Ralfs Šmits +23F446447523564554376+2384
51Paula Rībena +26F456438545454365367+2687
51Līga Megne +26F548435444464455477+2687
53Martins Fridenbergs +27F457645334644555567+2788
53Gatis Rugajs +27F456436554563645566+2788
55Artis Runcis +28F555555454443785366+2889
56kristiāns Āboliņš +29F558546353544553569+2990
56deniss jaunkalns +291745555754455455568+2987
58Katerina Zandere +30F446466655653254677+3091
59Edvards Vilums +32F545375563465685457+3293
60Marsels Valts Bisenieks +34F657356456484465476+3495
61Magnuss Kubelis +56F7585675565948845911+56117
62Gustavs Zanders +59F861066755655468661110+59120

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2026-09-27 18:17:53. Free discgolfmetrix.com is used


 Show presenter
 | 
Show PDF 

Results will be updated every 30 seconds!


Sveicināti! 

Tiekamies #44.vīklijā - KOPVĒRTĒJUMA vīklijs.

27.09.2026.Plkst.16:00 (reģistrācija līdz plkst.15:30 )

Spēlēsim SARKANO trasi. 

Tukuma disku golfa parkā. 

Tukuma Weekly kopvērtējuma nolikums:
1.    Kvalifikācijas punktu ieskaitei jebkurš spēlētājs, piedaloties Tukuma iknedēļas sacensībās Piektdienās (Tukuma Weekly), var saņemt punktus. Otrdienu Weekly sacensību rezultāti nekvalificējas kopvērtējumam.
2.    No katra Piekdienas Weekly sacensību balvu fonda tiek ieturēti 5%, kas tiek pārvirzīti uz kopvērtējuma balvu  fondu.
3.    Kopvērtējums:
•    Apkopots no 05.06.2026. līdz 02.10.2026. (18 Weekly sacensības Piektdienās).
•    Katram spēlētājam tiek piešķirts punktu nomināls atbilstoši ieņemtajai vietai attiecīgajā Weekly sacensībā. Piemēram, 1. vieta – 1 punkts, 2. vieta – 2 punkti. Dalītā vietā punktu skaits tiek piešķirts pēc dalītās vietas augstākās atzīmes. Piemēram, ja dalītas vietas ir 3., 4., 5. un 6., tad visi šie spēlētāji saņem 3 punktus. Punkti tiek pieskaitīti visiem spēlētājiem atbilstoši ieņemtajai pozīcijai pēc rezultāta.
•    Kopvērtējuma uzvarētājs ir spēlētājs ar vismazāko punktu skaitu (t.i., ar augstāko rezultātu).
•    Lai kvalificētos kopvērtējuma balvu izcīņai, ir jāpiedalās vismaz 10 Weekly sacensības. Spēlētāji, kuri piedalījušies tikai 9 vai mazāk sacensībās, netiek ņemti vērā. Ja spēlētājs ir piedalijies vairāk kā 10 ieskaites weeklijos tad tiek ņemti vērā 10 labākie rezultāti ieskaites periodā.
•    Vīriešiem un sievietēm ir atsevišķas ieskaites. Balvu fonds tiek sadalīts proporcionāli kvalificēto spēlētāju skaitam attiecīgajā dzimuma divīzijā.
•    Apbalvo 3 labākos katrā divīzijā.
•    Ja pēc noslēdzošā posma vairāku spēlētāju punktu skaits ir vienāds, tiek noteikta pārspēle no 1. groza starp minētajiem spēlētājiem līdz pirmajai kļūdai red izkārtojumā. Ja kāds spēlētājs nepiedalās pārspelē pēc pēdējā posma  (tai skaitā, ja viņš arī nepiedalījās pēdējajā posmā, kurā rezultāts ir izšķirošs, uzvarētājs tiek noteikts starp pārējiem  spēlētājiemkuri ir piedalijušies pēdejajā posmā un ir piejemi pārspēlei. Ja pārspēlē nepiedalās abi vai neviens, balva tiek sadalīta uz pusēm. Tukuma Disku Golfa Klubs patur tiesības mainīt ieskaites weekly sacensību norises datumus pēc saviem ieskatiem. (kā piemēam., pārcelt piektdienas weekly iekaiti uz otardienas weekly vai citu dienu, gadijumā ja iekrīt  piektdienā kādas citas sacensības kurās piedalās liela daļa kopvērtējuma dalībnieku.)

Dalības maksa 7€
Klubu biedriem 5€
Skolēniem 4€ 
Ace 1€

‼️‼️‼️
AKCIJA 
Jaunajiem spēlētājiem bez metrix reitinga 
BEZMAKSAS. 

Audzēsim, attīstīsim disku golfu kopā. 

Tukuma Weekly kopvērtējuma nolikums:
1.    Kvalifikācijas punktu ieskaitei jebkurš spēlētājs, piedaloties Tukuma iknedēļas sacensībās Piektdienās (Tukuma Weekly), var saņemt punktus. Otardienu Weekly sacensību rezultāti nekvalificējas kopvērtējumam.
2.    No katra Piekdienas Weekly sacensību balvu fonda tiek ieturēti 5%, kas tiek pārvirzīti uz kopvērtējuma balvu  fondu.
3.    Kopvērtējums:
•    Apkopots no 05.06.2026. līdz 02.10.2026. (18 Weekly sacensības Piektdienās).
•    Katram spēlētājam tiek piešķirts punktu nomināls atbilstoši ieņemtajai vietai attiecīgajā Weekly sacensībā. Piemēram, 1. vieta – 1 punkts, 2. vieta – 2 punkti. Dalītā vietā punktu skaits tiek piešķirts pēc dalītās vietas augstākās atzīmes. Piemēram, ja dalītas vietas ir 3., 4., 5. un 6., tad visi šie spēlētāji saņem 3 punktus. Punkti tiek pieskaitīti visiem spēlētājiem atbilstoši ieņemtajai pozīcijai pēc rezultāta.
•    Kopvērtējuma uzvarētājs ir spēlētājs ar vismazāko punktu skaitu (t.i., ar augstāko rezultātu).
•    Lai kvalificētos kopvērtējuma balvu izcīņai, ir jāpiedalās vismaz 10 Weekly sacensības. Spēlētāji, kuri piedalījušies tikai 9 vai mazāk sacensībās, netiek ņemti vērā. Ja spēlētājs ir piedalijies vairāk kā 10 ieskaites weeklijos tad tiek ņemti vērā 10 labākie rezultāti ieskaites periodā.
•    Vīriešiem un sievietēm ir atsevišķas ieskaites. Balvu fonds tiek sadalīts proporcionāli kvalificēto spēlētāju skaitam attiecīgajā dzimuma divīzijā.
•    Apbalvo 3 labākos katrā divīzijā.
•    Ja pēc noslēdzošā posma vairāku spēlētāju punktu skaits ir vienāds, tiek noteikta pārspēle no 1. groza starp minētajiem spēlētājiem līdz pirmajai kļūdai red izkārtojumā. Ja kāds spēlētājs nepiedalās pārspelē pēc pēdējā posma  (tai skaitā, ja viņš arī nepiedalījās pēdējajā posmā, kurā rezultāts ir izšķirošs, uzvarētājs tiek noteikts starp pārējiem  spēlētājiemkuri ir piedalijušies pēdejajā posmā un ir piejemi pārspēlei. Ja pārspēlē nepiedalās abi vai neviens, balva tiek sadalīta uz pusēm. Tukuma Disku Golfa Klubs patur tiesības mainīt ieskaites weekly sacensību norises datumus pēc saviem ieskatiem. (kā piemēam., pārcelt piektdienas weekly iekaiti uz otardienas weekly vai citu dienu, gadijumā ja iekrīt  piektdienā kādas citas sacensības kurās piedalās liela daļa kopvērtējuma dalībnieku.)

 

Share

What would you like to share?