Login
45.Raunds- noslēguma kopvērtējuma vīklijs  10/4/26 16:00
↑↓
  • Show groups: click here
  • Comment: Noslēguma kopvērtējuma vīklijs. Spēlēsim zilo trasi.Vēlamās grupiņas rakstām komentārā līdz plkst.15:00. ACE 130€.

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRatingResultHCSum (Result-HC)
1Gustavs Zanders26510361.2541.75
2Katerina Zandere6547528.8346.17
3Marcis Megnis900578.3348.67
4Krists Glāznieks931565.7550.25
4Paula Rībena7037524.7550.25
6Matīss Kubelis941564.9251.08
7Mārtiņš Skraucis897608.5851.42
8Rinalds Alksnis971542.4251.58
9Klāvs Laķis8406513.3351.67
10Rihards Bernāns961553.2551.75
10Magnuss Kubelis34910654.2551.75
12Ilze Kubele724752352
12valts verners832661452
14Gatis Rugajs8386613.552.5
15Didzis Gribusts8156815.4252.58
16Janeks Auziņš936585.3352.67
17Rinalds Kārkliņš7337522.2552.75
17Edgars Birznieks949574.2552.75
19Ainārs Gereish8456612.9253.08
20Aigars Auziņš895628.7553.25
20Agris Gulbis883639.7553.25
22Uğis Dinsbergs944584.6753.33
23Ralfs Šmits6698127.5853.42
24Valters Brizga7677319.4253.58
25Reinis Feldmanis890639.1753.83
26Arvils Zeltiņš97656254
27Roberts Gulbis5828934.8354.17
27Edvards Vilums7507520.8354.17
29Juris Rībens895638.7554.25
30Sandis BISENIEKS884649.6754.33
31Gustavs Bērziņš6938025.5854.42
32Deivids Bernāns965582.9255.08
33Jēkabs Runcis6448529.6755.33
34Kate Balode8396913.4255.58
35Mārtiņš Būmeistars8047216.3355.67
36Marsels Valts Bisenieks6498529.2555.75
37Līga Megne7028124.8356.17
38Edgars Rībens922636.556.5
39Oskars Grīvs887669.4256.58
40Kaspars Jansons8167215.3356.67
41Mārtiņš Kubelis90465857
42Pauls Putnāns890679.1757.83
43Valters Čuhnovs966612.8358.17
44Alise Rugāja7877617.7558.25
45Ralfs zeltiņš947644.4259.58
46Edgars Zanders903688.0859.92
47Matiss Bērzins919676.7560.25
48Māris Petruševics7897917.5861.42
49markuss girbe8627311.561.5
50Ralfs Sedlers910747.566.5

NoName+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-
 Par44343433333334335563
1Rinalds Alksnis -9F332324432233532244-954
2Rihards Bernāns -8F333333222333333445-855
3Arvils Zeltiņš -7F432444333322232453-756
3Krists Glāznieks -7F332323333343253245-756
3Matīss Kubelis -7F432424332333333344-756
6Marcis Megnis -6F532333322222553255-657
6Edgars Birznieks -6F443333333423252244-657
8Deivids Bernāns -5F343434332223352444-558
8Janeks Auziņš -5F343434333333333244-558
8Uğis Dinsbergs -5F442333442342333254-558
11Mārtiņš Skraucis -3F332433332343432456-360
12Valters Čuhnovs -2F463324342243432345-261
13Aigars Auziņš -1F452534342323452254-162
14Edgars Rībens 0F334334432342264355063
14Agris Gulbis 0F443534343433232454063
14Juris Rībens 0F453344352432442245063
14Reinis Feldmanis 0F645324323333243355063
18Ralfs zeltiņš +1F325323344223554464+164
18Sandis BISENIEKS +1F343333322344462465+164
20Klāvs Laķis +2F353336333442233474+265
20Mārtiņš Kubelis +2F432534242352543365+265
22Ainārs Gereish +3F344444232432544365+366
22valts verners +3F563335233453234255+366
22Gatis Rugajs +3F353534442333443265+366
22Oskars Grīvs +3F343335342334452465+366
26Matiss Bērzins +4F434534442344444254+467
26Pauls Putnāns +4F452535453233253364+467
28Didzis Gribusts +5F434644333343443265+568
28Edgars Zanders +5F444334442343444455+568
30Kate Balode +6F352433544335463255+669
31Kaspars Jansons +9F643435433633243565+972
31Mārtiņš Būmeistars +9F353644322452263468+972
33Valters Brizga +10F345634342453454266+1073
33markuss girbe +10F656434342444443355+1073
35Ralfs Sedlers +11F453636532442433485+1174
36Katerina Zandere +12F443345434444453377+1275
36Paula Rībena +12F464545333443444366+1275
36Ilze Kubele +12F554444233535443377+1275
36Rinalds Kārkliņš +12F443655433544443455+1275
36Edvards Vilums +12F533635522444353396+1275
41Alise Rugāja +13F453644333434643467+1376
42Māris Petruševics +16F445548343343273467+1679
43Gustavs Bērziņš +17F553445442563474366+1780
44Ralfs Šmits +18F463553374535273466+1881
44Līga Megne +18F453444354434455587+1881
46Marsels Valts Bisenieks +22F476445352543354777+2285
46Jēkabs Runcis +22F444455653742854366+2285
48Roberts Gulbis +26F564556444543554578+2689
49Gustavs Zanders +40F5747474645454856108+40103
50Magnuss Kubelis +43F675767474645583499+43106

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2026-10-04 18:03:14. Free discgolfmetrix.com is used


 Show presenter
 | 
Show PDF 

Results will be updated every 30 seconds!


Sveicināti! 

Tiekamies #45.vīklijā - NOSLĒGUMA KOPVĒRTĒJUMA vīklijs.

04.10.2026.Plkst.16:00 (reģistrācija līdz plkst.15:30 )

Spēlēsim ZILO trasi. 

Tukuma disku golfa parkā. 

Tukuma Weekly kopvērtējuma nolikums:
1.    Kvalifikācijas punktu ieskaitei jebkurš spēlētājs, piedaloties Tukuma iknedēļas sacensībās Piektdienās (Tukuma Weekly), var saņemt punktus. Otrdienu Weekly sacensību rezultāti nekvalificējas kopvērtējumam.
2.    No katra Piekdienas Weekly sacensību balvu fonda tiek ieturēti 5%, kas tiek pārvirzīti uz kopvērtējuma balvu  fondu.
3.    Kopvērtējums:
•    Apkopots no 05.06.2026. līdz 02.10.2026. (18 Weekly sacensības Piektdienās).
•    Katram spēlētājam tiek piešķirts punktu nomināls atbilstoši ieņemtajai vietai attiecīgajā Weekly sacensībā. Piemēram, 1. vieta – 1 punkts, 2. vieta – 2 punkti. Dalītā vietā punktu skaits tiek piešķirts pēc dalītās vietas augstākās atzīmes. Piemēram, ja dalītas vietas ir 3., 4., 5. un 6., tad visi šie spēlētāji saņem 3 punktus. Punkti tiek pieskaitīti visiem spēlētājiem atbilstoši ieņemtajai pozīcijai pēc rezultāta.
•    Kopvērtējuma uzvarētājs ir spēlētājs ar vismazāko punktu skaitu (t.i., ar augstāko rezultātu).
•    Lai kvalificētos kopvērtējuma balvu izcīņai, ir jāpiedalās vismaz 10 Weekly sacensības. Spēlētāji, kuri piedalījušies tikai 9 vai mazāk sacensībās, netiek ņemti vērā. Ja spēlētājs ir piedalijies vairāk kā 10 ieskaites weeklijos tad tiek ņemti vērā 10 labākie rezultāti ieskaites periodā.
•    Vīriešiem un sievietēm ir atsevišķas ieskaites. Balvu fonds tiek sadalīts proporcionāli kvalificēto spēlētāju skaitam attiecīgajā dzimuma divīzijā.
•    Apbalvo 3 labākos katrā divīzijā.
•    Ja pēc noslēdzošā posma vairāku spēlētāju punktu skaits ir vienāds, tiek noteikta pārspēle no 1. groza starp minētajiem spēlētājiem līdz pirmajai kļūdai red izkārtojumā. Ja kāds spēlētājs nepiedalās pārspelē pēc pēdējā posma  (tai skaitā, ja viņš arī nepiedalījās pēdējajā posmā, kurā rezultāts ir izšķirošs, uzvarētājs tiek noteikts starp pārējiem  spēlētājiemkuri ir piedalijušies pēdejajā posmā un ir piejemi pārspēlei. Ja pārspēlē nepiedalās abi vai neviens, balva tiek sadalīta uz pusēm. Tukuma Disku Golfa Klubs patur tiesības mainīt ieskaites weekly sacensību norises datumus pēc saviem ieskatiem. (kā piemēam., pārcelt piektdienas weekly iekaiti uz otardienas weekly vai citu dienu, gadijumā ja iekrīt  piektdienā kādas citas sacensības kurās piedalās liela daļa kopvērtējuma dalībnieku.)

Dalības maksa 7€
Klubu biedriem 5€
Skolēniem 4€ 
Ace 1€

‼️‼️‼️
AKCIJA 
Jaunajiem spēlētājiem bez metrix reitinga 
BEZMAKSAS. 

Audzēsim, attīstīsim disku golfu kopā. 

Tukuma Weekly kopvērtējuma nolikums:
1.    Kvalifikācijas punktu ieskaitei jebkurš spēlētājs, piedaloties Tukuma iknedēļas sacensībās Piektdienās (Tukuma Weekly), var saņemt punktus. Otardienu Weekly sacensību rezultāti nekvalificējas kopvērtējumam.
2.    No katra Piekdienas Weekly sacensību balvu fonda tiek ieturēti 5%, kas tiek pārvirzīti uz kopvērtējuma balvu  fondu.
3.    Kopvērtējums:
•    Apkopots no 05.06.2026. līdz 04.10.2026. (18 Weekly sacensības Piektdienās).
•    Katram spēlētājam tiek piešķirts punktu nomināls atbilstoši ieņemtajai vietai attiecīgajā Weekly sacensībā. Piemēram, 1. vieta – 1 punkts, 2. vieta – 2 punkti. Dalītā vietā punktu skaits tiek piešķirts pēc dalītās vietas augstākās atzīmes. Piemēram, ja dalītas vietas ir 3., 4., 5. un 6., tad visi šie spēlētāji saņem 3 punktus. Punkti tiek pieskaitīti visiem spēlētājiem atbilstoši ieņemtajai pozīcijai pēc rezultāta.
•    Kopvērtējuma uzvarētājs ir spēlētājs ar vismazāko punktu skaitu (t.i., ar augstāko rezultātu).
•    Lai kvalificētos kopvērtējuma balvu izcīņai, ir jāpiedalās vismaz 10 Weekly sacensības. Spēlētāji, kuri piedalījušies tikai 9 vai mazāk sacensībās, netiek ņemti vērā. Ja spēlētājs ir piedalijies vairāk kā 10 ieskaites weeklijos tad tiek ņemti vērā 10 labākie rezultāti ieskaites periodā.
•    Vīriešiem un sievietēm ir atsevišķas ieskaites. Balvu fonds tiek sadalīts proporcionāli kvalificēto spēlētāju skaitam attiecīgajā dzimuma divīzijā.
•    Apbalvo 3 labākos katrā divīzijā.
•    Ja pēc noslēdzošā posma vairāku spēlētāju punktu skaits ir vienāds, tiek noteikta pārspēle no 1. groza starp minētajiem spēlētājiem līdz pirmajai kļūdai red izkārtojumā. Ja kāds spēlētājs nepiedalās pārspelē pēc pēdējā posma  (tai skaitā, ja viņš arī nepiedalījās pēdējajā posmā, kurā rezultāts ir izšķirošs, uzvarētājs tiek noteikts starp pārējiem  spēlētājiemkuri ir piedalijušies pēdejajā posmā un ir piejemi pārspēlei. Ja pārspēlē nepiedalās abi vai neviens, balva tiek sadalīta uz pusēm. Tukuma Disku Golfa Klubs patur tiesības mainīt ieskaites weekly sacensību norises datumus pēc saviem ieskatiem. (kā piemēam., pārcelt piektdienas weekly iekaiti uz otardienas weekly vai citu dienu, gadijumā ja iekrīt  piektdienā kādas citas sacensības kurās piedalās liela daļa kopvērtējuma dalībnieku.)

 

Share

What would you like to share?