Login
  • Date & time: 09/03/17 12:00
  • Location: Kippasuo Pro DiscGolfPark → 21 (2015)
  • Comment: Kippasuon kauden 2017 viikkokisat, osallistuminen jäsenille ilmainen, muilta 3e. Vapaaehtoinen holaripotti 1e/pelaaja. Liity jäseneksi www.ldg.fi/liity/ Kioski palvelee viikkokisoissa klo 11-16
Kippasuon viikkokilpailu 2017 #17 - 03.09.2017  09/03/17 12:00

NoNameResultHandicap (HC)Adjusted (Result-HC)Change (Adjusted-Par)
1Arttu Kantola71665-5
2Jesse Pohjankoski74767-3
2Marko Helosaari872067-3
4Timo Siren779.767.3-2.7
5Pasi Putus67-4.871.81.8
6Jyrki Karlsson10935744
7Riku Kankaanpää804.875.25.2
8Samu Rusila770.776.36.3
9Marko Liukkonen889.178.98.9
10Teemu Prusila867799

Results   

NoName 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718192021+/-Sum
 Par43343333334444433333370
1Pasi Putus 433423342234533333343-367
2Janne Kalpio 433533333343544242333070
3Arttu Kantola 333433333235455342343+171
3Joel Niemelä 333534332444544333332+171
5Jesse Pohjankoski 534423334343555233343+474
6Teemu Pykälä 433723333356464232333+575
7Samu Rusila 343542442235554432463+777
7Miikka Närhi 533533343744444243333+777
7Timo Siren 443433344446445133443+777
10Marko Marttila 553634333343445234344+878
11Riku Kankaanpää 633543333534454324373+1080
12Mika Kalpio 643733333533544343445+1282
13Teemu Prusila 743533344356445435443+1686
13Niko Laitinen 734423443365547353353+1686
15Marko Helosaari 744533344355466334443+1787
16Marko Liukkonen 743734344354644445343+1888
17Aleksi Niemelä 662744443344595453343+2292
18Miika Praatskonen 4347444443447610237444+2696
19Ari Virtanen 644634445356696464555+34104
20Jyrki Karlsson 545744584386677446543+39109

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2017-09-03 14:52:34. Free discgolfmetrix.com is used


 User statistics 
 | 
 Show presenter
 | 
Show pdf 

Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?