Login

5/10/19 - 9/28/26|Veteli Puukorpi → 1|FINLAND, Keski-Pohjanmaa, Veteli

Vetelin viikkokilpailut  5/10/19-9/28/26
↑↓
  • Comment: Perhonjokilaakson frisbeegolf järjestämät tasoitukselliset viikkokilpailut

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRating of MetrixRating of scoreChange
1Arttu Saari750735.8-14.2
2Mika Saari797-797
3Paavo Tunkkari768936.87168.87
4Aaron Läspä793951.57158.57
5Oliver Dalhem783920.41137.41
6Taavi Jokitalo626752.34126.34
7Eero Tuohimaa745866.74121.74
8jan-mikael lampela742841.7199.71
9Viktor Gäddnäs883980.4397.43
10Henri Hämäläinen828924.4196.41
11Leevi Luotsinen853948.2395.23
12Onni Mäkinen868964.1196.11
13jarno manninen848932.4184.41
14Rasmus Lampela820903.7483.74
15Niko Parhiala757838.3781.37
16Thomas Högnabba894968.4374.43
17Eemil Lampela870942.872.8
18Leevi Linnala780848.3868.38
19Ari Lehto865893.8228.82
20Jussi Pitkäranta927992.4465.44
21Miika Känsäkoski838901.263.2
22Atte Löfbacka863928.1165.11
23Jukka Mäkelä913968.4355.43
24Joel Kellokoski845908.163.1
25Pasi Leskinen747822.2975.29
26Jorma Uusi-Vähälä704765.1861.18
27Rasmus Mäkelä812873.2461.24
28Veikka Ylipelkonen882935.4253.42
29Mika Salmen856908.452.4
30Hannes Moisio941992.4451.44
31Eetu Lakanen893944.4251.42
32William Ventilä869928.1159.11
33Matias Mäkinen876930.2654.26
34Juha-Matti Joki936986.4450.44
35Olli-Pekka Pyykölä907956.4249.42
36Jari Ahvenniemi845900.155.1
37Joonas Siirilä862908.446.4
38Joni Kunelius838884.3946.39
39Mikko Sompinmäki895938.4243.42
40Juha-Matti Jyrkkä823870.0147.01
41Marko Uusipaikka688723.0435.04
42manu lampela879920.4141.41
43Janne Uusitalo793834.3741.37
44Nooa Mikkola819860.3841.38
45Petra Jylhä760808.0848.08
46Onni Syrjälä929968.4339.43
47Antti Kanala917956.4239.42
48Tommi Nygård827868.3141.31
49Jani Lampela835876.2441.24
50Heli Jylhä847890.8243.82
51Lauri Uusisalo902938.4236.42
52Tuukka Nevala861896.435.4
53Sami Jylhä902944.1142.11
54Viljami Parpala832866.3934.39
55Heino Känsäkangas892930.2638.26
56Miko Lampela917950.4233.42
57‎Verneri Sankelo912944.4232.42
58Tero Tuohimaa947976.0329.03
59Aapo Penttilä834909.575.5
60Veikka Laide860898.138.1
61Samuel Kauha862892.430.4
62Meeti Ollfat891920.4129.41
63Lauri Annala807844.0937.09
64Kai Jylhä796830.5434.54
65Tero Rasmus866895.3229.32
66Lauri Torppa798832.0934.09
67Werneri Berggren834860.3826.38
68Joel Koski-Vähälä959984.4325.43
69Jukka Siipola907932.4125.41
70Teemu Syrjälä872904.132.1
71Pyry Ahonen861892.131.1
72Lassi Hautala838868.130.1
73Markku Ranta-Ylitalo875902.7627.76
74lenni hietaharju845874.129.1
75Antti Kohvakka887908.421.4
76Janne Kivinen899928.1129.11
77Markku Uusivirta897934.2737.27
78Veli-matti lampela889909.920.9
79Aleksi Huttunen938966.5128.51
80eetu Kaariniemi906926.4120.41
81Heidi Kuikka775794.3619.36
82Rami Tuohimaa886905.1819.18
83Kari Jyrkkä712735.223.2
84Jalmari Höglund843860.3817.38
85Joona Huusko976992.4416.44
86Tom Vikman844860.3816.38
86Jussi Karhulahti844860.3816.38
88Sami Salonen857880.123.1
89Timo Humalajoki897913.6916.69
90Janne Mattila914936.6822.68
91Hannes Backlund887908.121.1
92Roosa Lempiälä681700.0719.07
93Olavi Paalanen948963.2615.26
94Reko Määttä891896.45.4
95Jan Boman855860.385.38
96Daniel Bergdal860864.384.38
97Alfred Willman959970.1211.12
98Kasperi Järvenpää800807.227.22
99Marko Tapio Salo866872.996.99
100Sami Hertteli868872.034.03
101Antti Kotilainen10111004.44-6.56
102Konsta1 Hautala675668.31-6.69
103Toni Tuovinen904904.110.11
104Karel Säre898890.4-7.6
105Marcel Mattsson941937.55-3.45
106Kai Vesala798788.35-9.65
107Martina Forsbacka775772.08-2.92
108Jonne Lillhonga872860.38-11.62
109tomi storbacka846841.43-4.57
110Antti Viitala869857.67-11.33
111Tero Keisala897884.39-12.61
112Jouni Holma945932.41-12.59
113Pentti Pitkäranta847854.927.92
114Sami Savola850844.09-5.91
115Timo Rahkola923908.4-14.6
116Olli Manninen961952.83-8.17
117harri tuohimaa919905.46-13.54
118Pasi Kanniainen875865.1-9.9
119Janne Kipponen818800.36-17.64
120Juhani Kataja866848.38-17.62
121Joonas Peltoniemi915904.1-10.9
122Taru Paavola711692.32-18.68
123Reijo Jokela883871.1-11.9
123Kai Jaakola898886.1-11.9
125Eelis Järvelä862848.09-13.91
126Jarkko Salo828806.36-21.64
127Olavi Pahvi Paalanen1005988.12-16.88
128Ruupert Jylhä883854.38-28.62
129Juha Poikola903872.39-30.61
130Johnny Ravall866834.37-31.63
131Turo Söderling743710.32-32.68
132Raimo Kallio822796.08-25.92
133Joonas Nikkinen895860.38-34.62
134Severi Myllymäki862958.8296.82
135Eemeli Koskinen872836.37-35.63
136Mikko Alakotila806770.35-35.65
137Riku Määttä881836.37-44.63
138Hannu Rimpioja888850.09-37.91
139Urho Kyhälä907860.38-46.62
140Oliver Teppo873824.37-48.63
141Niklas Tofferi957916.1-40.9
142Elias Norrena790744.21-45.79
143Jonne Kellokoski904860.1-43.9
144Vili Ojala949896.4-52.6
145Juha Myllymäki857808.08-48.92
146oskari keiski965916.11-48.89
147Teemu Wirkkala945950.495.49
148Antti Lähetkangas681620.29-60.71
149Rauli Läspä862800.36-61.64
150Miko Kostamo926860.38-65.62
151Aapo Viinamäki878820.09-57.91
152Atso Tyynelä882812.36-69.64
153Tomas Jylhä898830.95-67.05
154Ville Salmela906823.53-82.47
155Heikki Tienvieri852776.35-75.65
156Eeli Kanniainen888820.09-67.91
157Rene Ojala956878.39-77.61
158Elmer Tyynelä890812.36-77.64
159Niko Säily845764.34-80.66
160Hannes Tienvieri917836.37-80.63
161Leevi Kanniainen942868.1-73.9
162Isac Granberg927844.09-82.91
163Miro Joutsen960848.38-111.62
164Isac Granaattiomena Granberg977868.1-108.9
165Ari Huusko907788.35-118.65
166Daniel Storrank844881.3937.39
167Teemu Klemola811787.99-23.01
168Noah Rauma854708.07-145.93
169Markus Hulden718758.3440.34
170Ari Koski-Vähälä928488.24-439.76
171Arttu Saari0
172Eetu Hautala861.95861.95
173Juho Laasanen0
174Mika Saari901.7901.7
175Eetu Hautala0
176Eero Nygård830.92830.92
177Eero Nygård0
178Arttu Aaltonen992.44992.44
179Oskari Krintilä958.98958.98
180Sami Kattilakoski944.42944.42
180Joonas Suominen944.42944.42
182Leevi Kainu961.61961.61
183Paavo Paananen932.41932.41
183Sander Björkskog932.41932.41
185Mikko Kanala920.41920.41
185Marko Nygård920.41920.41
185Aleksi Kaunisvesi920.41920.41
188Jari Hakola922.49922.49
189Miko Heikkilä919.53919.53
190Rasmus Keski-Petäjä908.4908.4
191Arto Tunkkari909.27909.27
192Akseli Huusko0905.91905.91
193Lauri Niininen902.39902.39
194Oskari Riihimäki902.4902.4
195Jarkko Tuohimaa901.2901.2
196Niko Keihtä908.1908.1
197Jeremia Björkskog896.4896.4
198Jari Hautala897.74897.74
199Onni Haapamäki892.4892.4
200Tommi Ala-Korpi890.4890.4
201Kimmo Granholm889.19889.19
202Petri Hietala895.48895.48
203Ari Takala884.39884.39
204Leevi Niininen891.01891.01
205Niko Tervala883.91883.91
206Eetu Timonen882.39882.39
207Eino Niininen909.46909.46
208Toni Taipale880.1880.1
209Jarkko tuohimaa872.39872.39
209Joonas Virkkala872.39872.39
209Aapo Kaistila872.39872.39
209Matias Järvenpää872.39872.39
213Osku Anttila865.72865.72
214Jarkko Ojala860.38860.38
215Aleksi Tunkkari821.84821.84
216Joni Takala860.38860.38
217Matti Uusipaikka851.45851.45
218Marko Tuohimaa851.73851.73
219Ville Kuorikoski850.78850.78
220Vegar Snellman848.38848.38
221Niilo Paajanen809.84809.84
222Janne Haukilahti848.38848.38
223Aki Myllymäki846.36846.36
224Mika Tikkakoski864.5864.5
225Vili Lappi886.44886.44
226Tuomas Vähäkainu842.38842.38
227Jouko Tunkkari842.87842.87
228Juho Känsäkoski839.8839.8
229Joni Koivisto838.78838.78
230Paavo Åivo836.37836.37
231Ilari Palsola844.09844.09
232Santtu Aaltonen836.37836.37
233Niko Nisula832.37832.37
234Janne Känsäkoski830.37830.37
235Peter Kaitajärvi824.37824.37
235Joel Jokinen824.37824.37
235Aatu Niskanen824.37824.37
235Espen Snellman824.37824.37
239Valter Vidjeskog861.86861.86
240Oskari Tikkakoski856.64856.64
241Atte Pohjonen817.31817.31
242Aaro Kari812.36812.36
242damir järvelä812.36812.36
244Juho Manninen820.09820.09
245Jarkko Tunkkari812.36812.36
245Jarno Pulkkinen812.36812.36
247Oscar Hertteli820.09820.09
248Ville Timonen803.36803.36
249Jussi Huusko800.36800.36
250Eemeli Lyytikäinen808.09808.09
251Mika Uusipaikka790.73790.73
252Elias Storbacka808.08808.08
253Oskari Tervala800.36800.36
254Arttu Tikkakoski840.91840.91
255Toni Peltokangas792.35792.35
256Joona Jussinmäki861.32861.32
257Luukas Storbacka848.55848.55
258Markus Lankinen788.35788.35
259Anselmi Taipale749.85749.85
260Jari Peltokangas788.35788.35
260Mika Pajukangas788.35788.35
260Jari Rintala788.35788.35
263Hannes Torppa786.93786.93
264Allu Eemil Känsäkangas790.08790.08
265Joni Känsäkoski776.35776.35
265Aki Paakkarinen776.35776.35
267Tomi Storbacka807.8807.8
268joonas karhulahti764.34764.34
269Jere Halonen760.08760.08
270Toni Mikkola752.34752.34
271Tuomas Määttänen858.38858.38
272Timo Alalantela830.37830.37
273Eero tuohimaa701.86701.86
274Tomi storbacka740.33740.33
274Jyrki Koivisto740.33740.33
276Jaakko Kinnunen734.91734.91
277Charlotte Granlund736.07736.07
278Matti Harju716.33716.33
278Martti Kentala716.33716.33
280Tobias Furu853.18853.18
281Konsta Nygård828.37828.37
282kaarlo leppänen692.32692.32
283Kaapo Leskinen734.68734.68
284Matti Petäjä-Suvanto924.41924.41
285Koskinen Kimmo656.3656.3
286Elias storbacka652.06652.06
287eetu kinnunen640.05640.05
288Kasperi Tikkakoski806.36806.36
289Tommi Järvelä812.36812.36
290Luukas storbacka548.26548.26
291Rami Viitala524.25524.25
292Aspvik Oskar512.24512.24
293Virkkala Kari464.22464.22
294Oskari ahtoniemi866.39866.39
295matti ahtoniemi776.35776.35

  Vetelin AvajaiskilpailuVetelin viikkokilpailu #2 Vetelin viikkokilpailu #3Vetelin viikkokilpailu #4Vetelin viikkokilpailu #5Vetelin viikkokilpailu #6Vetelin viikkokilpailu #7Vetelin viikkokilpailu 2020 #1Vetelin viikkokilpailu 2020 #2Vetelin viikkokilpailu 2020 #3Vetelin viikkokilpailu 2020 #4Vetelin viikkokilpailu 2020 #5Veteli 2021 #1Veteli 2021 #2Patana #1Veteli 2021 #3Veteli 2021 #4Veteli 2021 #5Veteli 2021 #6Veteli 2021 #7Veteli 2022 #1Veteli 2022 #2Veteli 2022 #3Veteli 2022 #4Veteli 2022 #5Veteli 2022 #6Veteli 2022 #7Veteli 2022 #8 LEDVeteli 2022 #9 LED PERUTTUVeteli 2023 #1Veteli 2023 #2Veteli 2023 #3Veteli 2023 #4Veteli 2023 #5Veteli 2023 #6Veteli 2023 #7Veteli 2023 #8 LED PERUTTU!!!Veteli 2024 #1 "Kesän avaus"Veteli 2024 #2Veteli 2024 #3 Uusi layout - Kaikki tois pual tietäVeteli 2024 #4 Uusi layout - Kaikki tois pual tietäVeteli 2024 #5 Uusi layout - Kaikki tois pual tietäVeteli 2024 #6 Uusi layout - Kaikki tois pual tietäVeteli 2024 #7 Kaikki tois pual tietäVeteli 2024 #8 Kaikki tois pual tietäVeteli 2024 #9Veteli 2025 #1Veteli 2025 #2 PERUTTUVeteli 2025 #3Veteli 2025 #4Veteli 2025 #5Veteli 2025 #6Veteli 2025 #7Veteli 2025 #8Veteli 2025 Syksy #1Veteli 2025 Syksy #2. Kakkukahavi tarjoiluVeteli 2026 #1Veteli 2026 #2Veteli 2026 #3Veteli 2026 #4Veteli 2026 #5Veteli 2026 #6Veteli 2026 #7Veteli 2026 #8Veteli 2026 #9Veteli 2026 #10Veteli 2026 #11Veteli 2026 #12Veteli 2026 #13Veteli 2026 #14Sum
1Aapo Kaistila 6060
2Aapo Penttilä 5964626059625662605151605455515559501030
 Avoin (54)                                                                      
1Markku Uusivirta 5452535356545552595051535752585354615454525259555154515351544955475051545153487166656464626960574855522808
  (291)                                                                      
1Aapo Viinamäki 6565
1Aaro Kari 6565
3Aaron Läspä 6056575457545850505249525346625251913
 Avoin (54)                                                                      
1Mika Tikkakoski 706870597064585960626661635454536068546458656556606162646458565857615456645667556257602613
  (291)                                                                      
1Aatu Niskanen 6464
2Aki Myllymäki 62617066656768596261636559635960616660686755595756581617
 Avoin (54)                                                                      
1Jouko Tunkkari 696768687169616461596063596665676359676564686360606063655865595867615755606161586063592696
  (291)                                                                      
1Aki Paakkarinen 6868
2Akseli Huusko 69665758615957606052605258565352615450531148
 Avoin (54)                                                                      
1Pasi Leskinen 727078736868176770636275656362706161646368676564765662576662646659636987635963606263532766
  (291)                                                                      
1Aleksi Huttunen 5159485056264
2Aleksi Kaunisvesi 5656
3Aleksi Tunkkari 6161
4Alfred Willman 5253105
 Avoin (54)                                                                      
1Arto Tunkkari 606460565460555857576058545765625553635359516552496061565555645162515161665255512288
  (291)                                                                      
1Allu Eemil Känsäkangas 6075135
2Anselmi Taipale 6767
3Antti Kanala 5353
4Antti Kohvakka 5757
5Antti Kotilainen 4949
6Antti Lähetkangas 8181
7Antti Viitala 606159576665368
8Ari Huusko 6767
9Ari Koski-Vähälä 56128DNS
 Yleinen (0)                                                                      
1Ari Koski-Vähälä 56128184
  (291)                                                                      
1Ari Lehto 5555
2Ari Takala 6157118
3Arto Tunkkari 606460565460555857576058545765625553635359516552496061565555645162515161665255512288
 Avoin (54)                                                                      
1Pentti Pitkäranta 6460556161626055595859565964586159666365675764665867586165596963665662656565642402
  (291)                                                                      
1Arttu Aaltonen 5050
2Arttu Saari 72687574726574787465717
 Avoin (54)                                                                      
1Mika Saari 6362627062656261595858576362575958595456576054565560585751525852565455562098
  (291)                                                                      
1Arttu Tikkakoski 6473626165566160636069626565605959591123
 Yleinen (0)                                                                      
1Aspvik Oskar9090
  (291)                                                                      
1Atso Tyynelä 6565
2Atte Löfbacka 5656
3Atte Pohjonen 747461726766727072606460637058635751586081551428
 Avoin (54)                                                                      
1Juha-Matti Jyrkkä 676168596057655560545466626163695665625663645958585857535968517062572057
  (291)                                                                      
1Charlotte Granlund 7272
2damir järvelä 6565
3Daniel Bergdal 616358182
 Yleinen (0)                                                                      
1Daniel Bergdal 616358182
  (291)                                                                      
1Daniel Storrank 6161585753290
 Yleinen (0)                                                                      
1Daniel Storrank 6161585753290
  (291)                                                                      
1Eeli Kanniainen 696759195
2Eelis Järvelä 645668188
 Avoin (54)                                                                      
1Kari Jyrkkä 767774727869726574717869687175727463717167767368687668726480737276712444
  (291)                                                                      
1Eemeli Koskinen 6363
2Eemeli Lyytikäinen 6567132
3Eemil Lampela 6156605255485152435
4Eero Nygård646962626264575764606358637071946
5Eero tuohimaa7171
 Ilmainen juniorit (1.1.2012 jälkeen s.) (1)                                                                      
1Eero Tuohimaa 756863726267726558636253585452525253551156
  (291)                                                                      
1Eetu Hautala616269556055362
2Eetu Kaariniemi 0
 Avoin (54)                                                                      
1Leevi Kainu 6158526152535555595244504952514955555248534965495252644851515348491747
  (291)                                                                      
1Eetu Lakanen 5553108
2Eetu Timonen 625661586058355
3Eino Niininen 6863636360626957535157615663586058565054525152535757554654571716
4Elias Norrena 6973142
5Elias storbacka7979
6Elmer Tyynelä 6565
7Espen Snellman 6464
8Hannes Backlund 566453173
9Hannes Moisio 5050
10Hannes Tienvieri 6363
11Hannes Torppa 677274596864404
 Avoin (54)                                                                      
1Marko Tapio Salo 646960636264675761626258625855566457586163636560545756575657621870
  (291)                                                                      
1Hannu Rimpioja 5867125
 Avoin (54)                                                                      
1Paavo Tunkkari 586257596161515851536656606652604748515453494757495150491536
  (291)                                                                      
1harri tuohimaa 63565654625655402
 Yleinen (0)                                                                      
1harri tuohimaa 63565654625655402
  (291)                                                                      
1Heidi Kuikka 6667133
2Heikki Tienvieri 6868
3Heino Känsäkangas 57565756575552496254555
 Avoin (54)                                                                      
1Markku Ranta-Ylitalo 626363595762586052625752585762555760625955565653525758581622
  (291)                                                                      
1Heli Jylhä 606163646055566060575755708
 Ilmainen-Naiset (0)                                                                      
1Heli Jylhä 606163646055566060575755708
  (291)                                                                      
1Henri Hämäläinen 565259167
2Ilari Palsola 6568606260315
 Avoin (54)                                                                      
1Jari Hautala 63616357646154616655555658565759575752546655585559571516
  (291)                                                                      
1Isac Granaattiomena Granberg 6161
2Isac Granberg 6363
3Jaakko Kinnunen 727370215
4Jalmari Höglund 6161
5Jan Boman 606063183
6jan-mikael lampela 736259676362646053563
 Nuoret(alle16v)/Naiset (0)                                                                      
1jan-mikael lampela 736259676362646053563
  (291)                                                                      
1Jani Lampela 6863625755565366480
2Janne Haukilahti 6262
3Janne Känsäkoski 65646659254
4Janne Kipponen 6864132
5Janne Kivinen 5656
6Janne Mattila 56585159535555387
 Avoin (54)                                                                      
1Aki Myllymäki 62617066656768596261636559635960616660686755595756581617
  (291)                                                                      
1Janne Uusitalo 636464616067379
2Jari Ahvenniemi 595858175
3Jari Hakola 6054626155595561555851565753545650531010
 Avoin (54)                                                                      
1Jorma Uusi-Vähälä 82747368737074727068706863666768726861676472737267651807
  (291)                                                                      
1Jari Hautala 63616357646154616655555658565759575752546655585559571516
 Avoin (54)                                                                      
1Rami Tuohimaa 6361565464575556595954625757535560585758575356561377
  (291)                                                                      
1Jari Peltokangas 6767
1Jari Rintala 6767
 Yleinen (0)                                                                      
1Jarkko Ojala 6161
  (291)                                                                      
1Jarkko Salo 6566131
 Yleinen (0)                                                                      
1Jarkko Tunkkari 6565
  (291)                                                                      
1Jarkko tuohimaa6060
2jarno manninen 5555
3Jarno Pulkkinen 676266195
4Jere Halonen 7070
5Jeremia Björkskog 5858
6Joel Jokinen 6464
7Joel Kellokoski 605855173
8Joel Koski-Vähälä 524753152
 Yleinen (0)                                                                      
1Joel Koski-Vähälä 524753152
  (291)                                                                      
1Johnny Ravall 626560626664379
 Yleinen (0)                                                                      
1Johnny Ravall 626560626664379
  (291)                                                                      
1Joni Känsäkoski 6868
2Joni Koivisto 61766766696160606360655664556259616258711256
 Avoin (54)                                                                      
1Sami Hertteli 6858606162625760605861655960606163625859675856561451
  (291)                                                                      
1Joni Kunelius 5959
2Joni Takala 656169706164546162585853626057915
 Yleinen (0)                                                                      
1Joni Takala 656169706164546162585853626057915
  (291)                                                                      
1Jonne Kellokoski 646160185
 Yleinen (0)                                                                      
1Jonne Lillhonga 6161
  (291)                                                                      
1Joona Huusko 5050
2Joona Jussinmäki 5960726164575952625962667
3joonas karhulahti 6969
4Joonas Nikkinen 6161
5Joonas Peltoniemi 5858
6Joonas Siirilä 5757114
7Joonas Suominen 5454
8Joonas Virkkala 61675958575662420
9Jorma Uusi-Vähälä 82747368737074727068706863666768726861676472737267651807
 Avoin (54)                                                                      
1Atte Pohjonen 747461726766727072606460637058635751586081551428
  (291)                                                                      
1Jouko Tunkkari 696768687169616461596063596665676359676564686360606063655865595867615755606161586063592696
 Avoin (54)                                                                      
1Akseli Huusko 69665758615957606052605258565352615450531148
 Yleinen (0)                                                                      
1Jouko Tunkkari 696768687169616461596063596665676359676564686360606063655865595867615755606161586063592696
  (291)                                                                      
1Jouni Holma 5555
2Juha Myllymäki 6666
3Juha Poikola 6060
4Juha-Matti Joki 4952101
5Juha-Matti Jyrkkä 676168596057655560545466626163695665625663645958585857535968517062572057
 Avoin (54)                                                                      
1Joni Koivisto 61766766696160606360655664556259616258711256
 Yleinen (0)                                                                      
1Juha-Matti Jyrkkä 676168596057655560545466626163695665625663645958585857535968517062572057
  (291)                                                                      
1Juhani Kataja 6262
2Juho Känsäkoski 69706057645861439
 Yleinen (0)                                                                      
1Juho Känsäkoski 69706057645861439
  (291)                                                                      
1Juho Laasanen 7070
2Juho Manninen 6565
3Jukka Mäkelä 5252
4Jukka Siipola 5555
5Jussi Huusko 6666
6Jussi Karhulahti 6161
7Jussi Pitkäranta 5050
8Jyrki Koivisto 7171
9Kaapo Leskinen 116941007879757972797963716666685361586053561526
10kaarlo leppänen 7575
11Kai Jaakola 5861119
12Kai Jylhä 6760666463320
 Avoin (54)                                                                      
1Valter Vidjeskog 746458606659585757595963606156556062691157
  (291)                                                                      
1Kai Vesala 6767
2Karel Säre 5859117
3Kari Jyrkkä 767774727869726574717869687175727463717167767368687668726480737276712444
 Avoin (54)                                                                      
1Jari Hakola 6054626155595561555851565753545650531010
  (291)                                                                      
1Kasperi Järvenpää 68736062263
2Kasperi Tikkakoski 6070637059322
3Kimmo Granholm 6355605956293
 Yleinen (0)                                                                      
1Kimmo Granholm 6355605956293
  (291)                                                                      
1Konsta Nygård 72696461615663446
2Konsta1 Hautala 7777
 Yleinen (0)                                                                      
1Koskinen Kimmo7878
  (291)                                                                      
1Lassi Hautala 6161
2Lauri Annala 6363
3Lauri Niininen 62565961596358615367585554505054920
4Lauri Torppa 676362192
 Avoin (54)                                                                      
1Aapo Penttilä 5964626059625662605151605455515559501030
  (291)                                                                      
1Lauri Uusisalo 5257109
2Leevi Kainu 6158526152535555595244504952514955555248534965495252644851515348491747
 Avoin (54)                                                                      
1Petri Hietala 6562575854596054635266575758586554561055
  (291)                                                                      
1Leevi Kanniainen 6161
2Leevi Linnala 6460124
3Leevi Luotsinen 5656615758525455515751535157514851919
 Avoin (54)                                                                      
1tomi storbacka 6465686159686464666162635660606564681138
  (291)                                                                      
1Leevi Niininen 5761576062596857585061650
 Avoin (54)                                                                      
1Aaron Läspä 6056575457545850505249525346625251913
2Leevi Luotsinen 5656615758525455515751535157514851919
  (291)                                                                      
1Luukas storbacka8787
2manu lampela 5656
3Marcel Mattsson 545556165
4Markku Ranta-Ylitalo 626363595762586052625752585762555760625955565653525758581622
 Avoin (54)                                                                      
1Olavi Paalanen 5352525450585550504765535549743
  (291)                                                                      
1Markku Uusivirta 5452535356545552595051535752585354615454525259555154515351544955475051545153487166656464626960574855522808
 Avoin (54)                                                                      
1Teemu Wirkkala 565657554659525148525560647
 Yleinen (0)                                                                      
1Markku Uusivirta 5452535356545552595051535752585354615454525259555154515351544955475051545153487166656464626960574855522808
  (291)                                                                      
1Marko Nygård 5656
2Marko Tapio Salo 646960636264675761626258625855566457586163636560545756575657621870
 Avoin (54)                                                                      
1Leevi Niininen 5761576062596857585061650
  (291)                                                                      
1Marko Tuohimaa 61646162676160605662614
2Marko Uusipaikka 7674716870359
3Markus Hulden 716870209
 Yleinen (0)                                                                      
1Markus Hulden 716870209
  (291)                                                                      
1Markus Lankinen 6767
2Martina Forsbacka 72706866276
 Ilmainen-Naiset (0)                                                                      
1Martina Forsbacka 72706866276
  (291)                                                                      
1Martti Kentala 7373
2Matias Järvenpää 6060
3Matias Mäkinen 5358111
4matti ahtoniemi 646972205
5Matti Harju 7373
6Matti Petäjä-Suvanto 56576254229
7Matti Uusipaikka 60616563596358429
8Meeti Ollfat 5656
9Miika Känsäkoski 62605261595956545558576
 Yleinen (0)                                                                      
1Miika Känsäkoski 62605261595956545558576
  (291)                                                                      
1Mika Pajukangas 6767
2Mika Saari6362627062656261595858576362575958595456576054565560585751525852565455562098
 Avoin (54)                                                                      
1Heino Känsäkangas 57565756575552496254555
  (291)                                                                      
1Mika Salmen 5757
2Mika Tikkakoski 706870597064585960626661635454536068546458656556606162646458565857615456645667556257602613
 Avoin (54)                                                                      
1Arttu Saari 72687574726574787465717
  (291)                                                                      
1Mika Uusipaikka 72636366264
2Mikko Alakotila 6869137
3Mikko Kanala 5656
4Mikko Sompinmäki 5752109
5Miko Heikkilä 55545564575260397
 Avoin (54)                                                                      
1Tero Tuohimaa 5154545251504750409
  (291)                                                                      
1Miko Kostamo 6161
2Miko Lampela 5255107
3Miro Joutsen 6262
3Niilo Paajanen 6262
5Niklas Tofferi 5757
6Niko Keihtä 576056173
7Niko Nisula 636463190
8Niko Parhiala 676365596261377
 Yleinen (0)                                                                      
1Niko Parhiala 676365596261377
  (291)                                                                      
1Niko Säily 6969
2Niko Tervala 696263605454575459532
3Noah Rauma 687481223
4Nooa Mikkola 6161
5Olavi Paalanen 5352525450585550504765535549743
 Avoin (54)                                                                      
1Janne Mattila 56585159535555387
  (291)                                                                      
1Olavi Pahvi Paalanen 5151
2Oliver Dalhem 5656
3Oliver Teppo 6464
4Olli Manninen 565454525651323
 Avoin (54)                                                                      
1Veli-Matti Lampela 53565663595445386
  (291)                                                                      
1Olli-Pekka Pyykölä 5353
2Onni Haapamäki 555862175
3Onni Mäkinen 5353
4Onni Syrjälä 5252
5Oscar Hertteli 6565
6Oskari ahtoniemi 596962190
7oskari keiski 5559114
8Oskari Krintilä 565160524950318
9Oskari Riihimäki 6154115
10Oskari Tervala 6666
11Oskari Tikkakoski 70707060606062655859624959666255626254581223
12Osku Anttila 676360606156596158545
 Nuoret(alle16v)/Naiset (0)                                                                      
1Osku Anttila 676360606156596158545
  (291)                                                                      
1Paavo Åivo 6363
2Paavo Paananen 5555
3Paavo Tunkkari 586257596161515851536656606652604748515453494757495150491536
 Avoin (54)                                                                      
1Miko Heikkilä 55545564575260397
  (291)                                                                      
1Pasi Kanniainen 63596360245
2Pasi Leskinen 72707873686817677063627565636270616164636867656476566257666264665963698763596360626353DNF
 Avoin (54)                                                                      
1Rasmus Mäkelä 60646262595859424
 Yleinen (0)                                                                      
1Pasi Leskinen 727078736868176770636275656362706161646368676564765662576662646659636987635963606263532766
  (291)                                                                      
1Pentti Pitkäranta 6460556161626055595859565964586159666365675764665867586165596963665662656565642402
 Avoin (54)                                                                      
1Olli Manninen 565454525651323
 Yleinen (0)                                                                      
1Pentti Pitkäranta 6460556161626055595859565964586159666365675764665867586165596963665662656565642402
  (291)                                                                      
1Peter Kaitajärvi 61656763256
2Petra Jylhä 6666
3Petri Hietala 6562575854596054635266575758586554561055
 Avoin (54)                                                                      
1Timo Humalajoki 615757545754340
  (291)                                                                      
1Pyry Ahonen 5865605656295
 Avoin (54)                                                                      
1Hannes Torppa 677274596864404
  (291)                                                                      
1Raimo Kallio 6767
2Rami Tuohimaa 6361565464575556595954625757535560585758575356561377
 Avoin (54)                                                                      
1Teemu Syrjälä 6155585660290
 Yleinen (0)                                                                      
1Rami Tuohimaa 6361565464575556595954625757535560585758575356561377
  (291)                                                                      
1Rami Viitala 8989
2Rasmus Keski-Petäjä 5757
3Rasmus Lampela 67616859505048403
4Rasmus Mäkelä 60646262595859424
 Avoin (54)                                                                      
1Pyry Ahonen 5865605656295
  (291)                                                                      
1Rauli Läspä 606969198
2Reijo Jokela 64635858243
3Reko Määttä 5858
4Rene Ojala 5960119
5Riku Määttä 6363
6Roosa Lempiälä 7476150
 Ilmainen-Naiset (0)                                                                      
1Roosa Lempiälä 7476150
  (291)                                                                      
1Ruupert Jylhä 6261123
2Sami Hertteli 6858606162625760605861655960606163625859675856561451
 Avoin (54)                                                                      
1Sami Salonen 5862626058300
  (291)                                                                      
1Sami Jylhä 545456164
2Sami Kattilakoski 5355108
3Sami Salonen 5862626058300
 Avoin (54)                                                                      
1Ilari Palsola 6568606260315
  (291)                                                                      
1Sami Savola 656361189
2Samuel Kauha 545665175
3Sander Björkskog 5555
4Santtu Aaltonen 6363
5Severi Myllymäki 555554545348319
6Taavi Jokitalo 7070
7Taru Paavola 7476150
8Teemu Klemola 6872726858646765534
9Teemu Syrjälä 6155585660290
 Avoin (54)                                                                      
1Kai Jylhä 6760666463320
  (291)                                                                      
1Teemu Wirkkala 565657554659525148525560647
 Avoin (54)                                                                      
1Eelis Järvelä 645668188
  (291)                                                                      
1Tero Keisala 5959
2Tero Rasmus 61595558233
3Tero Tuohimaa 5154545251504750409
 Avoin (54)                                                                      
1Lauri Torppa 676362192
 Yleinen (0)                                                                      
1Tero Tuohimaa 5154545251504750409
  (291)                                                                      
1Thomas Högnabba 5252
2Timo Alalantela 676560586262636465566
3Timo Humalajoki 615757545754340
 Avoin (54)                                                                      
1Alfred Willman 5253105
 Yleinen (0)                                                                      
1Timo Humalajoki 615757545754340
  (291)                                                                      
1Timo Rahkola 5757
2Tobias Furu 686359585563366
 Yleinen (0)                                                                      
1Tom Vikman 6161
  (291)                                                                      
1Tomas Jylhä 605873191
2Tomi storbacka7171
 Avoin (54)                                                                      
1Veikka Laide 5958117
  (291)                                                                      
1Tommi Ala-Korpi 6255117
2Tommi Järvelä 6764666267326
3Tommi Nygård 64586060242
4Toni Mikkola 7070
5Toni Peltokangas 716861200
 Avoin (54)                                                                      
1lenni hietaharju 5764121
  (291)                                                                      
1Toni Tuovinen 6056116
2Tuomas Määttänen 62616461585661423
 Yleinen (0)                                                                      
1Tuomas Määttänen 62616461585661423
  (291)                                                                      
1Tuomas Vähäkainu 6065125
2Turo Söderling 7671147
3Tuukka Nevala 5858
4Urho Kyhälä 6161
5Valter Vidjeskog 746458606659585757595963606156556062691157
 Avoin (54)                                                                      
1Hannu Rimpioja 5867125
  (291)                                                                      
1Vegar Snellman 6262
2Veikka Laide 5958117
 Avoin (54)                                                                      
1Toni Taipale 6060
  (291)                                                                      
1Veikka Ylipelkonen 54535260219
2Veli-matti lampela 6155585355536060455
 Avoin (54)                                                                      
1eetu kinnunen 8080
 Yleinen (0)                                                                      
1Veli-matti lampela 6155585355536060455
  (291)                                                                      
1Viktor Gäddnäs 5151
2Vili Lappi 626669605953615456555355565861636357621123
3Vili Ojala 5858
4Viljami Parpala 5962121
5Ville Kuorikoski 65665861656058616163618
 Yleinen (0)                                                                      
1Ville Kuorikoski 65665861656058616163618
  (291)                                                                      
1Ville Salmela 606861189
2Ville Timonen 65636867263
 Yleinen (0)                                                                      
1Virkkala Kari9494
  (291)                                                                      
1Werneri Berggren 6161
2William Ventilä 59426355635357392
 Avoin (54)                                                                      
1William Ventilä 59426355635357DNF
  (291)                                                                      
1‎Verneri Sankelo 5454108

Free discgolfmetrix.com is used


Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?