Dashboard
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Language
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Login
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Login
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Main
Find competition
Alutaguse nädalamäng
Follow
Alutaguse nädalamäng
05/09/15 - 09/30/15
|
Alutaguse → Retro Kotkas
|
ESTONIA, Ida-Viru Maakond, Alutaguse vald
Alutaguse nädalamäng
05/09/15-09/30/15
Alutaguse nädalamäng
05/09/15 - 09/30/15
Alutaguse nädalamäng- I etapp
05/09/15 23:00
Alutaguse nädalamäng- II etapp
05/16/15 11:00
Alutaguse nädalamäng- III etapp
05/24/15 11:00
Alutaguse nädalamäng- IV etapp
05/27/15 18:00
Alutaguse nädalamäng- V etapp
06/03/15 19:00
Alutaguse nädalamäng- VI etapp
06/10/15 19:30
Alutaguse nädalamäng- VII etapp
06/17/15 19:00
Alutaguse nädalamäng- VIII etapp
06/24/15 14:00
Alutaguse nädalamäng- IX etapp
07/01/15 19:00
Alutaguse nädalamäng - X etapp
07/08/15 19:00
Alutaguse nädalamäng- XI etapp
07/15/15 19:00
Alutaguse nädalamäng - XII etapp
07/22/15 19:00
Alutaguse nädalamäng - XIII etapp
07/29/15 19:00
Alutaguse nädalamäng - XIV etapp
08/05/15 19:00
Alutaguse nädalamäng - XV etapp
08/12/15 19:00
Alutaguse nädalamäng - XVI etapp
08/19/15 18:00
Alutaguse nädalamäng - XVII etapp
08/26/15 18:00
Alutaguse nädalamäng - XVIII etapp
09/02/15 18:00
Alutaguse nädalamäng - XIX etapp
09/09/15 18:00
Alutaguse nädalamäng - XX etapp
09/16/15 18:00
Alutaguse nädalamäng - XXI etapp
09/23/15 18:00
↑
↓
Comment:
Korraldaja - Discgolfi klubi Alutaguse Eagle
Results
Compare
Head to head
Players
Show previous rounds
745
Metrix rating
Ago Sambla
Airi Kruusma
Aleksander Korikov
Allain-Marco Anton
Allan Valk
Andrus Lehismets
Anette Villberg
Artur Ševtšuk
Asko Abel
Ave Uustalu
Aveli Uustalu
Avo Sambla
Carolin Mesi
Danny-Rocco Anton
Guido Laanela
Harri Reimand
Hillar Neiland
Hristo Neiland
Ivar Rooma
Jaanis Nõmmeloo
Jalmar Joosep Saar
Jan jaanipere
Janar Urres
Janek Vallimäe
Janis Nõmmeloo
Karl Viimsalu
Kristen Milk
Kristin Tattar
Kristjan Põvvat
Kristo Noorhani
Laura Maala
Lemmit Toomra
Liisi Tamre
Madis Kõrvoja
Maie-Ly Pihus
Marek Vinni
Mario Karro
Marko Viimsalu
Marten Jõeäär
Rasmus Urres
Reelika Vallas
Robert Peets
Silver Selliov
Sten Kunts
Sten Saksladu
Timo Juursalu
Timo Muttanen
Tomas Kivestu
Ükslask
Ülar
Vane Vähk
Veronika Veedler
Metrix rating
Ago Sambla
Airi Kruusma
Aleksander Korikov
Allain-Marco Anton
Allan Valk
Andrus Lehismets
Anette Villberg
Artur Ševtšuk
Asko Abel
Ave Uustalu
Aveli Uustalu
Avo Sambla
Carolin Mesi
Danny-Rocco Anton
Guido Laanela
Harri Reimand
Hillar Neiland
Hristo Neiland
Ivar Rooma
Jaanis Nõmmeloo
Jalmar Joosep Saar
Jan jaanipere
Janar Urres
Janek Vallimäe
Janis Nõmmeloo
Karl Viimsalu
Kristen Milk
Kristin Tattar
Kristjan Põvvat
Kristo Noorhani
Laura Maala
Lemmit Toomra
Liisi Tamre
Madis Kõrvoja
Maie-Ly Pihus
Marek Vinni
Mario Karro
Marko Viimsalu
Marten Jõeäär
Rasmus Urres
Reelika Vallas
Robert Peets
Silver Selliov
Sten Kunts
Sten Saksladu
Timo Juursalu
Timo Muttanen
Tomas Kivestu
Ükslask
Ülar
Vane Vähk
Veronika Veedler
876
Metrix rating
Ago Sambla
Airi Kruusma
Aleksander Korikov
Allain-Marco Anton
Allan Valk
Andrus Lehismets
Anette Villberg
Artur Ševtšuk
Asko Abel
Ave Uustalu
Aveli Uustalu
Avo Sambla
Carolin Mesi
Danny-Rocco Anton
Guido Laanela
Harri Reimand
Hillar Neiland
Hristo Neiland
Ivar Rooma
Jaanis Nõmmeloo
Jalmar Joosep Saar
Jan jaanipere
Janar Urres
Janek Vallimäe
Janis Nõmmeloo
Karl Viimsalu
Kristen Milk
Kristin Tattar
Kristjan Põvvat
Kristo Noorhani
Laura Maala
Lemmit Toomra
Liisi Tamre
Madis Kõrvoja
Maie-Ly Pihus
Marek Vinni
Mario Karro
Marko Viimsalu
Marten Jõeäär
Rasmus Urres
Reelika Vallas
Robert Peets
Silver Selliov
Sten Kunts
Sten Saksladu
Timo Juursalu
Timo Muttanen
Tomas Kivestu
Ükslask
Ülar
Vane Vähk
Veronika Veedler
×
653
Metrix rating
Ago Sambla
Airi Kruusma
Aleksander Korikov
Allain-Marco Anton
Allan Valk
Andrus Lehismets
Anette Villberg
Artur Ševtšuk
Asko Abel
Ave Uustalu
Aveli Uustalu
Avo Sambla
Carolin Mesi
Danny-Rocco Anton
Guido Laanela
Harri Reimand
Hillar Neiland
Hristo Neiland
Ivar Rooma
Jaanis Nõmmeloo
Jalmar Joosep Saar
Jan jaanipere
Janar Urres
Janek Vallimäe
Janis Nõmmeloo
Karl Viimsalu
Kristen Milk
Kristin Tattar
Kristjan Põvvat
Kristo Noorhani
Laura Maala
Lemmit Toomra
Liisi Tamre
Madis Kõrvoja
Maie-Ly Pihus
Marek Vinni
Mario Karro
Marko Viimsalu
Marten Jõeäär
Rasmus Urres
Reelika Vallas
Robert Peets
Silver Selliov
Sten Kunts
Sten Saksladu
Timo Juursalu
Timo Muttanen
Tomas Kivestu
Ükslask
Ülar
Vane Vähk
Veronika Veedler
Detailed results
Aleksander Korikov
Place:
13
Score round:
To par:
Round rating:
1702
Ülar
Place:
47
Score round:
To par:
Round rating:
1702
Janar Urres
Place:
31
Score round:
To par:
Round rating:
1702
Tomas Kivestu
Place:
16
Score round:
To par:
Round rating:
1702
Share
What would you like to share?
Short URL
×