09/01/18 11:30|Mukkula DGP - Pro Tour 2018|FINLAND, Päijät-Häme, Lahti
- Rahapalkinnot Lahti
- Prodigy Disc Pro Tour Lahti Payouts
- Sunnuntain lähtöajat, Sunday tee times
- Prodigy Disc Pro Tour, kokonaiskiertueen palkinnot 2018
- Lahti - Pelaajaopas
- Lahden villit kortit - wild cards
- Turun osakilpailu: alustavat palkintosummat
- Sunnuntain lähtöajat EDIT
- Turun osakilpailu: B-lohkon toisen kierroksen ryhmät
- Turun osakilpailu: B-lohkon toinen kierros pelataan alkuperäisen ohjelman mukaan lauantaina
- Turun osakilpailu: A-lohkon toisen kierroksen ryhmät
- Turun osakilpailu: ensimmäisten kierrosten ryhmät /groups for first rounds
- Turun osakilpailu: mahdolliset muutokset aikatauluun
- Turun osakilpailu: ruokailu, parigolf
- Turun osakilpailu: jälki-ilmoittautuminen
- Turun osakilpailu: villi kortti on annettu
- Turun osakilpailu: villi kortti
- Turun osakilpailu, kiintiöt on purettu
- Turun osakilpailu: 1. ja 2. vaiheen ilmoittautuminen, kiintiöt, villit kortit
- Turun osakilpailu: ilmoittautumisen ensimmäisen vaiheen maksuaikaa on pidennetty
- Turun osakilpailu: ilmoittautuminen
- Oulun osakilpailu: Palkinnot - muokattu
- Oulun osakilpailu: Sunnuntain lähtöajat
- Oulun osakilpailu: Pituusheittokisojen tulokset
- Oulun osakilpailu: Perjantain treeneistä
- Oulun osakilpailu: Pituusheittokisa
- Oulun osakilpailu: Treeneille jo torstaina?
- Oulun osakilpailu: Caddie book ja ratakartta
- Oulun osakilpailu: Aikataulu on varmistunut
- Oulun osakilpailu: Rata ilmaiseksi käyttöön
- Oulun osakilpailu: Maksamattamat poistettu, jonosta nousi pelaajia mukaan
- Yleistä: CO-testi oltava voimassa
- Oulun osakilpailu: Alustavaa tietoa aikataulusta
- Oulun osakilpailu: Henkilökohtaiset kiintiöpaikat jaettu
- Oulun osakilpailu: Livetuloksia nettiin
- Tammisaaren osakilpailu: Ensimmäisen kierroksen ryhmät
- Oulun osakilpailu: Maksamattomat pelaajat poistettu - vaihe 2. alkaa
Sunnuntain lähtöajat, Sunday tee times
09/01/18
Sunnuntain lähtöajat, Sunday tee times.
Muistakaa ennen kierrosta ilmoittautuminen Neste Taukotuulen kabinetissa ja samalla tuloskortin nouto. Lisäksi ilmoittautuminen 1.väylällä 10 minuuttia ennen omaa lähtöaikaa.
SUNNUNTAIN LÄHTÖAJAT / SUNDAY TEETIMES
9:00
Arno Laitinen
Arto Myllylä
Markus Leminen
9:10
Mino Lahtonen
Lenni Kemppainen
Reima Innala
9:20
Matti Salonen
Ville Ahola
Simo Luoma
Kimmo Kuusela
9:30
Dmitri Putskov
Rasmus Ruuth
Taneli Autio
Samu Åström
9:40
Jaakko Koppström
Lauri Vehniäinen
Niko Liikkanen
Teemu Pykälä
9:50
Samu Saastamoinen
Eetu Mikkola
Miro Kerttula
Turkka Ellilä
10:00
Henri Perälä
Kalle Lehtinen
Tomi Jokela
Ville Lapinmäki
10:10
Pasi Putus
Rami Iskanius
Aleksi Lohtander
Mirko Puhalainen
10:20
Tomi Kleemola
Sauli Sumen
Ville Ahlberg
Hermanni Heikkurinen
10:30
Topi Kuusisto
Rauli Lehtinen
Tuomo Tanskanen
Otto Lehtonen
10:40
Tomi Lehtonen
Eetu Jansson
Veeti Järvinen
Ville Jääskeläinen
10:50
Mika Koskikallio
Samu Sillgren
Atte Ruuskanen
Sauli Hokkanen
11:00
Markus Brandt
Janne Lindberg
Lauri Suominen
Rauli Savela
11:10
Mikko Ahjoniemi
Tuomas Hyytiäinen
Olli Pylsy
Mikael Wahlfors
11:20
Jaakko Ikonen
Teemu Kaarela
Pasi Koivu
Joonas Tuliniemi
11:30
Albert Tamm
Severi Saviniemi
Lauri Tammisto
Kalle Lunkka
11:40
Timi Järvenpää
Kristo Vaikmaa
Tuomas Autio
Ville Ahokas
11:50
Saku Poikonen
Heikki Helenius
Harri Blankenstein
Jani Kleemola
12:00
Jani Koskinen
Erik Aalto
Topias Jokinen
Lauri Lehtinen
12:10
Johannes Uotila
Matias Puikkonen
Kalle Lehto
Arttu Räsänen
12:20
Kai Hirvonen
Pasi Vuoristo
Risto Koskinen
12:30
Ville Salminen
Ari Penttala
Jani Lindström
Markus Hyttinen
12:40
Jani Winterhalter
Tuomas Kaukomaa
Janne Linnus
Anssi Nurminen
12:50
Jukka Suvela
Jari Niskanen
Mika Lindgren
Markku Autio
13:00
Ville Kotamäki
Jouni Leskinen
Janne Sandholm
Marko Rauha
13:10
Harri Hynönen
Kristiina Sylman
Riitta Savolainen
Kirsi Kaikkonen
13:30
Teemu Holappa
Antti Heikkilä
Ville Viitanen
Jesse Viksten
13:40
Ville Piippo
Marko Hämäläinen
Jani Vuori
Mikko Makkonen
13:50
Sini Lindholm
Heidi Laine
Soile Mutikainen
14:00
Henna Blomroos
Eveliina Salonen
Jenni Eskelinen
Tinja Väisänen
14:20
Luukas Rokkanen
Mikael Räsänen
Jani Nevala
Kalle Savonen
14:30
Väinö Mäkelä
Samuel Stenman
Oskari Vikström
Juho Parviainen
14:40
Jesse Nieminen
Leo Piironen
Mikael Häme
Niklas Anttila