Login
  • Date & time: 09/22/19 11:30
  • Comment: Psdg: jäsenille tarkoitettu Seuranmestaruus kisat

Results   

  Ensimmäinen kierros A leiskaToinen kierros B leiskaSum
1Topias Nordberg 5659115
2Olli Haavisto 5664120
3Erkki Koistinen 5863121
4Sami Ojala 6463127
4Juuso Sinkkonen 6463127
6Petri Korhonen 6464128
7Eero Lindholm 6267129
8Mikko Tähtinen 6763130
9Kari-Pekka Ketola 6272134
9Tuukka Turunen 6767134
11Otto Pakkanen 7773150
12Samu Rissanen 10564169

Pidetään Seuranmestaruus kisat kiperissä. Kisa tarkoitettu jäsenille. Heitetään kierros A koreihin. Vaihdetaan korien paikat ja grillataan makkarat. Toinen kierros pelataan B koreihin. Parhaalle seuran kiertopalkinto! Pidetään pieni leikkimielinen kisa toisen kierroksen jälkeen. Nyt kaikki mukaan!!!

Free discgolfmetrix.com is used


 User statistics 
 | 
 Show presenter
 | 
Show pdf 

Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?