Login

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRating of MetrixRating of scoreChange
1Kristiāns Ketlers838905.5467.54
2Mārtiņš Frīdenbergs729791.8662.86
3Emils Šumanis786848.762.7
4Dāvids Brics880939.6459.64
5Andris Mošenkovs872916.944.9
6Mārtiņš Pureniņš821860.0739.07
7Austris Bērziņš744780.4936.49
8Diāna Neilande441473.5732.57
9Edgars Sala695723.6628.66
10Kristers Zariņš930951.0121.01
11Artūrs Perepjolkins773791.8618.86
12Edgars Trufanovs775791.8616.86
13Laura Purgaile778791.8613.86
14Reinis Saulītis769780.4911.49
15Miks Pureniņš861871.4310.43
16Pēteris Gaiķis802803.231.23
17Baiba Ķevere878871.43-6.57
18Arvils Mačāns801791.86-9.14
19Juris Lebedoks842825.96-16.04
20Edgars Meilands872848.7-23.3
21Arvis Rudzītis926882.8-43.2
22Rihards Gailis854791.86-62.14
23Juris Kalnrācenis824757.76-66.24
24Daniils Dorosenko816746.39-69.61
25Edvards Valentanavics837.33837.33
26Valdis Birznieks757.76757.76
27Dāvids Mucenieks678.19678.19
28Renārs Ščeglovs644.08644.08

NoName+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 910111213141516171819+/-Sum
 Par433333333343333333460
Vīrieši (25)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 910111213141516171819+/-Sum
1Kristers Zariņš 0F5434333433433233223060
2Dāvids Brics +1F4342333333443343234+161
3Andris Mošenkovs +3F5332334333433334326+363
4Kristiāns Ketlers +4F4334344533733322224+464
5Arvis Rudzītis +6F4335453333533342334+666
6Miks Pureniņš +7F5333333533334545333+767
7Mārtiņš Pureniņš +8F5334343433643433343+868
8Emils Šumanis +9F5444444334543333234+969
8Edgars Meilands +9F5336343433544233425+969
10Edvards Valentanavics +10F5352443334453444325+1070
11Juris Lebedoks +11F4442434352644444343+1171
12Pēteris Gaiķis +13F5435444443544433343+1373
13Edgars Trufanovs +14F4432344433855534424+1474
13Arvils Mačāns +14F5334555454444424324+1474
13Mārtiņš Frīdenbergs +14F5334343444645543334+1474
13Rihards Gailis +14F4334463634633244444+1474
13Artūrs Perepjolkins +14F5344353344455343336+1474
18Reinis Saulītis +15F5434345434554254335+1575
18Austris Bērziņš +15F5434353444435643245+1575
20Juris Kalnrācenis +17F5444453433554444345+1777
20Valdis Birznieks +17F8442345534545333237+1777
22Daniils Dorosenko +18F4452364553544544335+1878
23Edgars Sala +20F7364356633444434335+2080
24Dāvids Mucenieks +24F6436455344754544434+2484
25Renārs Ščeglovs +27F7537345444764454344+2787
Sievietes (3)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 910111213141516171819+/-Sum
1Baiba Ķevere +7F5344333334634333334+767
2Laura Purgaile +14F4342354434654444344+1474
3Diāna Neilande +42F6545566556666557635+42102

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2023-05-21 12:32:29. Free discgolfmetrix.com is used


 User statistics 
 | 
 Show presenter
 | 
Show pdf 

Results will be updated every 30 seconds!


PDGA: Stupid Tree Weekly: Līga #3!

Ja spēlētāju skaits ir virs 40 - apbalvotie spēlētāji tiek arī pie naudas balvām!

STUPID TREE WEEKLY ir atpakaļ jaunajā 2023.gada sezonā


Šosezon spēlēsim katru nedēļu, tas nozīmē 2x vairāk vīkliju tajā pašā laikā kā ierasts: 

  • 19.marts līdz 21.maijs (svētdienās, starts būs 10:00);
  • 1.jūnijs līdz 31.augusts (ceturtdienās, starts būs 19:00);
  • 10.septembris līdz 29.oktobris (svētdienās, starts būs 10:00);

  • Kopā būs 32 posmi.
  • Notiks arī pāris izbraukuma vīkliji citos laukumos (svētdienās), par kuriem tiks laicīgi paziņots.
  • Ceturtdienu vakaros (vasarā) “Stupid Tree Weekly” notiks tikai DiscGolfPark®  Mezaparks laukumā.
  • Pāris posmi pēc izvēles tiks reģistrēti PDGA gan C-Tier, gan L-Tier (PDGA Leagues)!

Pie balvām tiks:

  • 3 spēlētāji ar lielāko RatingHC atšķirību!
  • TOP 1 rezultāts vīriešiem un sievietēm!
  • CTP konkursa uzvarētājs!

Reģistrācija:

  • www.discgolfmetrix.com
  • Tiks slēgta iepriekšējās dienas vakarā:

Dalības maksa:

  • 7 EUR (+ 1 EUR, ja piedalās ACE bankas izspēlē)
  • Maksājam uz vietas pirms starta, skaidrā naudā!

Dienas programma Svētdienām: 

Ierašanās un reģistrācija dalībniekiem:  09:00 -09:30
Spēlētāju sadalīšana pa grupām:  09:40
Starts:     10:00
Apbalvošana:  13:00

Dienas programma Ceturtdienām vasarā:

Ierašanās un reģistrācija dalībniekiem:  18:00 -18:30
Spēlētāju sadalīšana pa grupām:  18:40
Starts:    19:00
Apbalvošana: 21:30

* Sacensību programma var tikt mainīta sacensību dienā!

Nolikums ir pievienots zem Manual!

Info: Andris 29665006

Share

What would you like to share?