Login

NoNameResultHandicap (HC)Adjusted (Result-HC)Change (Adjusted-Par)

Results   

NoName 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
 Par33334344343334433360
Avoin (11) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Jere Haakana 332363353423333222-555
2Antti Koivula 323343442333353332-456
3Mikko Nieminen 333443532332244432-357
4antti suominen 543344443342343224+161
5Jali Veranen 323453443433343443+262
5Kristian Kosonen 433243542433343354+262
7Eetu Mikkola 333344453533344333+363
8Jani Mäkelä 335354452733353343+868
9Matti rautelainen 533333343553455345+969
10Pasi Huuskonen 524643443563443245+1171
11Joakim Vauhkonen 543754463844336475+2585
Ama (23) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Jari Salonen 324463353523243342+161
2Mikko Leino 323343542642253353+262
3Aleksis Linko 433453452432334362+363
3Joonas Mäki 333443432465443233+363
5Ville Suomela 334444442433354343+464
6Tom Biskop 333443442643344443+565
6Veli-Matti Kuusela 433343652652244333+565
8Joni Latokylä 334344444332654433+666
8Mikko Suominen 433364553433254234+666
10Niklas Paajanen 324663642623353343+868
11Jani Korvenala 444354462633353343+969
12Mika Terävä 533554453434364334+1171
13Markus Laaninen 434444563542364443+1272
13Niko Mäkelä 332365443545346444+1272
15Timo Viljanen 443464442443465444+1373
15Kauppo Ignatov 534374552542455343+1373
17Nestori Mäkinen 324463562534544356+1474
18Sakari Jokinen 533544753543444444+1575
18Jerry Harvey 453363652643344464+1575
20Oskari Lehtimäki 434344463843354455+1676
20Matti Luostarinen 443455542544375453+1676
22Airaksinen Tommi 433375553453355464+1777
22Roni Laihonen 634476543443354345+1777
Master (9) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Timo sillanpää 333463442532353353+464
2Marko Lehtinen 354343532442344345+565
3Ipa 334473542643245334+969
4Toni Tuominen 443353652542454344+1070
5Mauri Lokkila 634364653443344443+1373
5Tapio Viljanen 433374543553444453+1373
7Kukkamo Juha 433484463443356355+1777
8Joonas Veranen 533575573443365453+2080
8Kale Savonen 633463662643366355+2080
Junior (1) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Julius Lehti 424454642633344353+969

Ilmoittautuminen 16.45-17.15, kierros alkaa 17.30 -------------- Osallistumismaksu seuran jäseniltä 3e ja ei-jäseniltä 5e -------------- Amatöörisarjaan saa osallistua <920 ratingilla ----------- 7k kiittää viikkokisasponsoreitaan Intersport Hansa/Länsikeskusta sekä Frisbeepointtia.

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2016-05-04 20:04:29. Free discgolfmetrix.com is used


 User statistics 
 | 
 Show presenter
 | 
Show pdf 

Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?