Login

    Table of points

    NoNameJaanuar Vana Võidu 2*13Veebruar VANA VÕIDU 2*13Märts KalmetuAprill KalmetuMai Holstre Polli kollaneJuuni Holstre Polli kollaneJuuli Vana-VõiduAugust Holstre Polli kollaneSeptember Holstre Polli kollaneOktoober Vana VõiduNovember KalmetuDetsember KalmetuTotal
    Eliit (AVG <=39) Metrix reiting 941+
    1Omar Meltsa211714250002125130136
    1Rix Kald1501221212125012210136
    3Taavi Tibu90211500182525120125
    4Tanel Toomsalu251890211214161500121
    5Margus Vabrit15151711914111417160108
    6Jorgen Võsa18015170181400250107
    7Jaanus Sülla100131711180181390100
    8Janek Võrk171712901480021098
    9Janek Kosemaa000139161818180092
    10Janek Jõgi1601871201115120091
    11Tomi Sild8072114090021080
    12Tarmo Tirol0000210210016058
    13Rikko Riiner00001415001511055
    14Mats-Eerik Tõhk025002500000050
    15Alar Järvesoo132580000000046
    16Rauno MEERITS002513700000045
    17Kert Piirak000002518000043
    18Villu Maasik1101211000000034
    19Keiro Luik130401100000028
    20Kristjan Rooglaid00160000000016
    20Margus Saareluht00001600000016
    20Anton Šahmatov00000000160016
    20Karl Hurt00001600000016
    20Siim Lehes00000000016016
    25Dan Sööl00000015000015
    25Sander Runtal00015000000015
    27Martin Petrov00000014000014
    28Lauri Luts00000120000012
    29Marten Orav00000000011011
    30Siim Pabunen000800000008
    31Rainer Kongas006000000006
    31Argo Kask006000000006
    PRO (AVG 39-42) Metrix reiting 891-940
    1Raido Raudsepp16161812182518917210133
    2Kaido Kaljula162525917152113000132
    3Lauri Elur215161812015251800125
    4Risto Kann1183151025112117130113
    5Olger Sipelgas2514215801562540108
    6Üllar Viitmaa161216251200911110103
    7Anti Suun401821171800018096
    8Vahur Riigor181146812813725095
    9Veiko Grab679168712161318092
    10Janek Pool1217121708111377090
    11Maido Mäemets8107118101813157085
    12Märt Mäll92114910015004082
    13Argo Kask01801017018016070
    14Olev Helü1814770150004065
    15Roland Treial000025025000050
    16Ivar Kõrgesaar010200085912046
    16Toomas Vokk1601421400000046
    18Renert Vidder000015051800038
    19Kristjan Tuuleveski000001500016031
    20Henri Helü016120000000028
    21Leivo Välk07040000131025
    21Margus Oja00000000250025
    21Risto Kessa00002500000025
    24Sten Kundla00000091500024
    24Tarmo Virolainen030000001011024
    26Urmas Saimre60000170000023
    27Taavi All00100800400022
    28Joosep Lossmann00210000000021
    28Jarmo Resen00000061500021
    30Rainer Pungar00011000900020
    31Vaino Koort00000120007019
    32Jaan-Paul Varik00000018000018
    32Rein Kald00008100000018
    34Vallo Teppe00015000000015
    34Raido Hurt00000000150015
    34Oliver Saar8070000000015
    37Mariina Tellisaar00001400000014
    37Arvi Ant00000000014014
    39Rikko Riiner0094000000013
    40Jass Allikoja00000000011011
    40Andres Sarapuu00000000011011
    40Silver Räpp11000000000011
    43reigo hurt000000009009
    44Siim Pabunen000080000008
    44Aivar Tihomirov000080000008
    46Kuldar Parv000600000006
    47Teele Toomsalu040000000004
    Harrastajad (AVG 42-45) Reiting 841-890
    1Marko Tomson1600152525171625210145
    2Aivar Tomson151725211817151816250141
    3Märt Kallakas13017161718252521120139
    4Reno Käba10181201321162117210127
    5Egert Õnne210130170141218210116
    6Priit Järvesoo112102500018015090
    6Leo Mäll0015130161815013090
    8Taavi Talimaa150181400140016077
    9Riho Mägi121614000140012068
    10Triinu-Liis Tõhk17000210014150067
    11Timmo Kuusk1825170000000060
    12Rikko Riiner25000000000025
    13Kalmer Roosna00000021000021
    13Silver Räpp00210000000021
    15Tarmo Virolainen00018000000018
    15Kuldar Ilus00018000000018
    17Sten Kukk00001700000017
    18jan markus sass00001400000014
    18Raven Raidväli00000000014014
    18Tarmo Saarman00000001400014
    21Keyro Antso00000000010010
    NAUTIJAD (AVG <=45) Metrix reiting <=840
    1Anton Letner250252525250252500175
    2Margus Sirel17212121212115018210144
    3Evelin Terro18021181821251718180139
    4Geron Vidder0000001518025058
    5Markus Sang0181717000000052
    6Raido Mägi212500000000046
    7Marju Purju000000021210042
    8Andres Sarapuu00000021000021
    9Marko Kagovere00000018000018
    10Keiu K00000170000017
    10Kaimo Maiste00000017000017
    10Sigrid Väli00001700000017
    13Annemai Saarman00000001600016
    13Mart Pae00016000000016
    13Kristjan Martin Loit00000016000016
    16Sten-Oliver Malk00000013000013


     Show presenter
     | 
    Show PDF 

    Results will be updated every 30 seconds!


    Kalmetu, Vana Võidu 2*13 ja Holstre Polli seeria 2026 Reeglid

    Registreerumine toimub VANA VÕIDU 13 korvi raja keskmise tulemuse (AVG) alusel!

    ???? Kuidas leida oma keskmine tulemus?
    Vali Metrixi menüüst Statistika → Rajaks vali Vana Võidu Discgolf park - 13 korvi → vaata lehe allosas tabelist rida "Avg".

    Mängid seal divisjonis kogu hooaja, mis Vana Võidu raja AVG sulle annab oma esimesele mängule registreerimisel!!!

    Mängitakse divisjonides järgnevalt:

    • Eliit (AVG <=39) või Metrix reiting 941+
    • PRO (AVG 39-42) või Metrix reiting 891-940
    • HARRASTAJAD (AVG 42-45) või  Reiting 841-890
    • NAUTIJAD (AVG >45)  või Metrix reiting <=840

    Kui sa pole varem mänginud Vana Võidu rajal, siis registreerid oma kehtiva metrix reitingu alusel sobivasse divisjoni ja jääd korraldaja järelvalve alla kuni 7 seeria mängu täitumiseni.

     

    2025 aasta visete arvu järgi endale divisjoni määramise alustabel kogu 2026 hooajaks:

    Alustabel

    ???? Punktide jagamise loogika

    Koondtabelis läheb arvesse 7 parimat tulemust 12-st etapist.

    25, 20, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1
    • Võit on väärtuslik: 1. ja 2. koha vahe on 5 punkti, et premeerida etapivõitu.
    • Viigid: Sama tulemusega mängijad saavad võrdsed punktid (nt kaks esikohta saavad mõlemad 25p).
    • Stabiilsus loeb: "7 parimat" süsteem lubab puududa või ebaõnnestuda, ilma et üldseis lootusetuks muutuks.
    • Viigi lahutamine (Tie-break): Kui hooaja lõpus on punktid viigis, võidab mängija, kellel on:
      1. Rohkem esikohti.
      2. Kõik etapid: Kui ka võite on võrdselt, liidetakse kokku absoluutselt kõikide etappide punktid (isegi need, mis 7 parima hulka ei mahtunud). See premeerib kohalkäimist ja järjepidevust.

    Share

    What would you like to share?