Login

8/30/26 12:00|Itäpuolen urheilukeskus → 18 - Par 59|FINLAND, Pohjanmaa, Kristiinankaupunki

60. Kierros  8/30/26 12:00
↑↓
  • Show groups: click here
  • Comment: SÄÄ VARAUKSELLA, aloitusaika voi muuttua! Vapaaehtoinen HIO-pottiin osallistuminen 2€, HIO-potti 100€! Käteinen tai Mobilepay Krs HIO 2340YY! Tervetuloa!

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRatingResultHCSum (Result-HC)
1Tomi Mäkiranta907517.7543.25
2Mikko Hytönen945484.5843.42
3Juulia Ollikkala7716319.0843.92
4Teuvo Lehtinen820591544
5Pasi Lehtonen946494.544.5
6Leo Siukola972482.3345.67
7Tomi Lähdes8415913.2545.75
8Valtteri Lehtinen8705710.8346.17
9Anssi Leppiniemi885569.5846.42
10Julius Ollikkala999490.0848.92
11Jani Ollikkala911577.4249.58
12Sami Yli-villamo953553.9251.08
13Johan Ådjers959563.4252.58
14Miro Hautaviita8007816.6761.33

NoName+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-
 Par33434343344333333359
Gold RPA 970+ (2)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Leo Siukola -11F224342332252323222-1148
2Julius Ollikkala -10F224233333242225232-1049
Blue RAH <970 (4)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Mikko Hytönen -11F223232432523332322-1148
2Pasi Lehtonen -10F224332323333223333-1049
3Sami Yli-villamo -4F323332534343442232-455
4Johan Ådjers -3F444333422532443222-356
White RAD <935 (2)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Tomi Mäkiranta -8F224242422533233332-851
2Jani Ollikkala -2F334352532353224332-257
Red RAE <900 (2)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Anssi Leppiniemi -3F254133433433423243-356
2Valtteri Lehtinen -2F234342542443323333-257
Green RAF <850 (3)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Tomi Lähdes 0F334333623334342253059
1Teuvo Lehtinen 0F234343624462323233059
3Miro Hautaviita +19F437664825553344243+1978
Purple RAG <800 (1)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Juulia Ollikkala +4F324343533453433344+463

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2026-08-30 13:45:14. Free discgolfmetrix.com is used


 Show presenter
 | 
Show PDF 

Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?