Login

9/20/26 12:00|Itäpuolen urheilukeskus → 18 - Par 59|FINLAND, Pohjanmaa, Kristiinankaupunki

63. Kierros  9/20/26 12:00
↑↓
  • Show groups: click here
  • Comment: SÄÄ VARAUKSELLA, aloitusaika voi muuttua! Vapaaehtoinen HIO-pottiin osallistuminen 2€, HIO-potti 100€! Käteinen tai Mobilepay Krs HIO 2340YY! Tervetuloa!

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRatingResultHCSum (Result-HC)
1Johan Ådjers95247443
2Jorma Nieminen880551045
2Miro Hautaviita796621745
4Pasi Lehtonen955493.7545.25
5Elias wahlroos6397630.0845.92
6Juha Sahuri895558.7546.25
7Jan-Erik Niemi8735710.5846.42
8Kim Storm919546.7547.25
9Tomi Lähdes8306214.1747.83
10Matti Kellosalmi951524.0847.92
11Johnny Ingves90458850
12Tomi Mäkiranta910587.550.5

NoName+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-
 Par33434343344333333359
Blue RAH <970 (3)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Johan Ådjers -12F224332422333223232-1247
2Pasi Lehtonen -10F323232322344324223-1049
3Matti Kellosalmi -7F333243434233222432-752
White RAD <935 (3)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Kim Storm -5F244443423442223223-554
2Johnny Ingves -1F234332533534333342-158
2Tomi Mäkiranta -1F324242433443335333-158
Red RAE <900 (3)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Jorma Nieminen -4F234253323343233244-455
1Juha Sahuri -4F336243433332323233-455
3Jan-Erik Niemi -2F334443423342333342-257
Green RAF <850 (1)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Tomi Lähdes +3F337343425354332233+362
Purple RAG <800 (2)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Miro Hautaviita +3F434443423542543332+362
2Elias wahlroos +17F257544735553434433+1776

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2026-09-20 13:29:19. Free discgolfmetrix.com is used


 Show presenter
 | 
Show PDF 

Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?