Login

9/19/26 14:00|Tõstamaa → 18 korvi|ESTONIA, Pärnu Maakond, Pärnu

  • Show groups: click here
  • Comment: Kohandatud parim vise (Modified Best Shot). Tiialalt teevad avaviske mõlemad mängijad. Järgmise viske valitud asukohast teeb see mängija, kelle avaviset ei valitud. Sealt edasi viskavad paarilised kordamööda kuni ketas on korvis.

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRating of MetrixRating of scoreChange
1Sander Väinsalu, Liisa Väinsalu1366806.37-559.63
2Margot Klettenberg, Mariel Koovit1372746.34-625.66
3Magnus Janson, Priit Kaljurand17701022.45-747.55
4Katrin Juhanson, Marten Orav1736974.43-761.57
5Mehis Eltermaa, Ainar Kaine 平1644866.39-777.61
6Joosep Klemmer, Remii Metsmaa1770974.43-795.57
7Romet Rebane, Kaja Rebane1773962.43-810.57
8Marino Link, Kaido Kohv1797974.43-822.57
9Vaino Koort, Sergei Krainov1775938.42-836.58
10Kaarel Kase, Kristjan Kase1782902.4-879.6
11Jurgen Leman, Jaanus Kosenkranius1731842.38-888.62
12Romer Kond, Erki Roosme19011010.44-890.56
13mihkel Kuuskmann, Randor Tamm1770878.39-891.61
14Janek Kosemaa, Indrek Põder19031010.44-892.56
15Ander Vaiknurm, Veron Vaiknurm19171010.44-906.56
16Rauno Paluteder, Rene Jaan1727818.37-908.63
17Priit Blande, martin pere1872962.43-909.57
18Jan Bret Maiste, Dominic Grents1898986.43-911.57
19Raimo Kimmel, Kaspar Kimmel1914998.44-915.56
20Reine Klettenberg, Sven Koovit1783866.39-916.61
21Alik Koljal, Eero Peterson1926998.44-927.56
22Frederik Tammann, Meelis Põliste19511022.45-928.55
23Veljo Luhamaa, Rome Jõerand1771830.38-940.62
24Margo Peters, Marie Kielas1892950.42-941.58
25Marten Kasela, Kris Talving1917974.43-942.57
26Ingemar Idvani, Hugo Rummel1870926.41-943.59
27Rene Mengel, Urmas Lääne1915962.43-952.57
28Erki Laanearu, Margus Nurk19801010.44-969.56
29Jaan Maiste, Kalev Leas1988998.44-989.56
30Tarvo Tats, Mats-Eerik Tõhk20521058.46-993.54
31Gretlin Aasamets, Erik Aasamets626.3626.3

NoName+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-  
 Par33343433333334334358
Avatud (15)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum  
1 Tarvo Tats, Mats-Eerik Tõhk∑2052-20F333333232322432332-949-2096
2 Erki Laanearu, Margus Nurk∑1980-17F332333433324232343-553-1799
3 Frederik Tammann, Meelis Põliste∑1951-17F323433332232342343-652-1799
4 Jaan Maiste, Kalev Leas∑1988-15F342434233323233334-454-15101
5 Magnus Janson, Priit Kaljurand∑1770-14F232333243323243352-652-14102
5 Ander Vaiknurm, Veron Vaiknurm∑1917-14F232434232322353352-553-14102
7 Janek Kosemaa, Indrek Põder∑1903-11F332443332322243343-553-11105
7 Alik Koljal, Eero Peterson∑1926-11F333333232322353452-454-11105
9 Marten Kasela, Kris Talving∑1917-10F333433433333342342-256-10106
9 Jan Bret Maiste, Dominic Grents∑1898-10F232445332233343333-355-10106
11 Raimo Kimmel, Kaspar Kimmel∑1914-9F232434332322343443-454-9107
11 Romer Kond, Erki Roosme∑1901-9F232434332322332363-553-9107
13 Priit Blande, martin pere∑1872-7F243333332333443353-157-7109
14 Rene Mengel, Urmas Lääne∑1915-6F343434422332234443-157-6110
15 Ingemar Idvani, Hugo Rummel∑1870-4F343433432334343263+260-4112
Segapaar (naine+mees) (4)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum  
1 Margo Peters, Marie Kielas∑1892-9F342453333322443343058-9107
2 Katrin Juhanson, Marten Orav∑1736-8F333344422233344342-256-8108
3 Reine Klettenberg, Sven Koovit∑1783+5F443434332333365453+7655121
4 Sander Väinsalu, Liisa Väinsalu∑1366+25F343444342433356573+127025141
Harrastajad (Metrix 1798 või madalam) (8)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum  
1 Romet Rebane, Kaja Rebane∑1773-6F342443233423433343-157-6110
2 Joosep Klemmer, Remii Metsmaa∑1770-5F332543234333242343-256-5111
3 Kaarel Kase, Kristjan Kase∑1782-3F332433333333363653+462-3113
4 Marino Link, Kaido Kohv∑1797-2F333434233333333343-256-2114
5 Vaino Koort, Sergei Krainov∑1775+3F333435233423343353+1593119
6 Mehis Eltermaa, Ainar Kaine 平∑1644+6F343434332434435454+7656122
7 Jurgen Leman, Jaanus Kosenkranius∑1731+9F343544343444245443+9679125
8 Rauno Paluteder, Rene Jaan∑1727+12F543434343534353454+116912128
Noored (sünd 2009 ja hiljem) (4)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum  
1 mihkel Kuuskmann, Randor Tamm∑1770+8F334535232433462543+6648124
2 Veljo Luhamaa, Rome Jõerand∑1771+10F333445342344383444+106810126
3 Margot Klettenberg, Mariel Koovit∑1372+22F443446343335464465+177522138
4 Gretlin Aasamets, Erik Aasamets+47F454546353544465594+278547163

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2026-09-19 15:48:56. Free discgolfmetrix.com is used


 Show presenter
 | 
Show PDF 

Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?