Login
✨ Esimene LED mäng - TASUTA | Kohvik ka avatud!  10/2/26 19:00
↑↓
  • Show groups: click here
  • Comment: TASUTA! Handicap parimale auhind + kohvikuloos(Kito Westholm) + tasuta oslus järgmisele pimeda mängule (Kaljo Johansoo) + HIO 50€

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRating of MetrixRating of scoreChange
1Sander Kisler896972.676.6
2Peeter Mägi794864.5970.59
3Veronika Laur758815.4957.49
4Remo Lääne9571011.8854.88
5Kaire Kaljurand862913.6951.69
6Krister Roben935982.4247.42
7Stenver Nisu847894.0547.05
8Ahti Villmann9571002.0645.06
9Kalev Pullerits899943.1544.15
10Tair Lääne942982.4240.42
11Aron Villmann955992.2437.24
12Marek Sooäär937972.635.6
13Alle Valtri918952.9634.96
14Ilmar Vilk841874.4133.41
15Alvar Timmermann932962.7830.78
16Joonas Veeroja865894.0529.05
17Helle Villmann710736.9426.94
18Georg-Eric Kurus966992.2426.24
19Egle-Mari Linderburg879903.8724.87
20Veiko Värbu913933.3320.33
21Andres Idnurm957972.615.6
22Helmi Pihelgas655668.213.2
23Marek Uusoja980992.2412.24
24Kaimo Taimre878884.236.23
25Kert Gasatško965962.78-2.22
26Sven-Erik Roostfeldt898894.05-3.95
27Kito Westholm840835.13-4.87
28Kaljo 平 Johansoo912903.87-8.13
29Ken-Erik Roostfeldt896884.23-11.77
30Sigrid Errit898884.23-13.77
31Simar Villmann977962.78-14.22
32Mattias Metsamaa10181002.06-15.94
33Mark Mööl875854.77-20.23
34Aivar Kaljur921894.05-26.95
35Urmas Grüning868835.13-32.87
36Jese Kelder958923.51-34.49
37Sven Küttis831795.85-35.15
38Ken 平 Kadakas882844.95-37.05
39Arno N892854.77-37.23
40Artur Mölder941894.05-46.95
41Henry Järavere905854.77-50.23
42Margus Haab918864.59-53.41
43Trent 平 kadakas838776.21-61.79
44Taavet Torv937864.59-72.41
45Germo Sisask929835.13-93.87
46Dann 平 Kadakas992.24992.24

NoName+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 910111213141516171819202122+/-
 Par333333333333333333333366
Kettad helendama! (44)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 910111213141516171819202122+/-Sum
1Remo Lääne -11F3233223222333232332322-1155
2Mattias Metsamaa -10F2322223233422233242332-1056
3Dann 平 Kadakas -9F2333332232333322222234-957
3Marek Uusoja -9F2223343232332333232322-957
3Georg-Eric Kurus -9F2232334223233422232332-957
6Krister Roben -8F3233232242232242334322-858
6Tair Lääne -8F3323322233322232223344-858
8Sander Kisler -7F2233334222423243322332-759
8Andres Idnurm -7F3223223332232222434433-759
8Marek Sooäär -7F4333233223322233233332-759
11Kert Gasatško -6F2324223243233233322325-660
11Simar Villmann -6F3323323232332232243334-660
11Alvar Timmermann -6F3233342333222323233324-660
14Alle Valtri -5F3323323332233332332343-561
15Kalev Pullerits -4F3342223243233243342332-462
16Veiko Värbu -3F3423233334243232332333-363
17Jese Kelder -2F2233322342433343233424-264
18Kaire Kaljurand -1F3332233333243433343332-165
19Egle-Mari Linderburg 0F4223333343433343234322066
19Kaljo 平 Johansoo 0F3234323333223343343334066
21Stenver Nisu +1F3233323333343334333424+167
21Artur Mölder +1F3343233353422342343332+167
21Sven-Erik Roostfeldt +1F3233233333242523334425+167
21Joonas Veeroja +1F3323423263233333333433+167
21Aivar Kaljur +1F3433333333423243342432+167
26Sigrid Errit +2F4344232333443332222336+268
26Kaimo Taimre +2F3343233333243333333236+268
26Ken-Erik Roostfeldt +2F3223224333743342332523+268
29Ilmar Vilk +3F3333333343244233343334+369
30Margus Haab +4F5243322334633233333442+470
30Peeter Mägi +4F3433423333234334333434+470
30Taavet Torv +4F3333324334433333453323+470
33Arno N +5F3333433333222352364434+571
33Henry Järavere +5F3234533233452333343343+571
33Mark Mööl +5F3333234324433343352533+571
36Ken 平 Kadakas +6F3424433343243334344432+672
37Kito Westholm +7F4333334343433433344324+773
37Germo Sisask +7F4334342534333433343324+773
37Urmas Grüning +7F4235234233433334333337+773
40Veronika Laur +9F4335424443343343333433+975
41Sven Küttis +11F4254333444534344233334+1177
42Trent 平 kadakas +13F4534333344434443343344+1379
43Helle Villmann +17F4434543353443343444444+1783
44Helmi Pihelgas +24F4444434545643344354445+2490
Korraldaja (2)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 910111213141516171819202122+/-Sum
1Ahti Villmann -10F3223223323432322233322-1056
2Aron Villmann -9F3222232232242433232333-957

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2026-10-02 20:57:19. Free discgolfmetrix.com is used


 Show presenter
 | 
Show PDF 

Results will be updated every 30 seconds!


Share

What would you like to share?