Login

Results   

NoName 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
 Par33334344433344333360
Avoin (34) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Eetu Mikkola. 332562444322343233-258
2Ville Mäki 333363445332442333+161
2Joni Latokylä 332343453324333445+161
4Iiro Tainio 333373535332342343+262
5Mikko Talja 424353444432343344+363
5Nestori Mäkinen 432454464322442343+363
5Jani Korvenala 343373634422332434+363
5Severi Saviniemi 334444444222444344+363
9Mika Terävä 433464345322433335+464
9Tuomas Oksanen 332443535422343266+464
9Aleksis Linko 444443435332433353+464
9Joni Sarkakallio 333363374333532343+464
13Henri Kalske 333453544223443247+565
14Arttu Sikanen 333452644332542355+666
14Atte Mässeli 423463635333452343+666
16Mikko Leino 443353646332542433+767
16Markus Ilmarinen 434343536422733335+767
18SAMUEL LINDSTRÖM 432553635423443345+868
18Olli Laitinen 443354555433533333+868
18Ville Rinnola 432353645432543543+868
21Atte Cederqvist 434465655422443353+1272
21Henri Näppi 434453545533353355+1272
23Aku Nordblom 445354865332443343+1373
23Pekka Ora 333363474533455363+1373
23Joni Louhela 534463445432444356+1373
26Jussi Suvanto 433363865544443432+1474
27Markus Laaninen 435463655333533563+1575
27Markus Vanhanen 534365776333343343+1575
29Matias Ahonen 633543955333434463+1676
30Artturi Antola 433374555442564455+1878
31Kalle Kujala 533473665333543674+2080
32Kim Laaksonen 433573657443464346+2181
33Leevi Siren 433473766443563545+2282
34Miksu Kallionpää 344663236+8DNF
Naiset (1) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Saara Pohjalainen 453663756553454464+2585
Juniorit (7) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Justus Sjövall 424363554332443333+464
2Julius Lehti 344343445433554343+868
3Jesse Suominen 04 533454755322453363+1272
4veeti bäcklund 434475554332553434+1373
4Ossi Valkeajärvi 333553647233463364+1373
6Sami Paloluoma 343465775333353534+1676
7Elias Karvonen 634484976433454355+2787
Master (17) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Karri Kallio 433463435322433342+161
2Pasi Huuskonen 333343444333543434+363
3Timo Sillanpää 443343544333543433+565
4Jouni Kukkonen 424653444532433343+666
5Kale Savonen 533463454332443353+767
6Toni Tuominen 532344664332442355+868
7Marko Rauha 522363445353543453+969
8Ville Tee 633355544343454343+1171
9Timo Ahonen 433473546434353353+1272
10Mika Lehto 4234641034333433635+1373
11Ilari Niemipelto 433363646433553355+1474
11Timo Hurula 433474546323463544+1474
13Joonas Veranen 463453765433543373+1878
13Stefan Norrgård 453583555433543355+1878
13Tapio Viljanen 444374555533563354+1878
16Ossi Kataja 435564755433754456+2585
17Kimmo A Nevalainen 554794868444754453+3696

Tervetuloa Lausteen viikkokisoihin!

Viikkokisojen info on 7k:n nettisivuilla: http://www.7k.fi/kilpailutoiminta/viikkokisat/.

Viikkokisojen ratakartat: http://www.7k.fi/kilpailutoiminta/lausteen-viikkokisojen-ratakartat/.

Luokat: avoin, naiset, juniorit ja master. Lisäksi kilpaillaan tasoitetussa sarjassa, johon pelaaja osallistuu toisesta pelaamastaan kisasta alkaen.

Aikataulu

17:15 ilmoittautuminen ja kisamaksut

17:30 pelaajakokous

17:45 kilpailu alkaa

Hinta

Jäsenet: aikuiset 3€ ja juniorit 0€

Ei-jäsenet: aikuiset 5€ ja juniorit 3€

Ensikertalaiset: 0€

Ctp-kisa (vapaaehtoinen) 1 €

Holaripalkinto sisältyy kisamaksuun.

Rata


Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2018-05-23 20:22:49. Free discgolfmetrix.com is used


 User statistics 
 | 
 Show presenter
 | 
Show pdf 

Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?