Login
Talviviikkokisat @Nikkilä 28.4  04/28/19 10:00


No TulosTasoitus (HC)Tasoitustulos
Avoin
1Ville Aalto100-6,893,2
3Jani Parkkonen924,196,1
5Tero Pikkarainen960,796,7
7Jarno Tolmunen102-2,999,1
8Janar Jürissaar1001,6101,6
8Timo Säde102-0,4101,6
10Eetu Hartikainen956,7101,7
13Mikk Kaldmaa103-0,3102,7
14Vilma Kivimäki110-6,7103,3
15Ossi Tonteri105-0,7104,3
16Sander Tamberg1013,6104,6
17Niko Kempas986,8104,8
18Tapio Knuuti110-4,3105,7
19Ardo Säde108-1,9106,1
20Dan Grönholm104-2,2106,2
21Gabriel Särkelä1071108
22Janne Nickström118-7,6110,4
24Kimmo Forsström115-1,7113,3
25Janar Pullisaar116-2,2113,8
27Siim Moldau1137,7120,7
28Ari Väisänen140-13,7126,3
Junnut
2Jonne Nieminen108-12,895,2
4Topias Tolmunen100-3,696,4
6Alexander Sundman105-7,597,5
10Anton Söderqvist115-13,3101,7
12Eero Korpimäki104-1,8102,2
23Miika Tjurin118-5,2112,8
26Niko Granlund129-11,6117,4

Results   

 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718192021222324+/-Sum
 Par:34344333333334344333333378
Avoin (21) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718192021222324+/-Sum
1Jani Parkkonen 334352464253453634455423+1492
2Eetu Hartikainen 753352626252772452444332+1795
3Tero Pikkarainen 454532446334454752345244+1896
4Niko Kempas 544556446244432553444236+2098
5Ville Aalto 564554365364454334444423+22100
5Janar Jürissaar 244752346434554553345274+22100
7Sander Tamberg 343556368434642854235233+23101
8Jarno Tolmunen 354662445472474562344443+24102
8Timo Säde 665744422442434752465444+24102
10Mikk Kaldmaa 543674634234457652544334+25103
11Dan Grönholm 244662454353457562654444+26104
12Ossi Tonteri 455574644643444644344452+27105
13Gabriel Särkelä 254592367363444664556233+29107
14Ardo Säde 444553344644666574544353+30108
15Tapio Knuuti 354574446444854463445544+32110
15Vilma Kivimäki 533664844464654753345353+32110
17Siim Moldau 5747533745646331052545433+35113
18Kimmo Forsström 5557734554442510635642644+37115
19Janar Pullisaar 684652666476333654564434+38116
20Janne Nickström 564574454464447755664444+40118
21Ari Väisänen 56512104555296694756664463+62140
Junnut (7) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718192021222324+/-Sum
1Topias Tolmunen 433653543442534785444334+22100
2Eero Korpimäki 254764454363454552465632+26104
3Alexander Sundman 444534544642774653543354+27105
4Jonne Nieminen 3541136454444444753445344+30108
5Anton Söderqvist 464654677464653553454264+37115
6Miika Tjurin 564972446285643564735652+40118
7Niko Granlund 4721083644462594984765444+51129

HUOM! Viimeisen talvikisan kunniaksi luvassa pieni twisti. HUOM!

Pelataan 2 kertaa Nikkilän 12 väyläinen rata.

TD: Kaapo

Ilmoittautuminen metrixiin suljetaan 9.15. Pelimaksut otetaan parkkipaikalla 9.30-9.45. Pelaamaan lähdetään 10.00

Maksu: Seuran jäsenet 2€ muut 3€ junnut 0€. Valinnainen Holaripotti 1€. 

Holaripotissa 20€. (Maksimipotti 100€. Ylimenevästä osasta 80% uuteen pottiin ja 20% seuralle.)

Avoimessa sarjassa palkitaan ainoastaan tasoituksellinen voittaja lahjakortilla, mikäli pelaajia on 7-13.

Jos pelaajia on 14-20, palkitaan voittaja sekä tasoitus.

Mikäli pelaajia on yli 21, lisätään tasoituslahjakortteja jokaista seitsemää pelaaja kohti yksi lisää.

 

Juniori sarjassa jaetaan voittajalle NBDG:n sponsoroima 15€:n lahjakortti.

 

Voittaessasi lahjakortin tai heittäessäsi holarin tulet saamaan TD:ltä sähköpostin, jossa on lisäohjeita palkinnonlunastamisesta. Varmista, että metrix:n tiedoissasi on toimiva sähköpostiosoite.

VIIKKOKISAPASSIT:

BLACK MEMBER jäsenille 20€, muille 30€

passi sisältää 10 peliä. Jäsenille eka peli ”ilmaiseksi” (eli 11 peliä)

GOLDEN MEMBER jäsenille 30€, muille 40€

passi sisältää 10 peliä holaripotteineen. Jäsenille eka peli ”ilmaiseksi” (eli 11 peliä). 

Viikkokisapassit ostetaan paikanpäältä tasarahalla.

 

Viikkokisa yhteistyössä Sipoon Discstroyers:n pääyhteistyökumppani 


Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2019-04-28 13:01:52. Free discgolfmetrix.com is used


 User statistics 
 | 
 Show presenter
 | 
Show pdf 

Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?