Login
  • Show groups: click here
  • Comment: Osalus 5€ (HIO liikmed 4€). Hole in one pott 1€ hinna sees, mis jaguneb (0,50€ pikad 90+m rajad ja 0,50€ lühikesed 89 ja lühemad). Pika raja pott 700€; lühike rada 145€. kohtume laululava juures (5 rada)

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRatingResultHCSum (Result-HC)
1Jürgen Rannik8496313.9949.01
2Reimo Ruul8246716.3150.69
3Margo Peters911598.2550.75
4Sander Arusalu8536513.6251.38
5Liina Rohi7927219.2852.72
6Oliver Tammann933606.2153.79
7Renatas Simutis945595.153.9
8Eero Peterson959583.854.2
9Kalev 平 Leas895649.7354.27
10Kristjan Reinaru952604.4555.55
11Hardi Leinasaar914647.9756.03
12Loreta Simutė8037618.2657.74
13Guido Leigri901679.1857.82
14Karl Keskküla8192.68-11.68
15Jürgen Luhaoja8392.68-9.68

NoName+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-
 Par33333344433333434359
Metrix reiting 920 + (4)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Eero Peterson -1F332233454323424443-158
2Renatas Simutis 0F233233455343334432059
3Oliver Tammann +1F333233493323324343+160
3Kristjan Reinaru +1F332245346332234443+160
Metrix reiting 870-919 (4)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Margo Peters 0F432224344543224542059
2Hardi Leinasaar +5F333333355434533443+564
2Kalev 平 Leas +5F434432535434333533+564
4Guido Leigri +8F233443474534324642+867
Metrix reiting 821-869 (3)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Jürgen Rannik +4F233433544534333542+463
2Sander Arusalu +6F333433565333434442+665
3Reimo Ruul +8F433433735424224554+867
Metrix reiting 820 ja madalam (4)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Liina Rohi +13F433434665433334635+1372
2Loreta Simutė +17F334434775634334553+1776
3Karl Keskküla +22F334434779545334553+2281
4Jürgen Luhaoja +24F533435775536444564+2483

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2022-06-09 20:44:46. Free discgolfmetrix.com is used


Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?