Login
Viidentienristeyksen viikkokisat #11 - A-tiit  8/5/23 06:00
↑↓
  • Comment: Arvotaan extralahjakortti kaikkien osallistuneiden kesken! Pelataan A-tiit tänään - Ei hazardeja tai OB:ita

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRating of MetrixRating of scoreChange
1Risto Peura878938.4460.44
2Markku Nirkkonen9611010.2649.26
3Konsta Perttula9861010.2624.26
4Tapani Aulu10011020.5219.52
5Jere Kerola955958.963.96
6Topias Lehtimäki950928.18-21.82
7Onni Lahti933907.66-25.34
8Akusti Lehtimäki943866.62-76.38
9Samu Hinkkanen827743.5-83.5
10Akseli Saloniemi846.1846.1

NoName+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-
 Par33433343433433433460
Avoin (9)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Tapani Aulu -5F234323435333333224-555
2Konsta Perttula -4F235223344245323324-456
2Markku Nirkkonen -4F333333334334333234-456
4Jere Kerola +1F245423533234434244+161
5Risto Peura +3F344443443335343234+363
6Topias Lehtimäki +4F334433535344324335+464
7Onni Lahti +6F465323345335323534+666
8Akusti Lehtimäki +10F333435444464534326+1070
9Akseli Saloniemi +12F334534443346366245+1272
Alle 16-vuotiaat (1)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Samu Hinkkanen +22F337535536478436244+2282

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2023-08-05 17:11:15.


Results will be updated every 30 seconds!


Ilmaiset vikkokilpailut vapaasti valittavilla lähtöajoilla Viidentienristeyksessä

Lähtöajat 06.00-20.00

  • Valitse ilmoittautuessa haluamasi lähtöryhmä ja lähtöaika. Pyri aina ilmoittautumaan ryhmään, jossa on jo pelaajia, jos mahdollista. Jos sopivaa ryhmää ei ole, voit pelata myös yksin, mutta muista reilu peli
  • Pelataan maineesta ja kunniasta ilman muita palkintoja. Noudatetaan kuitenkin PDGA:n sääntöjä.

Voit valita luokkasi vapaasti, mutta alla suositellut luokat ratingin mukaan, jos sinulla on jo rating.

  • Naiset
  • Avoin (ohjeellinen rating 900+)
  • Juniorit (alle 16 v)
  • Amatöörit (ohjeellinen rating 800-900
  • Aloittelijat (ohjeellinen rating alle 800)

Kuukausittain arvotaan lahjakorttipalkintoja kaikkien osallistuneiden kesken. Lahjakortteja tarjoavat Arctic Animal ja Powergrip.

 

 

Share

What would you like to share?