Login
  • Show groups: click here
  • Comment: Registracija iki 21 val. išvakarėse

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRatingResultHCSum (Result-HC)
1Ričardas Stanevičius7406621.6544.35
2Matas Miškinis5009141.6349.37
3Mantas Drazdys902588.1649.84
4Dainius Kerevičius6698027.5652.44
5Vytenis Čukauskas965562.9153.09
6Robertas Janovskis8316814.0753.93
7Kęstutis Baršys7807318.3254.68
8Tomas Snarskis7957217.0754.93
9Martynas Logminas904637.9955.01
10Aivaras Rimkevičius7517620.7355.27
11Vytautas Giedraitis8257014.5755.43
12Domas Šimkūnas995560.4255.58
13Karolis Antonovičius8766610.3255.68
14Darius Gricius963593.0855.92
15Evaldas Srėbalius7727618.9857.02
16Lukas Tribandis8616911.5757.43
17Petras Tarasevičius8626911.4957.51
18Mindaugas Pošius961613.2557.75
19Paulius Pranaitis899678.4158.59
20Orestas Miškinis7228223.1558.85
21Rimantas Skinderskis8507212.4959.51
22Julius Tumas936655.3359.67
23Tadas Rinkevičius8477312.7460.26
24Martynas Lapinskas920676.6660.34
25Lukas Jonkus922676.4960.51
26Danielius Balke6718827.3960.61
27Aurelijus Zinkevicius960643.3360.67
28Jonas Paičius6878826.0661.94
29Andrius Timofejevas98863162
30Edmundas Radavičius7028724.8162.19
31Alen Kojadinovic8677411.0762.93
32Irma Rinkevičienė36411652.9663.04
33Vytautas Lukas Paukštė919706.7463.26
34Arnas Rudys7648319.6563.35
35Donatas Oželis8747410.4963.51
36Julius Andužis8467712.8264.18
37Skirmantas Bikelis7908217.4964.51
38Eimantas Petraitis8467812.8265.18
39Ramūnas Bikulč919726.7465.26
40Mindaugas Grigaitis901748.2465.76
41Lukas Miežys7468721.1565.85
42Valerij Prokopovic7508820.8267.18
43Arnas Grigas8358213.7468.26
44Kotryna Dapkutė7049324.6568.35

NoName+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-
 Par43344433534343433363
1Domas Šimkūnas -7F324443334242324342-756
1Vytenis Čukauskas -7F332444245332333332-756
3Mantas Drazdys -5F343334235344423332-558
4Darius Gricius -4F432345235344424232-459
5Mindaugas Pošius -2F334333344542333254-261
6Andrius Timofejevas 0F433445334343334253063
6Martynas Logminas 0F444564325343423232063
8Aurelijus Zinkevicius +1F434633337353424232+164
9Julius Tumas +2F542455335353424332+265
10Karolis Antonovičius +3F532444348343334333+366
10Ričardas Stanevičius +3F533545436344323333+366
12Lukas Jonkus +4F535444436333434333+467
12Martynas Lapinskas +4F443444527343445133+467
12Paulius Pranaitis +4F453345334343445343+467
15Robertas Janovskis +5F444644335353333335+568
16Petras Tarasevičius +6F553444336354326333+669
16Lukas Tribandis +6F552573347353323342+669
18Vytautas Lukas Paukštė +7F742344259343335234+770
18Vytautas Giedraitis +7F543544347343434334+770
20Tomas Snarskis +9F643543435473535233+972
20Rimantas Skinderskis +9F452254439354634243+972
20Ramūnas Bikulč +9F632544346455535332+972
23Tadas Rinkevičius +10F434454429444435235+1073
23Kęstutis Baršys +10F544446338344523344+1073
25Mindaugas Grigaitis +11F444463446354634334+1174
25Alen Kojadinovic +11F344455637362345334+1174
25Donatas Oželis +11F554464338343344344+1174
28Aivaras Rimkevičius +13F944375338353343333+1376
28Evaldas Srėbalius +13F443455436464445335+1376
30Julius Andužis +14F344655348354435443+1477
31Eimantas Petraitis +15F6335333410553445345+1578
32Dainius Kerevičius +17F533545338374555354+1780
33Skirmantas Bikelis +19F5345664311464444243+1982
33Arnas Grigas +19F5345664512343634243+1982
33Orestas Miškinis +19F443465448455645353+1982
36Arnas Rudys +20F444654639374435534+2083
37Edmundas Radavičius +24F5546454410476535433+2487
37Lukas Miežys +24F554486447355535455+2487
39Danielius Balke +25F644456557465636444+2588
39Jonas Paičius +25F6447864310354544344+2588
39Valerij Prokopovic +25F6445554410455534366+2588
42Matas Miškinis +28F644667428464536457+2891
43Kotryna Dapkutė +30F7445676410454456444+3093
44Irma Rinkevičienė +53F8559995419475536454+53116
Bullseye hit
Green hit
Outside circle putt
Inside circle putts
Inside bullseye putt
Penalty1

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2024-03-03 12:45:51. Free discgolfmetrix.com is used


Results will be updated every 30 seconds!


GRUPAVIMAS: jei žaidėjų 37 ar daugiau, žaidėjų pageidavimai grupuotojo nė kiek neįpareigoja. Gali būti sugrupuota pagal reitingus, atsitiktinai, mišriai, kaip atrodo tinkamiausia ir patogu grupuotojui. Tas pats galioja ir esant mažiau žaidėjų, bet paprastai laikomės tradicijos atsižvelgti į žaidėjų pageidavimus.

MOKESČIAI: Vilniaus Diskgolfo Klubo nariai Pūčkorių hcp žaidžia nemokamai. Kiekvieno žaidimo mokestis ne Vilniaus Diskgolfo Klubo nariams 2 EUR, moksleiviams ir pensininkams  1 EUR.

Mokestį prašome prieš žaidimą sumokėti pavedimu į Klubo sąskaitą Vilniaus diskgolfo klubas LT76 3500 0100 0150 4202 arba klubo direktoriui Skirmantui Bikeliui per Revolut (+370 600 02517).

 

Share

What would you like to share?