Login

10/11/26 12:00|Itäpuolen urheilukeskus → 18 - Par 59|FINLAND, Pohjanmaa, Kristiinankaupunki

64. Kierros  10/11/26 12:00
↑↓
  • Comment: SÄÄ VARAUKSELLA, aloitusaika voi muuttua! Vapaaehtoinen HIO-pottiin osallistuminen 2€, HIO-potti 100€! Käteinen tai Mobilepay Krs HIO 2340YY! Tervetuloa!

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRatingResultHCSum (Result-HC)
1Miro Hautaviita8066116.1744.83
2Johan Ådjers963483.0844.92
3Jan-Erik Niemi890569.1746.83
4Teuvo Lehtinen8486012.6747.33
4Tomi Lähdes8366113.6747.33
6Elmeri Lähdes930555.8349.17
7Valtteri Lehtinen8756410.4253.58
8Harri Paavola980561.6754.33

NoName+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-
 Par33434343344333333359
Gold RPA 970+ (1)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Harri Paavola -3F234342433435423223-356
Blue RAH <970 (1)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Johan Ådjers -11F223232433332323233-1148
White RAD <935 (1)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Elmeri Lähdes -4F225433322323424443-455
Red RAE <900 (2)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Jan-Erik Niemi -3F234252433443523232-356
2Valtteri Lehtinen +5F254343423563344333+564
Green RAF <850 (3)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Teuvo Lehtinen +1F434542523443332333+160
2Miro Hautaviita +2F344332523543524342+261
2Tomi Lähdes +2F434343524443334332+261

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2026-10-11 13:39:44. Free discgolfmetrix.com is used


 Show presenter
 | 
Show PDF 

Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?