Login
  • Show groups: click here
  • Comment: Registracija iki 21 val. išvakarėse

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRatingResultHCSum (Result-HC)
1Rytis Gaidys4988941.847.2
2Kotryna Dapkutė6977725.2351.77
3Orestas Miškinis7187723.4853.52
4Arnas Grigas8286814.3253.68
5Tomas Jurgelevicius7227723.1553.85
6Edmundas Radavičius6908025.8154.19
7Šarūnas Vilkelis7397621.7354.27
8Alen Kojadinovic8616611.5754.43
9Ignas Šveikauskas8087115.9955.01
10Donatas Oželis8726610.6655.34
11Arnas Rudys7647519.6555.35
12Skirmantas Bikelis7897317.5755.43
13Ričardas Stanevičius7307822.4855.52
14Emilijus Grigoraitis5759135.3955.61
15Vasilij Kobec900648.3355.67
16Karolis Gadeikis904647.9956.01
17Vytautas Giedraitis8227114.8256.18
18Emilijus Montrimas5619336.5556.45
19Jonas Paičius6758427.0656.94
20Deimantas Nevulis906657.8357.17
21Dominykas Rinkevičius8127315.6557.35
22Petras Tarasevičius8626911.4957.51
23Domas Šimkūnas997580.2557.75
24Tomas Snarskis8057416.2457.76
25Vytenis Čukauskas962613.1657.84
26Robertas Janovskis8307214.1557.85
27Andrius Timofejevas989590.9258.08
28Kasparas Stadalnikas890689.1658.84
29Martynas Logminas903678.0858.92
30Vytautas Lukas Paukštė919666.7459.26
31Marius Šiaulys8617111.5759.43
32Rokas Balčiūnas7088424.3159.69
33Tomas Pangonis8057616.2459.76
34Modestas Kižauskas974622.1659.84
34Jonas Mileris8787010.1659.84
36Edgaras Čaikinas98861160
37Justinas Žvirblis8597211.7460.26
38Rimantas Skinderskis8507312.4960.51
39Paulius Kazenkovas7787918.4860.52
40Lina Umbrasaitė8297514.2460.76
40Mantas Drazdys901698.2460.76
42Rytis Pasaravičius7588120.1560.85
43Tautvydas Gylys955653.7561.25
44Svetlana Kobec8717210.7461.26
45Ramūnas Bikulč923686.4161.59
46Martynas Pumputis8327613.9962.01
47Ugnius Popovas6339330.5662.44
48Kęstutis Baršys7858117.963.1
49Vytautas Grigoraitis5939733.8963.11
50Laurynas Stačkūnas7768318.6564.35
51Karolis Antonovičius892748.9965.01
52Ramūnas Grigoraitis7069024.4865.52
53Martynas Lapinskas925726.2465.76
54Eimantas Petraitis8457912.9166.09
55Kęstutis Petniūnas8467912.8266.18
55Guoda Vereniūtė8348013.8266.18
57Tomas Baltrušaitis7099124.2366.77
58Andrius Rabinovičius7828518.1566.85
59Robertas Ciūnys7998416.7467.26
60Žydrūnas Eisinas6439729.7367.27
61Andrius Striupas911757.4167.59
62Vilius Ptakauskas912757.3367.67
63Dainius Stelmokas6639728.0668.94
64Daniel Barkovskij6589828.4869.52
65Ovidijus Gabrėnas7279322.7370.27
66Marius Gurskas880819.9971.01
67Vytautas Gasiūnas8383.26-0.26000000000001

NoName+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-
 Par43344433534343433363
1Domas Šimkūnas -5F323434335342333334-558
2Andrius Timofejevas -4F342333325443443234-459
3Vytenis Čukauskas -2F334433335343444242-261
3Edgaras Čaikinas -2F332454235343324326-261
5Modestas Kižauskas -1F332354237343443333-162
6Karolis Gadeikis +1F442444326443434333+164
6Vasilij Kobec +1F733354335443324332+164
8Tautvydas Gylys +2F444434337245333432+265
8Deimantas Nevulis +2F532533336353323346+265
10Alen Kojadinovic +3F333345337344435234+366
10Donatas Oželis +3F543445335342435342+366
10Vytautas Lukas Paukštė +3F435454334343335343+366
13Martynas Logminas +4F534554335443434233+467
14Arnas Grigas +5F436465325354325233+568
14Ramūnas Bikulč +5F533464336353534233+568
14Kasparas Stadalnikas +5F432364447463324333+568
17Petras Tarasevičius +6F443455426343524353+669
17Mantas Drazdys +6F634454427343444233+669
19Jonas Mileris +7F744543337344523333+770
20Vytautas Giedraitis +8F353474436352534343+871
20Marius Šiaulys +8F345453437353535333+871
20Ignas Šveikauskas +8F542455448443423253+871
23Svetlana Kobec +9F443454436454444343+972
23Robertas Janovskis +9F544545336542334534+972
23Justinas Žvirblis +9F442455337343635344+972
23Martynas Lapinskas +9F434457325346535333+972
27Skirmantas Bikelis +10F743455336364335342+1073
27Rimantas Skinderskis +10F4335543310342525543+1073
27Dominykas Rinkevičius +10F453454347345534352+1073
30Tomas Snarskis +11F555455336364343343+1174
30Karolis Antonovičius +11F334457346553444334+1174
32Vilius Ptakauskas +12F435667447343333343+1275
32Arnas Rudys +12F543645336554443533+1275
32Lina Umbrasaitė +12F443456346455434344+1275
32Andrius Striupas +12F542336346393554343+1275
36Martynas Pumputis +13F453645447355434433+1376
36Tomas Pangonis +13F652455446344435444+1376
36Šarūnas Vilkelis +13F434446537474435333+1376
39Kotryna Dapkutė +14F444545538462536432+1477
39Orestas Miškinis +14F543545335566425354+1477
39Tomas Jurgelevicius +14F653455336463435255+1477
42Ričardas Stanevičius +15F545455339454445342+1578
43Paulius Kazenkovas +16F553464457343637343+1679
43Kęstutis Petniūnas +16F554446448353535245+1679
43Eimantas Petraitis +16F4436104338343545433+1679
46Guoda Vereniūtė +17F743555426374544363+1780
46Edmundas Radavičius +17F544555538463544343+1780
48Kęstutis Baršys +18F753554647344636333+1881
48Marius Gurskas +18F453585546365344353+1881
48Rytis Pasaravičius +18F7434555211663434333+1881
51Laurynas Stačkūnas +20F543566637463535435+2083
51Vytautas Gasiūnas +20F534555539464545443+2083
53Robertas Ciūnys +21F544655637475536333+2184
53Jonas Paičius +21F443576648454454344+2184
53Rokas Balčiūnas +21F654485239464535533+2184
56Andrius Rabinovičius +22F544545448384526374+2285
57Rytis Gaidys +26F643694557464645353+2689
58Ramūnas Grigoraitis +27F7645764310364535453+2790
59Tomas Baltrušaitis +28F563575459464536545+2891
59Emilijus Grigoraitis +28F864548459354545363+2891
61Ovidijus Gabrėnas +30F5444665411565736444+3093
61Ugnius Popovas +30F655567548384547443+3093
61Emilijus Montrimas +30F744767348583635454+3093
64Vytautas Grigoraitis +34F655667449484855344+3497
64Žydrūnas Eisinas +34F545686646553745549+3497
64Dainius Stelmokas +34F555577448377646374+3497
67Daniel Barkovskij +35F7455764411373666545+3598

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2024-03-02 12:35:34. Free discgolfmetrix.com is used


Results will be updated every 30 seconds!


MOKESČIAI: Vilniaus Diskgolfo Klubo nariai Pūčkorių hcp žaidžia nemokamai. Kiekvieno žaidimo mokestis ne Vilniaus Diskgolfo Klubo nariams 2 EUR, moksleiviams ir pensininkams  1 EUR.

Mokestį prašome prieš žaidimą sumokėti pavedimu į Klubo sąskaitą Vilniaus diskgolfo klubas LT76 3500 0100 0150 4202 arba klubo direktoriui Skirmantui Bikeliui per Revolut (+370 600 02517).

Share

What would you like to share?