Login
  • Comment: Lisenssivapaa kuuden osakilpailun liiga maanantaisin Laajiksen Pro-radalla

Table of points

NoName1. Kierros2. Kierros3. Kierros4. Kierros5. Kierros6. KierrosTotal
Avoin
1Peetu Kauppinen10079927910088380
2Onni Inkiläinen90100100792588378
3Joosua Kinnunen6493399182100366
4Eero Maasola9079811009454365
5Leo Anttila646481188267294
6Riku Lehtinen291462628225235
7Atte Virtanen7950543200215
8joonatan mustaniemi435039625742212
9Onni Kaitera64363944570204
10Pekka Kilkki50500125725182
11Miiko Miettinen072391108132
12Tuomas Miettinen00690054123
13Roni Laine36000075111
14Joona Kinnunen00071310102
15Sakari Mäkäläinen14298320083
16Elias Kannisto079000079
17Elias Oja0005310063
18Hao Kanerva000057057
18Petri Poutanen000057057
20Harri Kulotie0015038053
21Jesper Paavola2100240045
22Mikko Kanervo000440044
23Jali Honkanen000002525
24Jaakko Kumpula021000021
25Niko Kinnunen000019019
26Tuomas Heikkinen7000007
27Rasmus Lahtinen0006006
Alle 950
1Viljami Knuutti559610004468319
2Santeri Salmirinne09643831354276
3Joonas Hölttä0071548068273
4Paavali Penttinen40170836740230
5Nooa Virtanen0460544483227
6Eeti Määttä9525010000220
7Leevi Anttila07157365314217
8Roni Anttila00009093183
9Jesper Paavola08300900173
9Sakari Mäkäläinen000073100173
11Tuukka Linna071297100171
12Sammeli Portti000932729149
13Jimi Morko00006083143
14Julius Heinonen00864300129
15Heikki Kainulainen95001470116
16Janne Pesonen00001000100
17Tapio Kukkonen750000075
17Juho Liimatainen750000075
19Antti Kaukola3000004070
20Jouni Pollari000640064
21Joonas Pakarinen058000058
22Tuomas Kukkonen550000055
23Petri Paukku000005454
24Elias Lehtinen0014290750
25Petteri Pitkänen0000272148
26Tuomas Heikkinen046000046
27Antto Mäkinen033000033
28Joni Lehtonen000027027
29Petteri Pietilä000210021
30Manu Jalasaho150000015
30Antti Hiekkanen150000015
32Lauri Häkkinen0800008
33Juho Tuononen0007007
Alle 900
1Harri Jormakka750436410093332
2Ville Lahti32086868343298
3Ville Ilmonen88887143014290
4Tommi Mattila0501464330161
5Otso Kallio00006793160
6Juho Tuononen08800064152
7Pietari Anttila13250145029118
8Antti Kaukola00100000100
8Nooa Virtanen10000000100
8Petteri Pitkänen00010000100
11Nico Lähteenmäki32029290090
12Tapio Kukkonen000006464
13Tommi Kallioniemi570000057
13Leevi Anttila570000057
13Antti Apilainen005700057
16Lasse Kajanne000017017
Alle 850
1Joel Lehtinen67506775430259
2Pekka Peippo000100570157
3Kasper Asp003301000133
4Otso Kallio00100000100
4Manu jalasaho01000000100
4Severi Sipiläinen10000000100
7Arttu Korhonen000079079
7Leonard Virtanen000079079
9Lenni Pollari3300029062
10Joona Ahonen000500050
11Aamu Ahtiainen000250025
12Eetu Kuusjärvi000014014


 Show presenter
 | 
Show PDF 

Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?