Login
Peurungan Viikkokisat  1/28/18-10/11/26
↑↓
  • Comment: Kilpailumaksu 5€ (kulttuuri- tai liikuntaseteli käy maksuun) Nemon kassaan. Kierros alkaa kello 13:00 Metrixin mukaiselta väylältä.

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRatingResultHCSum (Result-HC)
1Aaro Valli8730
1Anja Parkki7330
1Ilari Pelkonen9000
1jere rosenqvist9410
1Jose Lehtonen76322.64-22.64
1Jose Lehtonen8790
1Juuso Litendahl8090
1Leevi Paananen9722.57-2.57
1Leevi Paananen8030
1Matti Ahonen9148.84-8.84
1Ville Jääskeläinen9400
12Arttu Savolainen601664125
13Aatu Surakka5617846.1331.87
14Veera Kauppinen5128550.7634.24
15Lauri Ylinen66173.4332.4840.95
16joonatan mustaniemi79566.720.8745.83
17Kimmo Ylinen7686821.9746.03
18Mikael Forssell8596013.3546.65
19Henri Isopoussu7297326.2946.71
20Tuukka Linna78870.1723.2646.91
21Eero Hyppönen7896719.9847.02
22Topias Savolainen54190.1742.647.57
23Pete Hytönen8606113.2647.74
24wille mäkinen77969.5621.4948.07
25Joona Päätalo91156.337.8348.5
26Juuso Rantanen7956819.4148.59
27Ari Hönnilä84564.6315.6748.96
28Jami Riekkola80767.3818.1349.25
28Aarni Viinanen72775.3326.0949.24
30Otto Ranta-Korpi8216716.9550.05
31Eelis Marjanen85365.0314.9550.08
32Harry Kovanen7907221.8550.15
33Marko Pietiläinen83266.515.9150.59
34Petri Paukku8626615.1750.83
34Miiko Miettinen84168.1417.3250.82
36Mira Kivelä74276.5725.5751
37Mika Kinnunen7057927.9451.06
38Kasper Lesonen71483.532.4351.07
39Pekka Nieminen8096715.951.1
40Aatu Virta85765.4314.2151.22
41Roope Hirvonen9006311.7551.25
42Harri Savolainen8876210.751.3
43Jarkko Makkonen80070.419.0751.33
44Valtteri Korhonen8856311.3551.65
45Jani Kerttula8077018.2851.72
46Jaakko Hokkanen8846310.9852.02
47Lassi Vuorinen8426714.9652.04
48Lauri Lehtinen92059.97.7652.14
49Riku Ala-Pöllänen73477.2525.0952.16
50Jussi Honkala80771.6919.4752.22
51Mikko Alakotila8236916.7652.24
52Jari Puranen86265.4613.252.26
53Jonne Suvilaakso8596613.7252.28
54Antti Hiekkanen85766.9414.6352.31
55Pasi Kovanen80972.520.1952.31
56Akseli Pietiläinen82768.7116.3852.33
57Toni Jaatinen97954.331.9152.42
58Joni Jääskeläinen8926310.552.5
59Hannu Tikko8696512.4152.59
60Jaako Vainio7537623.3952.61
61Markus Tissari8276916.3852.62
62Veeti Pajari79771.7518.952.85
63Peetu Kauppinen93359.586.7152.87
64Petri Poutanen89163.6610.7152.95
65Matias Kalaoja95457.334.3652.97
66Ville Huovinen8636713.9453.06
67Kalle Kumpulainen92460.747.6753.07
68Toni Kontio8996511.8753.13
69Kalevi Louhivuori93559.56.3153.19
70Joni Lehtonen87865.4712.2653.21
71Aki Kakriainen8616915.7653.24
72Esa Eskelinen75576.7523.4753.28
73Pekka Kauppinen90762.729.4353.29
74Tinja Väisänen81670.817.3653.44
75Jani Saukko994540.553.5
76Arttu Mäki83870.2916.7753.52
77Niko Hujanen8836410.4153.59
78Juha Kallio83170.6717.0553.62
79Niklas Jormanainen8177117.3353.67
80Oskari Pakarinen7967319.3253.68
81Juha Lahtinen8287016.2953.71
82Pyry Kilpeläinen83169.5415.7753.77
83Nico Lähteenmäki8057521.2253.78
84Ville Salminen903639.1953.81
85Eero Hämäläinen8037319.1653.84
86Eetu Räisänen8516814.1153.89
87Aku Lampinen8836511.0853.92
88Teemu Hakala92860.676.7253.95
89Sami Perälä85168.2514.2154.04
90Noel. Kaivonurmi86769.1715.0954.08
91Mixu Kauppinen8496914.6754.33
92Kaapo Nupponen86368.714.2254.48
93Hannu Hepojoki81772.7518.1954.56
94Mikko Romo91862.297.6754.62
95Jukka Hanhela89464.679.9854.69
96Eelis Rahikkala81172.5217.8154.71
97Kim Janhonen955594.2654.74
98Jami Riekkola平96358.333.554.83
99Ilkka Kiviranta8896510.1654.84
100Kasperi Lehtinen88565.510.6554.85
101Sebastian Ahonen87966.511.6254.88
102Anne Kettunen83670.515.5354.97
102Elias Kannisto93861.256.2854.97
104Aaro Lahtinen8846610.9855.02
105Jarno Kolu83670.8815.8355.05
106Jouni Pollari87068.8613.7855.08
107Teemu Roihas8187317.8755.13
108Joona Ahonen8227216.8655.14
109Veeti Kinnunen76477.522.3555.15
110Juuso Kalho94460.635.4555.18
111Sami Taskinen85768.5313.3355.2
111Veeti Hakala79075.7320.5455.19
113Markus Niva918637.7755.23
114Toni Nieminen79375.2319.9755.26
115Kuutti Mikkonen8856711.6555.35
116Toivo Valkonen80775.6420.2855.36
117Hao Kanerva93961.4655.4
118mira ekroos83571.516.0355.47
119Jari Tasma8477014.4955.51
120Aleksi Piironen900659.4755.53
121Janne Kaukua91763.437.8955.54
122Jarkko Heino79474.518.9255.58
123Tiina Hämäläinen78875.6720.0855.59
124Jarmo welling82771.8616.2555.61
125Leo Anttila901659.3855.62
126Luka Göös8547115.3855.62
127Joel Hänninen89666.3510.6955.66
128Aki Karvonen8227317.3255.68
128Ari Miettinen7967519.3255.68
130Santeri Rintalahti935626.355.7
131Joonas Hölttä8766913.2655.74
132Henri Kettunen8926610.2355.77
133Vili Virtanen906659.1455.86
134Aleksi Nurmi90167.511.6355.87
135Tuomas Nevalainen73782.6126.755.91
136Eemil Mäkelä7947620.0455.96
136Janne Paananen90464.58.5455.96
138Konsta Tonteri968593.0355.97
139Miika Hirvonen88569.513.5155.99
140Miska Mäkinen831721656
141Kasper Kuorinki92864.58.4656.04
142Jakke Uusitalo86269.1413.0956.05
143Keijo Sivill86570.8214.7556.07
144Vili Roihas7378124.9156.09
145Mikko Nurmi83572.4616.3556.11
145Veli-Matti Kantanen8886710.8956.11
147Samu Luostarinen919647.8756.13
148Ville Ilmonen89367.511.2756.23
149Tomi Piispanen940625.6856.32
150terho kaipio-sarja73581.4925.1456.35
150Arttu Vesala8776811.6556.35
150Samuel Hänninen983581.6556.35
153Jani Venäläinen90566.381056.38
153Niklas Mikkola7998023.6256.38
155Roope Häkkinen86469.4212.9856.44
156Jani Junikka96160.453.9956.46
157Luka Honkonen97059.332.8456.49
158Jaakko Lähdesmäki89366.5810.0256.56
159Ahmatti Ahonen89167.4410.8356.61
160Aki Holopainen906658.3756.63
161Samuli Takala 平912658.3356.67
162Henri-Eemil Huotari93662.435.7556.68
163Antti Riekkola923647.2756.73
164Tatu Koivukoski90166.259.3856.87
165juuso jakonen8517114.1156.89
165Roni Laine97359.672.7756.9
167Tero Kerttula83073.2716.3556.92
168Eero Vahvaselkä956624.9957.01
168Toni Savola92864.527.5257
170Juha Nauha8776911.9657.04
170Samu Halinen85172.3315.2957.04
172Jukka Laitinen97559.672.657.07
173Julius Heinonen8866810.857.2
174Lauri Vaaraniemi79776.519.2257.28
175Tero Koivu86570.4813.1857.3
176Väinö Mäkelä102854.75-2.757.45
176Jarno Siekkinen8786911.5557.45
178Ari-Matti Kosonen903679.4457.56
179Jussi Perlinen8906810.4257.58
179Riku Lehtinen94862.54.9257.58
181Topi Lehikoinen924657.3957.61
182Ismo Pulju8277416.3857.62
182Ari Piiroinen85371.7114.0957.62
182Teemu Heinänen93863.445.8357.61
185Taavi Hirn86370.6712.9757.7
185Atte Virtanen85872.8515.1457.71
187Janne Pärssinen902679.2857.72
188Andreas Storbacka8487517.2357.77
189Iina Salminen8717012.2257.78
190Jaakko Ollila91966.218.4157.8
191Esa Ruuska8966810.1257.88
192Mika Smolander8517214.1157.89
193Arttu Hiltunen86371.6713.7257.95
194Vili Hintikka83374.2516.2558
195Roope Koivisto8976910.9358.07
196Ante Tuomaala80480.3322.2258.11
197Sami Taskinen平93764.76.5858.12
198Pasi Heikkinen84473.615.3758.23
199Aleksi saastamoinen85871.7513.4558.3
200Jussi Takala84273.514.9658.54
201Raimo Saunanen92365.56.9558.55
202Veeti Remonen8956910.4358.57
203Joni Kuusela97061.673.0858.59
204Kimmo Vänskä9096910.3258.68
205Sakari Mäkäläinen923667.2958.71
205Lasse Kajanne88469.711158.71
207Leo Tarvainen89169.3310.658.73
208Atte Hautakangas987601.2658.74
209Kasperi Häkkinen88171.2512.4658.79
210Rasmus Tuominen957634.1858.82
211Matti Savola89370.4411.658.84
212Mari Kaipio79378.4119.5558.86
212Riku Ahola8197617.1458.86
214Atte Hirvi904689.0958.91
215Eeti Määttä938656.0358.97
216Aapo Reinikainen8107717.9959.01
216Janne Pajari89370.6411.6359.01
218Nicolas Lakonen947644.9259.08
219Leevi Salonen896699.8559.15
220Eetu Mattsson93565.56.3259.18
221Pauli Kovanen7389030.7959.21
222Tuomas Vertanen8487414.7759.23
223Seppo Sorvamaa85273.2914.0459.25
224Aamu Ahtiainen7878020.7259.28
225Mikko Hytönen911688.6659.34
226Pasi Toivola7738121.6559.35
227Henri Salminen94264.955.5759.38
227Juha Lindroth86374.515.1259.38
229Markus Söderström92867.438.0459.39
230Petteri Hakala91967.78.2759.43
231Sami Väisänen95563.934.4759.46
232Mikael Möttönen8467717.4659.54
233Joonas Räisänen88070.9211.3659.56
234Samuli Takala91767.57.8659.64
235Niko Hakulinen85575.215.4859.72
235Jasu Salmela902699.2859.72
237Toni Kauhanen989611.2659.74
238Santeri Kaksonen7938020.1459.86
239Mika Kyngäs89270.3310.4259.91
239Eetu Räsänen92768.58.5859.92
241Jeremias Kalliokoski940677.0559.95
242Eemeli Kuikka88172.412.4459.96
243Heikki Sillanpää831761660
243Jarkko Karhila92867760
245Iiro Salomaa84774.514.4960.01
246Arttu Siekkinen958654.9460.06
247Juho katainen8857110.8960.11
248Onni Kaitera950654.8660.14
248Lauri Jylhä7638120.8660.14
250Iiro Hirvanen83675.8315.5360.3
251Miika Kastarinen89371.2210.8960.33
251Simo Väisänen92867.457.1360.32
253Antti Ruuska87172.7112.3660.35
254Esa Surakka7638524.6660.34
255Heidi Könssi68390.7730.4160.36
256Mikko Kanervo87572.3911.9460.45
257Kalle Wallin8897110.5160.49
258Petteri Kyytinen8707312.3160.69
258Marko Lehtinen966643.3160.69
260Lassi Kähäri998610.2460.76
261Tuukka Kivioja952654.2360.77
262Jani Kotanen89071.6110.8360.78
263Otto Lehtonen97962.832.0460.79
263Joona Åström8957110.2160.79
265Jooa Saari96963.822.9960.83
266Juho Liimatainen8727312.1260.88
267Marko Liponen8587716.160.9
268Juho Tuononen8887210.8961.11
269Petteri Pitkänen89171.6310.3961.24
270Lauri Lakanen88272.511.1761.33
271Risto Kannisto8957210.6361.37
272Kalle Sivill95266.5561.5
273Niko Voutila923697.4961.51
274Marko Könssi82878.1216.5461.58
275Aatto Rautio8807311.3661.64
276Miika Jormanainen8917210.3261.68
277Taneli Löppönen89971.59.8161.69
278vilho kokko8318119.1661.84
279Akseli Virtanen927697.161.9
280Petri Virtanen90571.149.261.94
281Jani Parkkonen948675.0561.95
282Juha Häkkinen85376.6114.5962.02
283Matti Leppämäki88073.6311.5762.06
284Onni Kivinen924718.9362.07
285Juho Kauppinen940685.8462.16
286konsta kovanen89873.7511.5662.19
287Valtteri Jokitalo90172.179.8562.32
288Tero Huisman8557613.6662.34
289Sami Koivusilta89273.2510.8562.4
290Tuomas Miettinen98963.51.0762.43
291Tom Haikarainen8018522.5662.44
292Onni Kovanen92969.757.2762.48
293Arttu Helke7948219.5162.49
294Janne Pesonen93568.746.2262.52
295Jimi Västinen964663.4662.54
295Mika Moilanen80780.7518.262.55
297Eeli Anttila8377815.4462.56
297Pauli Pottonen79882.0219.4662.56
299Ville Kolari84578.2515.6662.59
300Harri Kulotie996630.462.6
301Kimmo Lahtinen8497714.362.7
301Eetu Latikka944685.362.7
303Roni Ruhala7828219.1962.81
304Mika Hyppönen8567714.0162.99
305Jarmo Viik8867612.9363.07
306Jooa Kaivonurmi8228420.9263.08
307Kalle Hytönen93469.256.1563.1
308Maxim Saarimäki916739.8763.13
309Ossi Lahtinen8687612.8463.16
310Joonas Jokela8278016.8163.19
311Mikko Minkkinen8288218.7963.21
312Pauli Aho8497814.6963.31
313Lasse Kuusisto76085.9322.663.33
314Tapani Kalliokoski8608016.4563.55
315Raimo Honkonen7888420.4463.56
316Iiro Fredrikson8597713.3563.65
317Jenna Kinnunen7438824.3463.66
318Joonas Blomberg8238117.263.8
318Jarno Virtanen85178.0714.2763.8
320Niko Nikunen967673.1363.87
321Pekka Tirri87076.2512.3163.94
321Leevi Anttila8417915.0663.94
323Reima Liponen990651.0563.95
324Annemari Reini527108.6744.5364.14
325Vilho Karppinen8747914.8164.19
326Marianna Ojajärvi8668015.7564.25
327Paavo Räty908738.7164.29
328Daniel Karvanen919727.6764.33
329Jani Koivusilta8268520.4564.55
330Timo Tanttu87676.511.964.6
331Arto Kolu79884.1719.5564.62
331Tommi Vähäjylkkä955694.3864.62
333Arto Orbinski936727.2664.74
334Rauli Savela96368.323.5364.79
334Tero Hautakangas8957510.2164.79
336Veeti Outinen972683.1764.83
337Aleksi Rajanen86577.612.7564.85
338Joona Mielonen8308116.164.9
339Tuire Leppänen8398115.8265.18
340Jari Pajari95170.044.8365.21
341Remu Tuura81183.1517.965.25
341Jere Kuismin8837913.7565.25
341Sampsa Huoponen982671.7565.25
344Toni Kukkamäki8308216.5465.46
345jouko Laine8408115.1565.85
346Santeri Salmirinne927737.165.9
347Aapo Savolainen7149327.0865.92
348Otto Hiljander7578923.0165.99
349Sami Kämäräinen8448114.9166.09
350Jussi Kautela8677912.8266.18
351Harri Hyökyvaara8748114.8166.19
352Matti Friman8697912.7366.27
353Mika Ohtokallio89476.510.1866.32
354Riku Pulkkinen8677912.5966.41
355Raimo Malinen8418215.0666.94
356Alpo Kaitera938736.0366.97
357Anne Leppälä81488.2520.9267.33
358Jenna Turunen8608113.5667.44
359Henrik Blomberg7689022.5567.45
360Pentti Miettinen85282.7114.4768.24
361Sami Pursiainen88879.2710.6968.58
362Elias Päivärinta8428415.3768.63
363Miikka Vuorinen82385.8317.268.63
364Tuomo Harju90878.838.9469.89
365Niko Spelman8948010.0469.96
366Jussi Kovanen87682.3311.8170.52
367Severus Sievänen8019018.8471.16
368Joni Liukkonen86684.9713.671.37
369Petri Vehkonen90381.19.4371.67
370Eetu Ruusinen67010331.2571.75
371Eemeli Laine90581972
371Juha Hakkarainen903831172
373Hermanni Hammarén88183.5711.5672.01
374Tuomas Turunen93279.366.5372.83
375Veepee Savela96876.733.0973.64
376Aapo Hämäläinen895849.9474.06
377Risto Ronkainen8738611.8874.12
378Asko Telinen8079318.4174.59
379Mika Kaakkolahti88386.3311.1375.2
380Tomas Fredriksson7339822.2375.77
381Minna Sellman79999.519.2980.21
382Juha Erkkilä8919210.5981.41
383Harri Ruotsalainen92788.336.7581.58
384Sakari Mattila811103.3318.3984.94
385Teemu Häkkinen828101.6716.585.17
386jani keurulainen803104.1418.8885.26
387Matti Hänninen87512312.15110.85
388Jenna Suhonen85113614.48121.52
389Jussi Janhonen86414613.23132.77
390Artturi Asikainen0
390Matti Ahonen0
390Ruuben Aspegren94.7-94.7
390Valtteri Kumpulainen95.35-95.35
390Valtteri Kumpulainen0
390Valtteri Paukkonen95.07-95.07
390Valtteri Paukkonen0
390Ruuben Aspegren0
390ohto salmela94.7-94.7
390ohto salmela0
390Artturi Asikainen91.84-91.84
390Jorma Parkki00
390Ilari Pelkonen97.81-97.81
403Joakim Frediksson67117.51-50.51
404Jari Krestyannikov70113.38-43.38
405Tomi Tyni75117.51-42.51
406Jari Vehviläinen67.67108.53-40.86
407Randy Clayton57.597.23-39.73
408Eemeli Palovaara76113.38-37.38
409Juha Närhi69106.11-37.11
410Niclas Liukkonen71.25107.5-36.25
411Petrus Laulumaa65.89101.99-36.1
412Elia Paukkunen59.895.22-35.42
413Mikko Ahola63.0998.47-35.38
414linus Göös59.594.7-35.2
415Samu Åström60.5394.82-34.29
416Edi Karjalainen67.67100.93-33.26
417Petrus Katainen6494.7-30.7
418Touko Hänninen6696.23-30.23
419Veli-Pekka Savela6797.18-30.18
420Joonas Koskinen69.599.67-30.17
421Ari Latikka70.38100.42-30.04
422Henri Keteli6594.7-29.7
423Juuso Kolehmainen62.7292.38-29.66
424Markus Alatalo65.795.32-29.62
425Petteri Pietilä73.61103.22-29.61
426Tapio Virtanen70.1899.58-29.4
427Akusti Toivonen6897.28-29.28
428Juuso Mäntykangas65.594.7-29.2
429Osku Hiljanen63.592.66-29.16
430Lauri Häkkinen66.2995.25-28.96
431Matias Lindfors85113.38-28.38
432Jyrki Ylönen73.8102.17-28.37
433Samuli Räisänen77105.33-28.33
434Jonne Sormunen69.3997.71-28.32
435Roope Mikkonen6997.28-28.28
436Aatu Paananen66.294.4-28.2
437Samu Puumalainen68.5496.46-27.92
438Akseli Järvelä69.697.19-27.59
439Heikki Rissanen67.2594.75-27.5
440Miikka Vuori7097.28-27.28
440Aaro Karhumaa7097.28-27.28
440zyfiz7097.28-27.28
443Otto Minkkinen75.68102.87-27.19
444Oskari Vikström68.3995.45-27.06
445Tommi Hautakangas71.2998.33-27.04
446Santtu Mäcklin67.6794.7-27.03
447Jerri Niinijärvi67.7194.7-26.99
448Jarno Närhi72.3699.29-26.93
449Heikki Mäkelä69.1996.09-26.9
450Iiro Järventausta67.8394.7-26.87
451Oskari Lappalainen65.4192.17-26.76
452Mikael Karjalainen6894.7-26.7
452Tuukka Roivainen6894.7-26.7
454Iivari Palovaara81.2107.77-26.57
455Patrik Hertteli70.3896.84-26.46
456Vili Lappalainen68.8195.15-26.34
457Olli Patinen70.2596.44-26.19
458Arttu Virtanen70.8896.96-26.08
459Eetu Muurikainen68.2594.29-26.04
460Viivi Kiviharju76.33102.3-25.97
461Matias Puikkonen71.3897.19-25.81
462Joonas Pakarinen69.1494.95-25.81
463Sami Viinikainen71.597.28-25.78
464Veeti Ranta67.593.27-25.77
465Onni Leistiö66.1791.53-25.36
466Roope Moisio67.3392.68-25.35
467Eetu Venäläinen7297.28-25.28
468Henri Roivainen69.594.7-25.2
469Tomi Jaatinen7297.18-25.18
470Niklas Nuutinen7094.7-24.7
470Ville Käkelä7094.7-24.7
470Topi ahonen7094.7-24.7
473Joonatan Reina7296.57-24.57
474Jani Sihvonen7397.28-24.28
475Hermanni Rautiainen66.6790.89-24.22
476Patrick Brunnemer7194.7-23.7
476Samuli Paavilainen7194.7-23.7
476Veeti Lampinen7194.7-23.7
476Lauri Puttonen7194.7-23.7
480Leevi katainen67.3390.89-23.56
481Eemeli Elola72.4395.96-23.53
482Matias Honkonen71.4394.96-23.53
483Valtteri Piilola70.4293.75-23.33
484Jere Aro7497.28-23.28
485Joni Lamberg6991.84-22.84
486Kalle Kumpulainem71.8894.7-22.82
487Marko Ollonen7193.82-22.82
488Anton Leppänen74.597.28-22.78
489Jyrki Puttonen082.38105.15-22.77
490Tomas Kaasinen7294.7-22.7
491Jaakko Jääskeläinen68.3390.89-22.56
492Max Leinonen72.3394.7-22.37
493Samuli Tamminen7597.28-22.28
493Eino Hassinen7597.28-22.28
495Verneri Paukkonen7496.25-22.25
496Juuso Fagerlund72.594.7-22.2
497Kai Perälä69.6791.71-22.04
498Leevi Hölttä7394.7-21.7
498Santeri Asikainen7394.7-21.7
498Atte Mäntynen7394.7-21.7
501Mikko Lampi73.1194.7-21.59
502Pietari Anttila7596.42-21.42
503Joonas Malkamäki7697.28-21.28
504Visa Karhila71.592.66-21.16
505Elias Salo7494.7-20.7
506Hannes Hassinen7797.28-20.28
506Aapo Varis7797.28-20.28
508Jarno V7797.18-20.18
508Jari Hotti7797.18-20.18
510Alvari venäläinen7594.7-19.7
510Pee Vesterinen7594.7-19.7
512Mari Ahola84.5103.8-19.3
513Niko Samrong7897.28-19.28
514Mikko A Koskenlahti73.1792.1-18.93
515Eetu Utriainen71.590.22-18.72
516Matias Koukka7694.7-18.7
516Santeri Rautiainen7694.7-18.7
518Vili Vehviläinen80.8599.21-18.36
519Wille Kuokkanen76.594.7-18.2
520Virpi Kankainen89.78107.95-18.17
521rasmus reinikainen7794.7-17.7
521Pietu Pietiläinen7794.7-17.7
521frans kangas7794.7-17.7
524Rasmus Aspegren77.2294.7-17.48
525Teo Tawast77.594.7-17.2
526Nooa Virtanen79.2896.46-17.18
527Jesse Koivunen7188.03-17.03
528Heikki Lönn76.2592.87-16.62
529Johanna Ahola8298.22-16.22
530Jukka Saari8197.18-16.18
531nikolai Kuusimäki78.494.48-16.08
532Petri Moisio77.0892.94-15.86
533Samu Rahkonen7994.7-15.7
533Topi Sauriala7994.7-15.7
535Tommi Viita79.494.7-15.3
536Lauri Pulliainen79.7994.7-14.91
537Onni Arve8194.7-13.7
538Kalle Ruokamo84.597.28-12.78
539lauri kiili8294.7-12.7
540Mikael honkonen82.2994.7-12.41
541Eemil Vaskilampi82.594.7-12.2
542Harri Jormakka83.6395.83-12.2
543Arto Niiranen8597.18-12.18
544Laszlo Korsos83.3294.7-11.38
545Lenni Pollari8697.28-11.28
546Marko Saarinen84.795.96-11.26
547Ilmari Järvelä8494.7-10.7
547Valtteri Kuuri8494.7-10.7
547Lauri Rutanen8494.7-10.7
550Aleksi K.7888.03-10.03
551Eevert Vihtari8897.28-9.28
552Jarko Vainio8695.13-9.13
553Eliel Karsikas8694.7-8.7
554Joel Mäki86.7594.7-7.95
555Samuel Tarkka8794.7-7.7
556Manu jalasaho86.7494.39-7.65
557Leonard Virtanen96.7103.67-6.97
558Ville Ollonen87.7594.13-6.38
559henry åkerlund8994.7-5.7
560Matti Ruuska92.597.18-4.68
561Timi Huisman92.7594.92-2.17
562Tomi Kanerva89.291.16-1.96
563Niklas Huttunen91.5793.07-1.5
564Miika Sokero94.594.7-0.2
565Jenni Lampi10097.282.72
566Juho Jänis10494.79.3
566Santeri Autio10494.79.3
568Iivo Viinikainen104.6794.79.97
569joonatan saarnio101.6790.8910.78
570Elias Ylinen10894.713.3
571Oskari Autio11494.719.3
572Santeri Ahola113.292.4120.79
573Arttu Lilja115.6794.720.97
574Verna Kanerva115.491.1624.24
575Aleksi keurulainen12297.1824.82
576Kosti Pulkkinen126.6794.731.97
577Timo Virtanen13094.735.3
578Carlos Pulkkinen139.3394.744.63
579Tiia Virtanen15394.758.3

  1. kierros2. kierros3. kierros4. kierros5. kierros6. kierros7. kierros9. kierros10. kierros11. kierros12. kierros13. kierros14. kierros15. Kierros15. kierros16. kierros17. kierros18. kierros19. kierros20. kierros21. kierros22. kierros23. kierros24. kierros25. kierros26. kierros27. kierros28. kierros29. kierros30. kierros31. kierros32. kierros33. kierros34. kierros35. kierros36. kierros37. kierros38. kierros39. kierros40. kierros41. kierros42. kierros43. kierros44. kierros45. kierros46. kierros47. kierros48. kierros49. kierros50. kierros51. Kierros52. Kierros53. Kierros54. Kierros55. Kierros56. Kierros57. Kierros58. Kierros59. Kierros60. Kierros61. Kierros62. Kierros63. Kierros64. Kierros65. Kierros66. Kierros67. Kierros68. Kierros69. Kierros70. Kierros71. Kierros72. Kierros73. Kierros74. Kierros75. Kierros76. Kierros77. Kierros78. Kierros79. Kierros80. Kierros81. Kierros82. Kierros83. Kierros84. Kierros85. Kierros86. Kierros87. Kierros88. Kierros89. Kierros90. Kierros91. Kierros92. Kierros93. Kierros94. Kierros95. Kierros96. Kierros97. Kierros98. Kierros99. Kierros100. Kierros101. Kierros102. Kierros103. Kierros104. Kierros105. Kierros106. Kierros107. Kierros108. Kierros109. Kierros110. Kierros111. Kierros112. Kierros 113. Kierros114. Kierros115. Kierros116. Kierros117. Kierros118. Kierros119. Kierros120. Kierros121. Kierros122. Kierros123. Kierros124. Kierros125. Kierros126. Kierros127. Kierros128. Kierros129. Kierros130. Kierros131. Kierros132. Kierros133. Kierros134. Kierros135. Kierros136. Kierros137. Kierros138. Kierros139. Kierros140. Kierros141. Kierros142. Kierros143. Kierros144. Kierros145. Kierros146. Kierros147. Kierros148. Kierros149. Kierros150. Kierros151. Kierros152. Kierros153. Kierros154. Kierros155. Kierros156. Kierros157. Kierros158. Kierros159. Kierros160. Kierros161. Kierros162. Kierros163. Kierros164. Kierros165. Kierros166. Kierros167. Kierros168. Kierros169. Kierros170. Kierros171. Kierros172. Kierros173. Kierros174. Kierros175. Kierros176. Kierros177. Kierros178. Kierros179. Kierros Huom. Aloitus aika 13.00.180. Kierros181. Kierros182. Kierros183. Kierros184. Kierros185. Kierros186. Kierros187. Kierros188. Kierros189. Kierros190. Kierros191. Kierros192. Kierros193. Kierros194. Kierros195. Kierros196. Kierros197. Kierros198. Kierros199. Kierros200. Kierros201. Kierros202. Kierros203. Kierros204. Kierros205. Kierros206. Kierros207. Kierros208. Kierros209. Kierros210. Kierros211. Kierros212. Kierros213. Kierros214. Kierros215. Kierros216. Kierros217. Kierros218. Kierros219. Kierros220. Kierros221. Kierros222. Kierros223. Kierros224. Kierros225. Kierros226. Kierros227. Kierros228. Kierros229. Kierros230. Kierros231. Kierros232. Kierros233. Kierros234. Kierros235. Kierros236. Kierros237. Kierros238. Kierros239. Kierros240. Kierros241. Kierros242. Kierros243. Kierros244. KierrosSum
1Sami Väisänen 596764696259586759666358604563636267596260655952495160595663626662636861616661596160616566686366666460606263716757645964606169646465595558636366626054615864646060585863575860566257715964646663545960606473606262716460706765657268646661676260677059666472697157675965606259666365646069636780609068
2Pauli Pottonen 72887877757380808175727877805981808380808078857277827574857482696982848179857380767363777379717881748477847785697673727975736979777482857976907673897478807480717284797380778084787575767170817279746872827679727879867279738483708470807494737983757181788087778183867995828210497
3Hao Kanerva 6361596961596071676267605561616061535866625762645958656055545759575657635654566162666458626260646959606463606561545766555753565954585759595968616156545554525957615256535954565455555952595556585564665959635958616055595964626059635754616350575756625559595956605853547794
4Tero Koivu 67677269676367726978497470657465596862727268656466566268666862627070697375697065926760656361616362626670667465617357726462816464676061646076645962656559617171646457676267606162635967666458686565737167667270666867646270636767687469
5Ahmatti Ahonen 686563667077847269666970676657777266727475647469716675655972727369746671676469676769666462697062646461586269716461676462667265657260687270657166706165656564656768616263646361596165636361646567636475
6Henri Salminen 6757596460447462635956576362555659595057555963686966656263626658585761636059636058716358575861515162606160665559656258576258656357576959646663566157496257556363586166625963655253
7Pasi Heikkinen 7067757266726872716874656867717668556471747869656772697064636970617170696969737269756978666769626769637069607273726476667557676169656866697067706568787270696981726770785803
8Harri Jormakka 767976747372737776518070787471798478697574647076746969757567747079727373636366687075867573787782766572786963666172727275724428
9wille mäkinen 7778707863767162746372587666697077667273727268716468707369666870595459646767626365666062636366596757606266687071643826
10Marko Saarinen 92898682867481839255768178828367788072728680767981777567768576716973728779788578858686838279747075647183838377734393
11Ari Hönnilä 7073736264636162635959636265616167646462606661626166656387626467657166686862666168636967656663636165596272583490
12Mikko Kanervo 7367687262686773726969657170587372725872636663676660677665687259737068646565676159616465676759666365653397
13Arttu Mäki 797586777368687664676669778572807475667567686874757580647166687177666460616467646666686569757456633444
14Jarno Virtanen 756668538280686867696974676868728375727966846457636467787976746368816768676665697975746763637062733435
15terho kaipio-sarja 83887277807272818310773907686828983778074898176738283697575758281757380827384807986768076798087743830
16Jani Kotanen 67657566625846716671686769667357696269718266667567646166627663616776596162656772652721
17Teemu Roihas 797779746670766977657173777281766870726872746671706873756671757372757780777874732920
18Tero Kerttula 52757776797966787574727367736771616472726475697278666467696976767470757577722711
19Joonas Koskinen 746464687070776765686864625761636573666766637969656966677669696967686674672502
20Kalle Kumpulainen 62626258615860616564636966605654675461515463645460646264586462646159592126
21Jani Venäläinen 71607162706165666073677067746268696970706566706666656763666864596466642324
22Joni Liukkonen 799184787776778653688466768169757480728772616971777265696965807769762525
23Janne Pesonen 6465647166687278666865616654656267626459596168645371636563726066592131
24Matti Ahonen 6477707068477776667462646465605666666265656777657567787170636967612214
25Nooa Virtanen 100919296868679868182828579748282718672787773767271707871757068662537
26Joel Hänninen 596665646171756568736080606264696966776466676563657460686756682057
27Matias Honkonen 7978857973727376707174737366697366666969726768727366727164642143
28Rauli Savela 63665966736262616868625362546166616453535554606164665457541762
29Ilari Pelkonen73636163645757586967706873705866605966635961616261666366661850
30Petri Poutanen 64647473627068716156606462606359596063616265666268586565611846
31Eelis Marjanen 70677773696464706564586163686263656162636963616664626164671886
32Marko Könssi 73707470778379796165637173677365796866698368636869656461652031
33Jari Pajari 646265606770666863585762666066647164636252615665576062601751
34Eetu Muurikainen 757069656480677674736570737161747166596965666463646376581911
35Jarno Närhi 7168707476827181787368728061667166111696465607072706577752026
36Sami Taskinen平 5965666864646164616365636265676465627162626966707061681747
37joonatan mustaniemi 8374627460636370666460736770717065646462637355637558691801
38Manu jalasaho 10292859486929285927973868683848398787887808890898285932342
39Arttu Virtanen 876875666670726672677474746869696966697467787268721772
40Heidi Könssi 868483858485737080798780818579809272806973808077731997
41Ari Latikka 6768716670746765717371696570727466767568707473741689
42Simo Väisänen 64636361727167616468646463636562585561677665671484
43Petri Vehkonen 79756776838268736972737372737274747278707577761703
44Petteri Pietilä 76736980807269747578768174876874686871787464641693
45Mari Kaipio 77767181937568667373697278759277727677756773691725
46Mira Kivelä 86757676737667727774687085797572797780758182861761
47Valtteri Korhonen 625961626460666267645758596664746065646462661386
48Toni Savola 656562626665666166657265636470696162656464621424
49Oskari Lappalainen 667366727255625861636865656465686765726566611439
50Otto Minkkinen 887976817973697376857679737073747777727369731665
51Laszlo Korsos 1039391879192898882738180748382717287707783841833
52Oskari Vikström 6659565756656265514861615465644859675456571231
53Mari Ahola 8883908689858682848690908877817888867886791780
54Valtteri Kumpulainen 86827180797977888575747981767570696565771533
55Ville Ollonen 10111295919499100858589848374927775798077831755
56Samu Åström 767265585162696056575957655759566156621158
57Jaakko Lähdesmäki 756968665957647569676570686364686362731265
58Antti Ruuska 737272817364746871477477806465676564661317
59Sami Taskinen 757471716877716570656365666869666365701302
60Juha Häkkinen 758166647973706574727271698277726777731379
61Johanna Ahola 918685818282848080828576778488798279751558
62Pekka Kauppinen 6372626566596463596063606361636762571129
62Juuso Kolehmainen 7262616364666157625959705961686063621129
64Petrus Laulumaa 7668667070596363666664595968626867721186
65Tuukka Linna 7986746671637168667368666761686975721263
66Heikki Rissanen 85736368646662716768736964536666621140
67Matti Leppämäki 70657470666877666973726972706459741178
68Tapio Virtanen 70717372737567686767657070717373681193
69Mika Moilanen 77758777787379687264937572777875721292
70Antti Hiekkanen 676774686562646769656369667068671071
71Vili Lappalainen 737871667376665961766563706567721101
72Pasi Toivola 847377776781757178787375957363751215
73Lasse Kuusisto 888778797983828287808679937464681289
74Petri Virtanen 616272626664596866766966637765996
75Joni Lehtonen 646461646162706471697067676365982
76Roope Moisio 7372646970706161675865706567781010
77Akseli Järvelä 6966676773717872667467666870701044
78Arttu Hiltunen 7476807172727371676767597278761075
79Tero Huisman 7985718169636078697561637270681064
80Jaakko Ollila 7069616364676660627173686766927
81Lauri Häkkinen 6967746467596561647576606067928
82Mikko Nurmi 7356687373716465676466647266942
83Eemeli Elola 80748476817884837064626061571014
84Lauri Pulliainen 788173737672821217578807271851117
85Sami Pursiainen 73747368696770647160616062872
86Samu Puumalainen 75788073777865666160645658891
87Heikki Lönn 72699167806563676968676869915
88Atte Virtanen 81766970777171716878707075947
89Pyry Kilpeläinen 66727165617168696370707484904
90Marko Ollonen 77677663718171706568697471923
91Toni Nieminen 78767579847672717177697278978
92Petri Moisio 697487788075767281797478791002
93Jyrki Puttonen 848880798584828182848182791071
94Remu Tuura 7778887684828484867577841061081
95Roni Laine 666163705865525462525657716
96Peetu Kauppinen 666664616159546152566055715
97Joni Kuusela 646256605953635662717163740
98Juha Erkkilä 787070676872685972706668828
99Onni Leistiö 697473656965626367605968794
100Niclas Liukkonen 747075707067717469697175855
101Mika Kaakkolahti 777275738471667665595959836
102Roope Häkkinen 717265686770736964727171833
103Joonas Räisänen 787077697568706770667071851
104Jani Junikka 6261586358605763586263665
105Mikko Ahola 7057656667606356626761694
106Markus Alatalo 6365646275666165646668719
107Keijo Sivill 7068686772716979727271779
108Janne Pajari 6964677669726880716873777
109Veeti Hakala 8484797580726974638568833
110Lauri Lehtinen 70586757585663555461599
111Matias Puikkonen 71676056596153616578631
112Petteri Hakala 65636466797077656662677
113Matti Savola 67737675747361726966706
114Kaapo Nupponen 65668365736563646578687
115Risto Ronkainen 72765170716959745465661
116Eemeli Kuikka 82767872816764736467724
117Joonatan Reina 76766971757973686271720
118Leonard Virtanen 1059598949299951009495967
119Teemu Heinänen 546560636263667167571
120Teemu Häkkinen 676774704773687074610
121Miika Kastarinen 706870756668817271641
122Mikko Lampi 748165687579747369658
123Esa Eskelinen 847066737774807878680
124Rasmus Aspegren 837179718880787966695
125jani keurulainen 788580858379818177729
126Virpi Kankainen 859694858996879086808
127Juuso Kalho 6059606561635958485
128Petri Paukku 6368686471687056528
129Matti Ruuska 6372737064727071555
130Onni Kovanen 7369786568637567558
131Jami Riekkola 7769676076626662539
132Veeti Ranta 7273626668656767540
133Jarno Kolu 7868706874756767567
134Olli Patinen 7169777665676473562
135Jarmo welling 7764617480767062564
136Petteri Pitkänen 7572687973676673573
137Kalle Kumpulainem 7571777173637768575
138Hermanni Hammarén 7878697464638970585
139Lauri Vaaraniemi 7178847674747976612
140Aleksi keurulainen 81868584979210998732
141Mikko Romo 61596464625868436
142Markus Söderström 63686969707063472
143Aatu Virta 70686864646361458
144Janne Kaukua 69616060616469444
145Henri-Eemil Huotari 61685861645768437
146Jouni Pollari 70697275646567482
147Joonas Hölttä 73726865637171483
148Tuomo Harju 68757068596370473
149Jerri Niinijärvi 69667064726667474
150Jakke Uusitalo 72666378636082484
151Jussi Kovanen 77747769696068494
152Lasse Kajanne 70776867656972488
153Akseli Pietiläinen 77716971586966481
154Juho Tuononen 68776569737082504
155Tommi Hautakangas 67668171727666499
156Ari Piiroinen 70746988636672502
157Arto Kolu 57747467837179505
158Nico Lähteenmäki 79767274767474525
159Miikka Vuorinen 80727679747064515
160Seppo Sorvamaa 70757672697576513
161Lauri Ylinen 87897868686559514
162Henrik Blomberg 75766675748985540
163Valtteri Paukkonen 75767885757871538
164Mikko Minkkinen 76808585838184574
165Pentti Miettinen 82867787777793579
166Mikael honkonen 82848479867982576
167Tuomas Miettinen 656359656267381
168Otto Lehtonen 687056586560377
169Eeti Määttä 645874676562390
170Noel. Kaivonurmi 717369626575415
171Marko Pietiläinen 706466676666399
172Iiro Järventausta 687264617468407
173Valtteri Jokitalo 697373687278433
174Tinja Väisänen 817570676868429
175Mikko A Koskenlahti 816881667172439
176Asko Telinen 787571868075465
177Iiro Hirvanen 818073776678455
178Tuire Leppänen 807880798980486
179Ruuben Aspegren 738574768687481
180Jarko Vainio 8611582808766516
181Topias Savolainen 949890919078541
182Elia Paukkunen 6059625959299
183Harri Kulotie 6167606760315
184Ville Kolari 4964656372313
185Antti Riekkola 6867636260320
186Touko Hänninen 6667677258330
187Aatu Paananen 6660657862331
188Joel Mäki 7967706170347
189Mixu Kauppinen 7069736964345
190Arttu Vesala 6975646270340
191Jarkko Makkonen 7573716469352
192Harry Kovanen 7979686371360
193Samuli Paavilainen 7566736873355
194Jyrki Ylönen 6868708380369
195Niko Hakulinen 7067798476376
196Timi Huisman 7189806566371
197Verneri Paukkonen 8370737569370
198Jaako Vainio 7980767273380
199nikolai Kuusimäki 8483747972392
200Iivari Palovaara 8987767579406
201Tommi Viita 9281797471397
202ohto salmela 8495889288447
203Tomi Kanerva 10194868085446
204Santeri Ahola 121112110110113566
205Verna Kanerva 13012311111697577
206Väinö Mäkelä 64525251219
207Toni Kauhanen 63576262244
208Elias Kannisto 71585660245
209Joona Päätalo 57565653222
210Tomi Piispanen 62625767248
211Kalle Sivill 68696267266
212Kuutti Mikkonen 76685965268
213Harri Ruotsalainen 69696958265
213Tatu Koivukoski 62686570265
215Roope Koivisto 67617474276
216Niko Hujanen 62666563256
217Sami Perälä 73686567273
218Veeti Remonen 70726470276
219Kasperi Häkkinen 69727173285
220konsta kovanen 92697361295
221Kalle Hytönen 70705978277
222Risto Kannisto 81696672288
223Pasi Kovanen 70737572290
224Joni Lamberg 66706575276
225Juha Lindroth 76767373298
226Lauri Puttonen 70737368284
226Patrick Brunnemer 74686973284
228Vili Hintikka 78776775297
229Hannu Hepojoki 72737373291
230Sakari Mattila 93767269310
231Aleksi saastamoinen 77676974287
231Veeti Pajari 84766265287
233Sami Koivusilta 75717671293
234Taneli Löppönen 76786666286
235Leevi Hölttä 69747376292
236Aatu Surakka 97727865312
237Jarkko Heino 76777075298
238Pekka Tirri 82806974305
239Riku Ala-Pöllänen 81737778309
240Artturi Asikainen76777676305
241Anne Leppälä 85929086353
242Toni Jaatinen 555256163
243Jukka Laitinen 606059179
244Matias Kalaoja 505963172
245Jami Riekkola平 595462175
246Luka Honkonen 625660178
247Teemu Hakala 616061182
248Jaakko Hokkanen 577359189
249Jukka Hanhela 606272194
250Jari Vehviläinen 686867203
251Ville Huovinen 646968201
252Henri Keteli 666762195
253Edi Karjalainen 656573203
254Leo Tarvainen 627769208
255Santtu Mäcklin 676868203
256Minna Sellman 497773199
257Mika Kyngäs 686875211
258Hermanni Rautiainen 706169200
259Juha Kallio 716972212
260Samu Halinen 717769217
261Aki Karvonen 697476219
262Jaakko Jääskeläinen 746962205
263Kai Perälä 736175209
264Taavi Hirn 667175212
265Juho katainen 686778213
265Veeti Lampinen 787362213
267Max Leinonen 707770217
268Leevi Paananen 617480215
269Pietari Anttila 786978225
270Jari Hotti 738177231
271Aarni Viinanen 897166226
272Viivi Kiviharju 748273229
273Ante Tuomaala 827881241
274Tiina Hämäläinen 717680227
275Jose Lehtonen 937267232
276Aamu Ahtiainen 827484240
277Veera Kauppinen 928479255
278Raimo Honkonen 858285252
279Annemari Reini 12010997326
280Kosti Pulkkinen 126129125380
281Randy Clayton 5956115
282Samuel Hänninen 6056116
283Kim Janhonen 6256118
284Kasper Kuorinki 6564129
285linus Göös 5861119
286Arttu Siekkinen 6664130
287Jani Saukko 5355108
288Mikael Forssell 5664120
289Kalevi Louhivuori 5861119
290Reima Liponen 7159130
291Joakim Frediksson 6866134
292Aleksi Nurmi 6966135
293Riku Lehtinen 6560125
294Eetu Mattsson 6368131
295Eetu Räsänen 6671137
296Osku Hiljanen 6265127
297Matti Hänninen 4578123
298Miika Hirvonen 6970139
299Nicolas Lakonen 7157128
300Ville Ilmonen 6471135
301Aku Lampinen 6169130
302Arttu Savolainen 6864132
303Jari Krestyannikov 7169140
304Jimi Västinen 6567132
305Leo Anttila 6367130
306Samu Luostarinen 6365128
307Sebastian Ahonen 6964133
308Jenna Suhonen 7165136
309Juuso Mäntykangas 6368131
309Kasperi Lehtinen 6764131
311Henri Kettunen 6864132
312Juho Kauppinen 6472136
313Onni Kivinen 6973142
314Sakari Mäkäläinen 6963132
315Juha Närhi 6969138
316Raimo Saunanen 6764131
317Janne Paananen 6366129
318Luka Göös 8062142
319Samuli Takala 6768135
320Aki Holopainen 6664130
321Eetu Latikka 6967136
321Jussi Perlinen 7165136
321Tuukka Roivainen 6868136
324mira ekroos 7073143
324Sami Viinikainen 7370143
326Henri Roivainen 6772139
327Jari Tasma 7367140
328Anne Kettunen 7170141
329Jere Aro 7771148
330Jussi Janhonen 7274146
331juuso jakonen 6775142
331Kalle Wallin 6775142
333Santeri Salmirinne 8264146
334Tuomas Vertanen 7672148
335Anton Leppänen 7871149
336Visa Karhila 7073143
337Juuso Fagerlund 7075145
337Lauri Lakanen 7273145
339Eetu Utriainen 7271143
340Joonas Malkamäki 7478152
341Santeri Asikainen 7967146
342Jussi Takala 7176147
343Samuli Räisänen 7876154
344Iiro Salomaa 7376149
345Jarno V 7779156
346Mika Hyppönen 7876154
347Niko Samrong 7581156
348Timo Tanttu 7677153
348Mika Ohtokallio 7875153
350Riku Ahola 7973152
351Wille Kuokkanen 7380153
352Aapo Reinikainen 7777154
353Teo Tawast 7976155
353Veeti Kinnunen 7679155
355Eeli Anttila 8175156
356Joonas Blomberg 8181162
357Santeri Kaksonen 8377160
358Kasper Lesonen 7889167
359Mika Kinnunen 7979158
360Matias Lindfors 8783170
361Arttu Helke 7391164
362Kalle Ruokamo 8485169
363Eemil Vaskilampi 7788165
364Esa Surakka 8981170
365Lenni Pollari 8884172
366Miika Sokero 9495189
367Tomas Fredriksson 74122196
368Elias Ylinen 106110216
369Lassi Kähäri 6161
370Eero Vahvaselkä 6262
371Atte Hautakangas 6060
372jere rosenqvist 5959
373Roope Hirvonen 6363
374Konsta Tonteri 5959
375Joni Jääskeläinen 6363
375Rasmus Tuominen 6363
377Toni Kontio 6565
378Ville Jääskeläinen 6363
379Marko Lehtinen 6464
380Pete Hytönen 6161
381Harri Savolainen 6262
382Jeremias Kalliokoski 6767
383Topi Lehikoinen 6565
384Jonne Suvilaakso 6666
385Markus Niva 6363
386Onni Kaitera 6565
387Veeti Outinen 6868
388Vili Virtanen 6565
389Ville Salminen 6363
390Aki Kakriainen 6969
391Ari-Matti Kosonen 6767
391Jani Parkkonen 6767
393Kimmo Vänskä 6969
394Petrus Katainen 6464
395Veli-Matti Kantanen 6767
395Veli-Pekka Savela 6767
397Akusti Toivonen 6868
398Aleksi Piironen 6565
398Hannu Tikko 6565
400Jarkko Karhila 6767
401Mikko Hytönen 6868
402Sampsa Huoponen 6767
403Samuli Takala 平 6565
404Aaro Lahtinen 6666
405Esa Ruuska 6868
406Niko Voutila 6969
406Roope Mikkonen 6969
406Akseli Virtanen 6969
409Arto Orbinski 7272
410Eero Hyppönen 6767
410Janne Pärssinen 6767
412Juha Nauha 6969
413Lassi Vuorinen 6767
414Miikka Vuori 7070
415Niko Nikunen 6767
415Otto Ranta-Korpi 6767
417Santeri Rintalahti 6262
418Tommi Vähäjylkkä 6969
419Aaro Karhumaa 7070
420Atte Hirvi 6868
420Eetu Räisänen 6868
420Julius Heinonen 6868
420Juuso Rantanen 6868
420Kimmo Ylinen 6868
425Maxim Saarimäki 7373
426Mikael Karjalainen 6868
427Tuukka Kivioja 6565
428zyfiz 7070
429Ilkka Kiviranta 6565
430Jarno Siekkinen 6969
430Jasu Salmela 6969
432Joona Åström 7171
433Leevi Salonen 6969
433Markus Tissari 6969
433Mikko Alakotila 6969
436Tomi Jaatinen 7272
437Eero Hämäläinen 7373
438Eetu Venäläinen 7272
439Iina Salminen 7070
439Jani Kerttula 7070
441Jani Sihvonen 7373
442Juha Lahtinen 7070
442Niklas Nuutinen 7070
444Tomi Tyni 7575
445Topi ahonen 7070
445Ville Käkelä 7070
447Aaro Valli 7272
448Alpo Kaitera 7373
449Andreas Storbacka 7575
450Jarmo Viik 7676
451Niklas Jormanainen 7171
452Daniel Karvanen 7272
453Eemeli Palovaara 7676
454Joona Ahonen 7272
455Marko Liponen 7777
456Miika Jormanainen 7272
456Mika Smolander 7272
458Mikael Möttönen 7777
459Miska Mäkinen 7272
460Samuli Tamminen 7575
461Tomas Kaasinen 7272
462Aatto Rautio 7373
462Atte Mäntynen 7373
464Eino Hassinen 7575
465Juho Liimatainen 7373
465Oskari Pakarinen 7373
467Ossi Lahtinen 7676
468Paavo Räty 7373
469Pekka Nieminen 6767
470Petteri Kyytinen 7373
471Tero Hautakangas 7575
472Aapo Varis 7777
473Eemil Mäkelä 7676
474Elias Salo 7474
474Ismo Pulju 7474
476Jere Kuismin 7979
477Jesse Koivunen 7171
478Vilho Karppinen 7979
479Alvari venäläinen 7575
479Ari Miettinen 7575
481Hannes Hassinen 7777
482Marianna Ojajärvi 8080
482Niklas Mikkola 8080
484Pee Vesterinen 7575
485Tapani Kalliokoski 8080
486Harri Hyökyvaara 8181
487Heikki Sillanpää 7676
487Matias Koukka 7676
489Matti Friman 7979
490Pauli Aho 7878
491Santeri Rautiainen 7676
492vilho kokko 8181
493frans kangas 7777
493Iiro Fredrikson 7777
495Joonas Jokela 8080
496Kimmo Lahtinen 7777
496Pietu Pietiläinen 7777
496rasmus reinikainen 7777
499Anja Parkki 8181
500Henri Isopoussu 7373
501Juha Hakkarainen 8383
502Jukka Saari 8181
503Jooa Kaivonurmi 8484
504Leevi Anttila 7979
504Riku Pulkkinen 7979
504Samu Rahkonen 7979
507Toni Kukkamäki 8282
508Topi Sauriala 7979
509Jani Koivusilta 8585
510Niko Spelman 8080
511Tom Haikarainen 8585
512Aleksi K. 7878
513Eemeli Laine 8181
514Elias Päivärinta 8484
515Joona Mielonen 8181
515jouko Laine 8181
517Juuso Litendahl 8383
518Onni Arve 8181
518Vili Roihas 8181
520Arto Niiranen 8585
521lauri kiili 8282
521Raimo Malinen 8282
523Aapo Hämäläinen 8484
523Ilmari Järvelä 8484
525Lauri Jylhä 8181
526Lauri Rutanen 8484
526Valtteri Kuuri 8484
528Pauli Kovanen 9090
529Roni Ruhala 8282
530Eevert Vihtari 8888
531Eliel Karsikas 8686
532Samuel Tarkka 8787
533Jenna Kinnunen 8888
534henry åkerlund 8989
535Jorma Parkki 9191
536Otto Hiljander 8989
537Severus Sievänen 9090
538Aapo Savolainen 9393
539Jenni Lampi 100100
540Eetu Ruusinen 103103
541Juho Jänis 104104
541Santeri Autio 104104
543Oskari Autio 114114
544Timo Virtanen 130130
545Tiia Virtanen 153153
546Joonas Pellinen 0
546Rasmus Virenius 0
548Jussi Honkala 79817475747469747267737061636266646168147066727578716665626367656770626974686575696869687171686873696966666674767276787277757681737482777879766773746974727073737969889381727375727274767274677173747072688462DNF
548Sami Kämäräinen 76707065727179716977497379706866687677667769827173656775778276737271698166697971699473747473697466846770677872737165717473687567707678737878DNF
548Jari Puranen 70716873746371736667666566686171687773586266747057675868677266615863757265586964656562617364616085961686265665569575657546161DNF
551Jonne Sormunen 7265697770716876666572686564646766616365647767666373746375697275706972717270767380DNS
552Vili Vehviläinen 928897110909685827878737983130756870796767886662651026866756861666014471DNF
552Heikki Mäkelä 7877848075767768727262646273987468727159585860696665665763616861DNF
554Patrik Hertteli 73727063676579626477646568616867716255817165656961696670151DNS
555Eelis Rahikkala 70847175697073707467746668806866726377656363120DNF
556Tuomas Nevalainen 85761428887838173837981828487777274747376837288DNS
557Miiko Miettinen 696865987169656960696667676766636368677064DNF
558Joonas Pakarinen 6866736067626063607466706460596268637271144DNS
559Jooa Saari 716862626456655856337265606457595954DNF
560Tuomas Turunen 606614966646760586456647373586568DNS
561Veepee Savela 6767648164616757756412255DNF
561Valtteri Piilola 6762636314270616464636462DNF
561Toivo Valkonen 12874727668697068706473DNF
561Jussi Kautela 74716418067666866687174DNF
561Jenna Turunen 8176715373707073DNF
566Niklas Huttunen 6763142686358180DNS
567Aleksi Rajanen 7772767291DNF
568Leevi katainen 686272DNS
568joonatan saarnio 7271162DNS
568Iivo Viinikainen 1428290DNS
568Arttu Lilja 1808681DNS
572Carlos Pulkkinen 133166119DNF
573Jukka Siipola 142DNS
573Lenni Kujanpää 147DNS
573Jeremias Linna 180DNS

Free discgolfmetrix.com is used


Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?